Další Den zdraví proběhne 22.10. 2022


 

Den zdraví v rámci WOD 2022

Den zdraví je součástí aktivit, které STOB pořádá ku příležitosti letošního Světového dne obezity (WOD)

Březnová verze Dne zdraví se STOBem se uskuteční 5. 3. od 10 do 17 hodin na nové radnici Prahy 12 (Generála Šišky 2375/6, Praha - Modřany, u stanice tramvaje 17 "Čechova čtvrť"). Vstup ZDARMA.

Co vás na tomto Dni zdraví se STOBem čeká?

Těšit se můžete na den plný pohybu, odborného poradenství, měření zdravotních parametrů, edukačních výstavek a ochutnávek. V rámci Dne zdraví bude pořádána i konference Žít a hubnout pro zdraví (na konferenci je třeba se předem přihlásit).


Program v hlavním sále – poradny, měření, ochutnávky, výstavky

Den zdraví bude probíhat od 10 do 17 hodin.

Trápíte se s výživou a kilogramy navíc? Jste zvědaví, kolik rizikového viscerálního tuku, svalů a vody máte ve svém těle? Trápí vás cukrovka, vysoký krevní tlak, cholesterol, máte podezření na osteoporózu,  máte problémy s pohybovým aparátem? Trpíte gynoidním typem obezity a chcete se ujistit, že se na vašich problémech nepodílí ne zcela funkční lymfatický systém? Chcete zhubnout, přestat kouřit,  naučit se samovyšetření prsou, nebo máte jiné problémy?
Jste studnicí vědomostí, ale nevíte, jak teorii převést do praxe a trvale zhubnout a zlepšit své zdraví? Jak se motivovat ke změně?

Ať už máte zdravotní potíže či jim chcete zodpovědně předcházet, využijte odborné poradny a konzultujte své problémy s odborníky pod jednou střechou na Jarním dni zdraví se STOBem. 

Připraveny pro vás budou názorné edukační výstavky, které vám poradí, jak si vybrat skutečně kvalitní potraviny. Čeká na vás i kvíz o ceny, slosování správných odpovědí proběhne v 16 hodin.

Na Dni zdraví můžete ochutnat i nakoupit zajímavé produkty, které mohou být součástí zdravého životního stylu.

Kromě konzultace s odborníky STOBu budete mít možnost také zakoupit za výhodné ceny stobácké publikace a pomůcky, které vám v cestě za zdravějším životním stylem mohou pomoci.

Módní přehlídku sportovních podprsenek s výkladem zajistí firma Caresse.


Cvičení

Celý den budete moct konzultovat výběr vhodné aktivity s ohledem na váš zdravotní stav a motivační připravenost s odborníky.

V rámci celého dne proběhne  zdarma sedm různých lekcí cvičení.

Budou pro vás připraveny také 3 lekce nordic walking nordic walking a cvičení s holemi (jednotlivci i páry) , nordic walking a cvičení se speciálními gumami nordic-walking gym a nordic Walking a cvičení Čchi-kung na Dni zdraví (v Modřanské rokli). Sraz v 11.00, 13.30 a 15.30 hodin před radnicí.

Cvičení bude k dispozici zdarma, ale je nutné se předem přihlásit (proklikem na odkazy výše).


Konference Žít a hubnout pro zdraví

V rámci Dne zdraví proběhne také celodenní konference Žít a hubnout pro zdraví zaměřená na téma obezity, prevence civilizačních onemocnění, správné výživy, pohybu i psychologického aspektu zdravého životního stylu. 

Přednášky jsou určené široké veřejnosti, ale mohou být zajímavé i pro nutriční terapeuty, cvičitele a další odborníky, kteří se zabývají zdravým životním stylem. Program bude přenášen i online, symbolický poplatek je 150 Kč. 

>> Více informací a možnost přihlášení naleznete zde <<Těšíme se na setkání naživo i v online světě!


Seznam partnerů akce: 

Organizátory akce jsou spolek Hravě žij zdravě a společnost STOB (Stop Obezitě). 

 

             

                              


Generálním partnerem akce je:

 

 

Hlavními partnery akce jsou:

    

 

Mediálními partnery akce jsou:

 

       

 

 

Nejbližší plánované akce


Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv!


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.


Letní kurz vás naučí nejen základy priessnitz a nordic walkingu, ale navíc poznáte ještě různé části Prahy a různé lektorky.