Den zdraví se uskuteční 23. 10. 2021 od 10.00 do 18.00

Dle situace se uskuteční naživo (v budově Konferenčního centra City na Pankráci v Praze 4) nebo online formou. V případě konání živé akce bude část programu přenášena i online.

Bližší informace ke Dni zdraví v roce 2021 budeme průběžně zveřejňovat zde na této stránce.


 

Podrobný popis akcí, na které se můžete těšit

1. Rozhovory s osobnostmi z oblasti zdraví pod taktovkou Ivy Bendové

Připravujeme

2. Workshopy a přednášky pod vedením odborníků

Připravujeme

3. Den plný pohybu

Vyzkoušejte a zacvičte si aerobik, hormonální jógu, salsu, permanento, movie dance, zdravá záda, fit celé tělo nebo cvičení pro pevné a pružné tělo. To vše z pohodlí a bezpečí vašeho domova ale pod vedením zkušených instruktorek STOBu.


>> Na pohybové lekce se registrujte zde <<

Od 11.30 do 17.00 v rámci stánku STOBu bude možnost se poradit s cvičtielkami STOBu (Jarena Ježková, Hanka Hejlová, Olga Běhounková) o vhodnosti pohybové aktivity právě pro vás, o správném provedení cviků, s možností udělat si test zdatnosti.


 

 

Váš Index zdraví

Každoročně máte v rámci Dne zdraví se STOBem možnost spočítat si svůj vlastní Index zdraví a sledovat, zda jste se za rok posunuli blíže k pevnějšímu zdraví a lepší kondici. 

Vypočítejte si svůj Index zdraví i letos! Návod, jak na to, najdete v letáku ke Dni zdraví nebo rovnou využijte sekci "Otestujte se - Index zdraví" na stránce STOBklub, kde najdete i návod, jak provést testy fyzické zdatnosti. 


>> Spočítejte si svůj Index zdraví na stránce STOBklub.cz <<Seznam partnerů akce:


 

 


Den zdraví se STOBem ONLINE 7. 11. 2020

V sobotu 7. 11. již počtyřiadvacáté proběhla tradiční akce Den zdraví se STOBem. Letošní ročník z důvodu nepříznivé epidemiologické situace proběhl ONLINE, záznam z živého vysílání můžete zhlédnout i zpětně.

V online cvičení, které bylo součástí letošního Dne zdraví, s námi můžete pokračovat až do Vánoc, nabídku cvičení najdete zde

 


Jak loňský Den zdraví vypadal?Co vás v rámci Dne zdraví se STOBem ONLINE čeká?

Úvodní slova zazní z úst Ivy Málkové, která na Dni zdraví představí i svoji novou knihu, Váhy života, laskavý rozhovor nejen o hubnutí.

Dále v rámci živého vysílání ze Dne zdraví vystoupí prof. Ing. Jana Dostálová, Andy Pavelcová – autorka českého fitness programu FITFAB a o zkušenostech s hubnutím se podělí lektoři STOBu.

Hlavním vysíláním vás bude provázet příjemná a zkušená moderátorka Iva Bendová.

Živé vysílání ze Dne zdraví budete moci 7. 11. sledovat přímo zde na stránce a není třeba se předem hlásit.

Chcete začít s hubnutím a být úspěšní? Vyzkoušet si mindful eating? Zajímáte se o různé výživové směry a tápete, který je nejlepší? Jaké jsou novinky na trhu s potravinami a jak se nenechat napálit? Odpovědi dostanete na přednáškách a workshopech vedených odborníky STOBu.

 


Zacvičte si s námi, z bezpečí domova a ZDARMA! Po celý den pro vás budou naše skvělé instruktorky vysílat živě pohybové lekce. Z jejich nabídky si jistě vyberete.


Každoročně rozdáváme návštěvníkům Dne zdraví se STOBem desítky dárků a výher. A o možnost vyhrát zajímavé ceny vás nechceme připravit ani letos.

Zapojte se do velké soutěže o více než 50 zdravých balíčků od partnerů STOBu a o knihu Ivy Málkové, Váhy života.Praktické informace

Jak bude Den zdraví probíhat?

Živé vysílání ze Dne zdraví, v rámci kterého budou probíhat rozhovory s odborníky, budete moci sledovat přímo zde na stránce a není potřeba se nikam přihlašovat. Workshopy, přednášky a cvičení budou probíhat online na komunikační platformě ZOOM. Odkazy k přihlášení na pohybové lekce či na workshopy a přednášky vám přijdou po přihlášení na e-mail.


>> Návod, jak začít používat ZOOM najdete zde <<


Co budete potřebovat?

Vzhledem k tomu, že bude letos Den zdraví probíhat online, budete potřebovat zařízení (počítač, tablet nebo chytrý telefon) se stabilním připojením k internetu.

Chcete-li si zacvičit, budete potřebovat rovněž kousek vhodného prostoru (alespoň krok na každou stranu), cvičební podložku a pohodlné oblečení.

Musíte se předem hlásit?

Kapacita workshopů, přednášek a cvičení je omezena a je třeba se předem registrovat zde na stránce STOB.cz. Po přihlášení obdržíte v e-mailu odkaz k přihlášení.

