„V jídle jsem asi hledala útočiště před smutkem“, říká Anna, která zhubla v online kurzu STOBu 11 kg

Svůj problém s váhou se Anna rozhodla konečně vyřešit v době klimakteria – protože tehdy se ještě prohloubil. Začala jako většina žen prudce nabírat v oblasti břicha, a to pro ni bylo znamení, že je potřeba něco dělat.

Jarní detoxy pod lupou

Co nám říká výzkum o detoxikacích a očistných kúrách? Ačkoliv detoxikační průmysl roky vzkvétá, kvalitní studie chybí. Závěry z těch mála, co máme, více méně říkají, že detoxikační diety mohou způsobit úbytek hmotnosti kvůli nízkému příjmu kalorií, jakmil

Jak na zdravé Velikonoce bez kil navíc?

Během kalendářního roku se naskytne hned několik příležitostí, které nás přímo vybízejí ke zvýšené konzumaci jídla. A Velikonoce patří se svými beránky, mazanci a svátečními obědy mezi ně. Jak si je užít a nepřibrat?

Je to úžasný pocit, když najednou dokážete s tělem pracovat jako za mlada, říká Katarína, která zhubla díky kurzu STOBu 26 kg

Kdysi na ni nejlíp sedělo heslo „Katarína Katka, ako cukor sladká”. Dneska má svou lásku ke sladkému pod kontrolou, a o to sladší jí připadá život…

Akce k Světovému dni obezity 2024

Zorientujte se v otázkách výživy, pohybu i psychiky díky naší Online konferenci o komplexním přístupu k hubnutí či konzultacím s odborníky STOBu.

Jak se stravovat podle pravidla zdravého talíře?

Zdravý talíř je jednoduchá a efektivní pomůcka pro zdravé stravování, ale málokdo vlastně ví, jak konkrétně si podle něj sestavit celodenní jídelníček.

 

Nejbližší plánované akce


Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv!


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.


Trpí Vaše dítě nadváhou nebo obezitou? Musíte chodit v čase prázdnin do práce a chcete, aby Vaše dítě trávilo čas smysluplným způsobem a ještě udělalo něco pro své zdraví? Přihlaste Vaše dítko na příměstský tábor vedený zkušenými lektorkami.


Letní kurz vás naučí nejen základy priessnitz a nordic walkingu, ale navíc poznáte ještě různé části Prahy a různé lektorky.