Brněnské dny pro zdraví 2019

Město Brno pořádá od 20. 9. do 29. 9. 2019 25. ročník akce s názvem Brněnské dny pro zdraví.


Za společnost STOB vás tým brněnských lektorek zve na tři zajímavé akce.

  1. Analýza těla včetně odborné interpretace

Díky analýze na moderním, bioimpedančním přístroji se dozvíte nejen vaši tělesnou hmotnost, ale i množství tělesného a viscerálního tuku, množství svalové hmoty, vody či hmotnost minerálů v těle a také hodnotu vašeho bazálního metabolismu.

Nenechte si ujít měření, která budou probíhat ve dnech 23.9. - 26.9., od 9 do 15 hodin ve výživových poradnách našich lektorek. Předem je nutná rezervace!

Rezervujte se e-mailem na lenka.vymlatilova@seznam.cz nebo telefonicky na +420 775 617 340. Lenka pro vás celý týden měření bude organizovat a předá vám kontaktní údaje na konkrétní lektorky.

  1. Zaostřeno na zdraví – analýza těla a edukační výstava na téma Potravinové trendy a obsah cukru v potravinách

Ve středu 25.9. přijďte kdykoliv mezi 10 až 17 hodinou do Knihovny Jiřího Mahena na Kobližné 4, kde poznáte celý tým brněnských lektorek na stánku společnosti STOB. Dámy pro vás připravily zajímavé výstavky a ukázky potravin na téma Výživové mýty a trendy a obsah cukru v potravinách. Budou mít i pomocníka, bioimpedanční přístroj pro analýzu těla.

  1. Přednáška „Jak se vyznat v módních výživových trendech?“

Bez lepku, bez mléka, bez masa, bez sacharidů či bez éček? Jaký výživový směr je ten nejlepší? Naše lektorka Lenka Vymlátilová vás naučí rozumět výživě jednoduše a s nadhledem. Přednáška je spojená s diskusí. Zapište si do diáře 25.9. čas 10.30 – 11.30 v Knihovně Jiřího Mahena na Kobližné 4. 

 

Náš tým brněnských lektorek, seznamte se, prosím

 

A jak bude akce asi vypadat?

Podívejte se na fotografie z minulých ročníků.

    

 


Partneři a účastníci této akce jsou: 

            

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Zjistěte o vláknině úplně vše!

Přihlaste se na webinář ZDARMA, kde vám poradíme, jak vlákninu zařadit do jídelníčku. Těšte se také na oblíbené recepty s vysokým obsahem vlákniny.


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom.