Den zdraví se STOBem ONLINE

 

 

Již počtyřiadvacáté se uskuteční tradiční akce Den zdraví se STOBem, a to v sobotu 7. 11. od 10 hodin. Letošní ročník z důvodu nepříznivé epidemiologické situace proběhne ONLINE na platformě ZOOM.

I přes stížené podmínky pro vás však chystáme den plný pohybu, přednášek, workshopů a rozhovorů se zajímavými osobnostmi. A chybět nebude ani soutěž. :-)

Přihlaste se a užijte si tento den pro zdraví společně s námi!Co vás v rámci Dne zdraví se STOBem ONLINE čeká?

Zacvičte si s námi, z bezpečí domova a ZDARMA! Po celý den pro vás budou naše skvělé instruktorky vysílat živě pohybové lekce. Z jejich nabídky si jistě vyberete.

Úvodní slova zazní z úst Ivy Málkové, která na Dni zdraví představí i svoji novou knihu, Váhy života, laskavý rozhovor nejen o hubnutí.

Dále v rámci živého vysílání ze Dne zdraví vystoupí prof. Ing. Jana Dostálová, Andy Pavelcová – autorka českého fitness programu FITFAB a o zkušenostech s hubnutím se podělí lektoři STOBu a jejich úspěšní klienti.

Hlavním vysíláním vás bude provázet příjemná a zkušená moderátorka Iva Bendová.

Živé vysílání ze Dne zdraví budete moci 7. 11. sledovat přímo zde na stránce.

Chcete začít s hubnutím a být úspěšní? Vyzkoušet si mindful eating? Zajímáte se o různé výživové směry a tápete, který je nejlepší? Jaké jsou novinky na trhu s potravinami a jak se nenechat napálit? Odpovědi dostanete na přednáškách a workshopech vedených odborníky STOBu.


>> Na workshopy a přednášky je třeba se předem přihlásit zde <<


Každoročně rozdáváme návštěvníkům Dne zdraví se STOBem desítky dárků a výher. A o možnost vyhrát zajímavé ceny vás nechceme připravit ani letos.

Zapojte se do velké soutěže o více než 50 zdravých balíčků od partnerů STOBu a o knihu Ivy Málkové, Váhy života.


>> Více informací a možnost se do soutěže zapojit najdete zde << Praktické informace

Jak bude Den zdraví probíhat?

Živé vysílání ze Dne zdraví budete moci sledovat přímo zde na stránce. Workshopy, přednášky a cvičení budou probíhat online na komunikační platformě ZOOM. Odkazy k přihlášení na pohybové lekce či na workshopy a přednášky vám přijdou po přihlášení na e-mail.


>> Návod, jak začít používat ZOOM najdete zde <<


Co budete potřebovat?

Vzhledem k tomu, že bude letos Den zdraví probíhat online, budete potřebovat zařízení (počítač, tablet nebo chytrý telefon) se stabilním připojením k internetu.

Chcete-li si zacvičit, budete potřebovat rovněž kousek vhodného prostoru (alespoň krok na každou stranu), cvičební podložku a pohodlné oblečení.

Musíte se předem hlásit?

Kapacita workshopů, přednášek a cvičení je omezena a je třeba se předem registrovat zde na stránce STOB.cz. Po přihlášení obdržíte v e-mailu odkaz k přihlášení.

Jaké je vstupné?

Online pohybové lekce jsou v rámci Dne zdraví zdarma. K hlavnímu vysílání ze Dne zdraví, v rámci kterého budeme vysílat rozhovory s odborníky, bude možné se rovněž připojit zdarma. Vstup na workshopy a přednášky je za symbolických 150 Kč.Podrobný popis akcí, na které se můžete těšit

1. Rozhovory s osobnostmi z oblasti zdraví pod taktovkou Ivy Bendové

V rámci hlavního vysílání ze Dne zdraví budete mít možnost vyslechnout rozhovory se zajímavými osobnostmi z oblasti zdraví a pohybu. Na závěr dne proběhne i losování 5 šťastných výherců, kteří od nás získají hodnotné balíčky.

Živé vysílání ze Dne zdraví budete moci zdarma sledovat přímo zde na stránce.

