Kariéra ve STOBu

Aktuálně poptáváme tyto pozice: Asistent/ka vedení společnostiVíce v popisu níže. V případě zájmu pošlete CV na e-mail hankamalkova@stob.cz.


Asistent/asistentka vedení společnosti, Office manager

Náplň práce

Požadujeme 

Nabízíme

V případě zájmu pošlete CV na e-mail hankamalkova@stob.cz.


Lektor skupinových kurzů hubnutí STOB

Chcete se stát součástí týmu odborníků STOBu a chtěli byste do budoucna vést skupinové nebo individuální kurzy hubnutí STOB? Přihlaste se na 

Školení lektorů v metodice společnosti STOB, které probíhá ve třech víkendech. Více o seminářích a školení STOB najdete zde: Semináře STOB

Nejbližší Školení lektorů STOB proběhne od 23. 2. 2024. Více najdete zde: Školení lektorů STOB 2024

 

Nejbližší plánované akce


Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a lektorky STOBu Katariny Jirkové, získejte podporu v náročném vánočním období a vstupte do nového roku ještě stále s podporou v zádech a s novými dovednostmi.


Souhlasíte s tvrzením, že "hubnutí začíná a končí v hlavě"? Přihlaste se do online kurzu pod vedením psycholožky a lektorky STOBu Terezy Jirotka Beníčkové a změňte své návyky natrvalo.


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Cvičte efektivně z pohodlí domova a vyberte si z mnoha druhů cvičení online. Navíc se můžete podporovat při plnění pohybové výzvy.