Brněnské dny pro zdraví 2019

Město Brno pořádá od 20. 9. do 29. 9. 2019 25. ročník akce s názvem Brněnské dny pro zdraví.


Za společnost STOB vás tým brněnských lektorek zve na tři zajímavé akce.

  1. Analýza těla včetně odborné interpretace

Díky analýze na moderním, bioimpedančním přístroji se dozvíte nejen vaši tělesnou hmotnost, ale i množství tělesného a viscerálního tuku, množství svalové hmoty, vody či hmotnost minerálů v těle a také hodnotu vašeho bazálního metabolismu.

Nenechte si ujít měření, která budou probíhat ve dnech 23.9. - 26.9., od 9 do 15 hodin ve výživových poradnách našich lektorek. Předem je nutná rezervace!

Rezervujte se e-mailem na lenka.vymlatilova@seznam.cz nebo telefonicky na +420 775 617 340. Lenka pro vás celý týden měření bude organizovat a předá vám kontaktní údaje na konkrétní lektorky.

  1. Zaostřeno na zdraví – analýza těla a edukační výstava na téma Potravinové trendy a obsah cukru v potravinách

Ve středu 25.9. přijďte kdykoliv mezi 10 až 17 hodinou do Knihovny Jiřího Mahena na Kobližné 4, kde poznáte celý tým brněnských lektorek na stánku společnosti STOB. Dámy pro vás připravily zajímavé výstavky a ukázky potravin na téma Výživové mýty a trendy a obsah cukru v potravinách. Budou mít i pomocníka, bioimpedanční přístroj pro analýzu těla.

  1. Přednáška „Jak se vyznat v módních výživových trendech?“

Bez lepku, bez mléka, bez masa, bez sacharidů či bez éček? Jaký výživový směr je ten nejlepší? Naše lektorka Lenka Vymlátilová vás naučí rozumět výživě jednoduše a s nadhledem. Přednáška je spojená s diskusí. Zapište si do diáře 25.9. čas 10.30 – 11.30 v Knihovně Jiřího Mahena na Kobližné 4. 

 

Náš tým brněnských lektorek, seznamte se, prosím

 

A jak bude akce asi vypadat?

Podívejte se na fotografie z minulých ročníků.

    

 


Partneři a účastníci této akce jsou: 

            

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.