Program hlavního vysílání ze Dne zdraví:

10.00  Přivítání PhDr. Ivou Málkovou, zakladatelkou společnosti STOB a zdravice rektora UK prof. Tomáše Zimy

            Úvodní slovo náměstkyně ministra zdravotnictví MUDr. Aleny Šteflové

10.30   Přednáška MUDr. Petra Suchardy na téma COVID a obezita

             Přednáška prof. MUDr. Evy Králíkové CSc. na téma Aktualní dění kolem kouření

11.00   Rozhovor s lektorkou STOBu a úspěšným účastníkem kurzu zdravého hubnutí o tom, v čem tkví tajemství trvalé redukce hmotnosti

11.30   Rozhovor s MUDr. Michalem Dubským, Ph.D., o prevenci a léčbě diabetu

12.00   Rozhovor s prof. Ing. Janou Dostálovou, CSc., o častých mýtech, kvalitě potravin na současném trhu a jejich správném výběru

13.00   Rozhovor s Andy Pavelcovou, autorkou úspěšného českého fitness programu FITFAB Strong, o výhodách a motivaci k domácímu cvičení

13.30   Rozhovor s MUDr. Lucií Valešovou z Oční kliniky DuoVize na téma operace očí

14.00   Představení nové knihy Ivy Málkové Váhy života, vydané k 30. výročí STOBu nakladatelstvím Smart Press

15.00   Vyhlášení soutěže o knihy Váhy života a prémiové zdravé balíčky, rozloučení


>> Chcete některému z našich hostů položit dotaz? Napište nám zde <<


V rámci hlavního vysílání ze Dne zdraví mohou být zařazeny další krátké vstupy s odborníky STOBu. Pro nejaktuálnější informace proto sledujte tuto stránku.


2. Workshopy a přednášky pod vedením odborníků

Vědět, slyšet, vidět nebo si něco přečíst je jedna věc. Převést ale nabité znalosti do praxe je ten největší oříšek. K jeho rozlousknutí jsme připravili čtyři workshopy a přednášky na čtyři témata. 

Vstupné na workshopy i přednášky je za symbolických 150,- Kč. 

Pozor, na workshopech i přednáškách je omezená kapacita a je nutné se předem hlásit. Workshopy proběhnou online na platformě ZOOM.


3. Den plný pohybu

Vyzkoušejte a zacvičte si aerobik, hormonální jógu, salsu, fit balet, fitpainfree nebo cvičení pro pevné a pružné tělo. To vše z pohodlí a bezpečí vašeho domova ale pod vedením zkušených instruktorek STOBu.


>> Na pohybové lekce se registrujte zde <<


Pozor! I přesto, že všechny pohybové lekce budou vysílané online, jejich kapacita je omezena. Hlaste se proto, prosím, co nejdříve.


Váš Index zdraví

Každoročně máte v rámci Dne zdraví se STOBem možnost spočítat si svůj vlastní Index zdraví a sledovat, zda jste se za rok posunuli blíže k pevnějšímu zdraví a lepší kondici. 

Vypočítejte si svůj Index zdraví i letos! Návod, jak na to, najdete v letáku ke Dni zdraví nebo rovnou využijte sekci "Otestujte se - Index zdraví" na stránce STOBklub, kde najdete i návod, jak provést testy fyzické zdatnosti. 


>> Spočítejte si svůj Index zdraví na stránce STOBklub.cz <<Seznam partnerů akce:


Katalog na Den zdraví 2020 si můžete stáhnout zde

Fotografie z roku 2019 si můžete prohlédnout zde


Těšíme se na setkání v online světě!

Organizátory akce jsou spolek Hravě žij zdravě a společnost STOB (Stop Obezitě). Hlavními partnery akce jsou Magistrát hlavního města Prahy, Univerzita Karlova, OZP a lékárny Dr. Max.

    

 

Mediálními partnery akce jsou:

  

       

     

Nejbližší plánované akce


Tradiční akce netradičně online! Bohatý pohybový program, workshopy a přednášky s odborníky a zajímavé rozhovory nejen o hubnutí. Připojte se k nám. 


Zacvičte si s námi z pohodlí domova v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vyzkoušet můžete aerobic, hormonální jógu, fit balet nebo salsu!


Mýty ve výživě, novinky na trhu s potravinami nebo všímavé jedení. Přihlaste se na některý z našich online workshopů a přednášek v rámci Dne zdraví se STOBem 2020. Vstupné za symbolických 150 Kč. 


Nezůstávejte při hubnutí sami ani v této době. Hubněte s podporou skupiny a zkušené lektorky STOBu - nutriční terapeutky Evy Chocenské.