Dagmar Jackson

Dagmar Jackson se zabývá směrem mindfulness (všímavost) a pomáhá všem, kteří chtějí získat zdravý vztah k jídlu, pohybu i životu obecně. Své mnohaleté zkušenosti nasbírala při několikaletém pobytu v Americe, při seminářích a soustavném studiu literatury. Je přesvědčená, že jedinou cestou ke spokojenému a naplněnému životu je poznat sám sebe, převzít sám za sebe odpovědnost, být si vědom svých potřeb a svých tužeb, nalézt laskavý vztah sám k sobě a činit ve svém životě vědomá rozhodnutí. 

O čem bude na konferenci hovořit

Na pohyb může být pohlíženo jako na povinnost, jako na nutné zlo, je to přece nedílnásoučást procesu hubnutí a udržení si váhových úbytků. Jak se ale vyznat v tom, které cvičení je to nejvhodnější, to nejefektivnější? Jak najít a udržet si motivaci? 
Pokud si chceme vychutnat dobré jídlo, musíme věnovat pozornost tomu, jak chutná. 
Pokud se chceme těšit z pohybu, potřebujeme si být lépe vědomi svého těla, uvědomit si svoji jedinečnost a položit si otázku, jaký pohyb mě těší? 

Součástí sdělení budou tato témata: 

- názory a doporučení odborníků na pohyb 

- důležitost flexibilního myšlení a komunikace s vlastním tělem

- podobnost mezi nalezením zdravého vztahuk jídlu a zdravého vztahu k pohybu

- cokoli provádíme vědomě a dobrovolně, zaručuje lepší výsledek

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.