Konference Dialogem ke zdraví VI


Průměrné hodnocení: 4.95
Hodnotilo: 63 uživatelů
Upřesnění místa:
Institut klinické a experimentální medicíny
Vídeňská 1958/9
Praha 4 14021
Zobrazit na mapě

Termín: 10.11.2019

Cena: 1690 Kč

Konference Dialogem ke zdraví VI již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle08:45 - 17:0010.11.2019

Studenti mohou uplatnit slevu 40 % s kódem: studentdialog.


Dialogem ke zdraví VI

Konference, která navazuje na úspěšné předchůdkyně a opět dá prostor diskuzi, argumentům a různým názorům.

Roztříštěnost názorů na výživu všude kolem nás je až neuvěřitelná. Přijďte si poslechnout názory odborníků na kontroverzní a často diskutovaná témata. Přijďte si sami udělat obrázek o tom, co je a co není vhodné právě pro vás i pro vaše klienty. Přijďte se podělit i o své vlastní zkušenosti. 

Názor si udělejme sami!


Konference dá prostor všem

Konference je určena odborníkům v oblasti výživy a pohybu nebo těm, kdo se o tato témata aktivně zajímají. Cílem konference je dát prostor všem, kteří mají zájem diskutovat o problematice výživy, potravin a pohybu. Dnešní doba nabízí nespočet protichůdných doporučení, jak se co nejlépe a nejzdravěji stravovat. Proč jich je tolik a kde je pravda?

Seznámíme vás s názory těch, kdo se ve výživě a pohybu angažují. Vyslechnete si ve vzájemné seriózní diskusi argumenty pro i proti nejrůznějším módním doporučením. Těšit se můžete na řadu populárních témat. 

Již pošesté jsme pro Vás vybrali témata, na kterých se výživoví odborníci mnohdy neshodují a své odlišné názory často prezentují jen přes různá média.

Proto jsem je vyzvali k diskusi tváří v tvář, aby si své odborné názory mohli před Vámi obhájit a opřít o vědecké studie. A i Vy budete mít možnost se odborníků na cokoliv zeptat a ...

...udělat si v tom konečně jasno!


Program konference

8:45 - 9:20 Registrace

9:30 – 9:45 Úvod

PhDr. Iva Málková

9:45 – 12:00 Správná pohybová aktivita (nejen) při hubnutí?

Pozn.: Téma pohybu je natolik komplexní, že se nebude jednat o klasickou formu dialogu, ale téma z různých úhlů pohledu rozebere MUDr. Radvanský. Dagmar Jackson blok obohatí o přístup mindfulness ve vztahu k pohybu. Velký prostor bude také na diskusi a vaše dotazy.

Doc. MUDr. Jiří Radvanský, CSc (90 min)

Dagmar Jackson (20 min)

V rámci sdělení bude krátká ukázka všímavého pohybu (Bc. Tereza Hacová). V polední přestávce bude zájemcům nabídnuta všímavá procházka.

12:00 – 13:00 Oběd

13:00 – 13:30 Za všechno můžou FODMAPs?

Doc. MUDr. Pavel Kohout,  PhD.

13:30 – 15:00 Nízkosacharidová...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Zorro65
Vysoce hodnotím obsahovou stránku konference, ale i organizační zabezpečení a poskytnutý servis v průběhu akce. Doporučuji.
Marie K.
Opět skvělé - zvolená témata,přednášek,celková úroveň i organizace.Velmi mne i ve starším věku zajímá celkový životní styl a na konferenci se jako vždy dozvím od erudovaných odborníků mnoho nového, co mohu uplatnit.Příjemně a užitečně strávený den,děkuji a těším se na konferenci příští rok. Marie K
Šárka Hajská
Konference jsem se zúčastnila potřetí. Letos se mi líbila všechny témata, oceňuji výborné přednášky všech lékařů. Bylo vidět na přednášejících i na organizaci konference, že léta praxe - jsou léta praxe. :o)
Květa K.
jindra.krbova
Moje první účast na konferenci,ale určitě se zúčastním i příští rok. Pěkné prostředí, výborné přednášky odborníků...
enpdy
Marie K.
Jako vždy,pro mne byla letošní konference velmi přínosná a témata moc zajímavá,oceňuji fundovanost přednášejících i jejich praktické zkušenosti,příjemnou moderátorku,bezchybnou organizaci,výborné občerstvení,kávu nevyjímaje.Nevšední,ojedinělá,kultivovaná akce s podněty pro všechny,které zajímá jejich vlastní zdraví,děkuji.Marie K.
Zuzana K.
jitkajagerska
Děkuji za skvěle zorganizovanou konferenci, v pořadí již pátou. Jako vždy vše na vysoké odborné i společenské úrovni. Výborné jídlo, zajímaví hosté .... Mohli tam být vystavitelé s prodejními stánky a prezentací zajímavých produktů a služeb. Těším se na pořadové číslo 6 :-)
lucie.narozna@gmail.com
Na semináři jsem byla poprvé. Organizace se mi moc líbila, dodržování přesného času. Možná ne všichni přednášející byli dobří řečníci. Je škoda že se na místě nedaly zakoupit publikace. Jinak vše ostatní bylo na jedničku.

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potravinami nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč. 


Nezůstávejte při hubnutí sami ani v této době. Hubněte s podporou skupiny a zkušené lektorky STOBu - nutriční terapeutky Evy Chocenské.