Mikuláš zdravě a nápaditě

Podívejte se na naše tipy na mikulášské odměny!

Zelenina v zimě? Jde to!

Jak se nevyhýbat doporučení jíst 400 g zeleniny denně ani v zimě a prospět tak svému zdraví?

16 chytrých způsobů, jak jíst zdravě s omezeným rozpočtem

V článku se dozvíte o způsobech, jak lze ušetřit, které jste možná doposud neznali.

Komentovat něčí váhu? To není OK.

Trochu vtipné, trochu smutné - tak by se možná daly charakterizovat postřehy z praxe, o které se s námi podělila psycholožka a lektorka STOBu Tereza Jirotka Beníčková.

Káva, zdraví a hubnutí

Je, nebo není káva zdravá? Je, nebo není vhodná při hubnutí? Můžete ji pít s plnotučným mlékem? A vadí moc, že kávu sladíte?

Zdravé neznamená drahé. Jezme dobře i v neklidné době

Ceny elektřiny a plynu se zbláznily. Inflace zdražila všechno od propisek po jízdenky. Na čem začneme šetřit? Pojďme hledat způsoby, jak si užívat kvalitní jídlo a přitom neohrozit křehký rodinný rozpočet.

 

Nejbližší plánované akce


V lednu 2023 začíná nový cyklus kurzů zdravého hubnutí se skutečnými odborníky. 

Zhubněte zdravě a především natrvalo za pomoci osvědčené metodiky, podpory skupiny a vyškolených lektorek STOBu. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Svěřte své děti do rukou skutečných odborníků a naučte se společně žít zdravěji. Tímto jedinečným kurzem budou provádět dětská lékařka Jana Vobrová a psycholožka a psychoterapeutka Zuzana Acar Jarošová. 


Přihlaste se na webinář a načerpejte před Vánoci osvědčené tipy od dvou skvělých odbornic na výživu a psychiku při hubnutí, Petry Mocové a Lenky Vymlátilové.

Pouze za 250 Kč!


STOB vás srdečně zve na předsilvestrovské online cvičení s  lahví, přípitkem a popovídáním s Hankou Hejlovou a Ivou Málkovou.