Jaké je vstupné?

Online pohybové lekce jsou v rámci Dne zdraví zdarma. K hlavnímu vysílání ze Dne zdraví, v rámci kterého budeme vysílat rozhovory s odborníky, bude možné se rovněž připojit zdarma. Vstup na workshopy a přednášky je za symbolických 150 Kč.Podrobný popis akcí, na které se můžete těšit

1. Rozhovory s osobnostmi z oblasti zdraví pod taktovkou Ivy Bendové

V rámci hlavního vysílání ze Dne zdraví budete mít možnost vyslechnout rozhovory se zajímavými osobnostmi z oblasti zdraví a pohybu. Na závěr dne proběhne i losování výherců, kteří od nás získají hodnotné balíčky.

Živé vysílání ze Dne zdraví budete moci zdarma sledovat přímo zde na stránce.

Program hlavního vysílání ze Dne zdraví:

10.00  Přivítání PhDr. Ivou Málkovou, zakladatelkou společnosti STOB a zdravice rektora UK prof. Tomáše Zimy

            Úvodní slovo náměstkyně ministra zdravotnictví MUDr. Aleny Šteflové

10.30   Přednáška MUDr. Petra Suchardy na téma COVID a obezita

             Přednáška prof. MUDr. Evy Králíkové CSc. na téma Novinky v léčbě závislosti na tabáku

11.00   Rozhovor s lektorkou STOBu o tom, v čem tkví tajemství trvalé redukce hmotnosti

11.30   Rozhovor s MUDr. Michalem Dubským, Ph.D., o prevenci a léčbě diabetu

12.00   Rozhovor s prof. Ing. Janou Dostálovou, CSc., o častých mýtech, kvalitě potravin na současném trhu a jejich správném výběru

13.00   Rozhovor s Andy Pavelcovou, autorkou úspěšného českého fitness programu FITFAB Strong, o výhodách a motivaci k domácímu cvičení

13.30   Rozhovor s MUDr. Lucií Valešovou z Oční kliniky DuoVize na téma operace očí

14.00   Představení nové knihy Ivy Málkové Váhy života, vydané k 30. výročí STOBu nakladatelstvím Smart Press,  vyhlášení soutěže o knihy Váhy života a prémiové zdravé balíčky


V rámci hlavního vysílání ze Dne zdraví mohou být zařazeny další krátké vstupy s odborníky STOBu. Pro nejaktuálnější informace proto sledujte tuto stránku.


2. Workshopy a přednášky pod vedením odborníků

Vědět, slyšet, vidět nebo si něco přečíst je jedna věc. Převést ale nabité znalosti do praxe je ten největší oříšek. K jeho rozlousknutí jsme připravili čtyři workshopy a přednášky na čtyři témata. 

Vstupné na workshopy i přednášky je za symbolických 150,- Kč. 

Pozor, na workshopech i přednáškách je omezená kapacita a je nutné se předem hlásit. Workshopy proběhnou online na platformě ZOOM.


3. Den plný pohybu

Vyzkoušejte a zacvičte si aerobik, hormonální jógu, salsu, fit balet, fitpainfree nebo cvičení pro pevné a pružné tělo. To vše z pohodlí a bezpečí vašeho domova ale pod vedením zkušených instruktorek STOBu.


>> Na pohybové lekce se registrujte zde <<


Pozor! I přesto, že všechny pohybové lekce budou vysílané online, jejich kapacita je omezena. Hlaste se proto, prosím, co nejdříve.


Váš Index zdraví

Každoročně máte v rámci Dne zdraví se STOBem možnost spočítat si svůj vlastní Index zdraví a sledovat, zda jste se za rok posunuli blíže k pevnějšímu zdraví a lepší kondici. 

Vypočítejte si svůj Index zdraví i letos! Návod, jak na to, najdete v letáku ke Dni zdraví nebo rovnou využijte sekci "Otestujte se - Index zdraví" na stránce STOBklub, kde najdete i návod, jak provést testy fyzické zdatnosti. 


>> Spočítejte si svůj Index zdraví na stránce STOBklub.cz <<Seznam partnerů akce:


Katalog na Den zdraví 2020 si můžete stáhnout zde

Fotografie z roku 2019 si můžete prohlédnout zde


Těšíme se na setkání v online světě!

Organizátory akce jsou spolek Hravě žij zdravě a společnost STOB (Stop Obezitě). Hlavními partnery akce jsou Magistrát hlavního města Prahy, Univerzita Karlova, OZP a lékárny Dr. Max.

              

 

Mediálními partnery akce jsou:

  

       

     

Nejbližší plánované akce


Série ONLINE workshopů od lektorek kurzů zdravého hubnutí STOB.

Získejte nové znalosti o výživě a psychice při hubnutí. V rámci workshopu se budete moci zúčastnit i pohybové lekce.

Jen za 150 Kč!


Zhubněte jednou provždy s podporou skupiny a odborníka v desetitýdenním kurzu. 


Kurzy pro začátečníky i pokročilé s oblíbenou lektorkou Lenkou Křivánkovou.