Konference "Žít a hubnout pro zdraví"


Průměrné hodnocení: 4.6
Hodnotilo: 189 uživatelů
Upřesnění místa:
Nová radnice Prahy 12
Generála Šišky 2375/6
Praha 4 - Modřany 143 00
Zobrazit na mapě

Termín: 05.03.2022

Cena: 150 Kč

Konference "Žít a hubnout pro zdraví" již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota09:00 - 17:0005.03.2022

♡ Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli, že veškerý výtěžek ze vstupného na tuto konferenci (platí i při zakoupení online přenosu) darujeme na sbírku Člověka v tísni "SOS Ukrajina". Zakupte si vstupenku za 150 Kč a přispějte na to, co je aktuálně nejvíce potřeba - humanitární pomoc lidem v zasažených oblastech Ukrajiny. 


Konference s odborníky ku příležitosti Světového dne obezity

Odborníci STOBu se každoročně připojují ke Světovému dni obezity a pořádají aktivity, jež mají pomoci veřejnosti zorientovat se v otázkách výživy, pohybu a psychiky. Jednou z těchto aktivit je konference "Žít a hubnout pro zdraví" zaměřená na téma obezity, prevence civilizačních onemocnění, správné výživy, pohybu i psychologického aspektu zdravého životního stylu. 

Konference bude součástí březnového Dne zdraví se STOBem a proběhne v konferenčním sále nové radnice Prahy 12 (u stanice tramvaje 17 "Čechova čtvrť").


>> Konference se lze zúčastnit i online. Možnost přihlášení k online přenosu zde <<


Důvody, proč se člověk pouští do hubnutí, jsou různé. Často to bývá vzhled, ale třeba i tlak okolí. Naše zkušenosti však říkají, že ten hlavní důvod by měl být vždy stejný... ZDRAVÍ.

Za pomoci konference a dalších aktivit, které pořádáme v týdnu od 27. 2. do 6. 3. 2022 chceme veřejnosti ukázat, že hubnout je potřeba rozumně, zdravě a s laskavým nadhledem. Zkrátka tak, aby bylo hubnutí radostí a ne starostí. 

Jednotlivá témata konference proto spojuje pozitivní pohled na danou problematiku


Přednášky jsou určené široké veřejnosti, ale mohou být zajímavé i pro nutriční terapeuty, cvičitele a další odborníky, kteří se zabývají zdravým životním stylem.

Program bude přenášen i online, symbolický poplatek je 150 Kč. Při účasti naživo zahrnuje i občerstvení a oběd z nutričně výhodných chutných potravin a dárkovou tašku s materiály a vzorky potravin.

Kapacita akce je 100 osob.


Program konference

Program bude co nevidět doplněn o krátké anotace jednotlivých přednášek.

9.00 - 9.30 Registrace účastníků

9.30 - 9.50 Úvodní slovo, možnosti prevence

   PhDr. Iva Málková, zastupitel Prahy 12 Jiří Brůžek a MUDr. Alena Šteflová, Ph.D., MPH – zástupce Ministerstva zdravotnictví


9.50...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Lenka B.
Lenka B. Konference mě potěšila výborném výběrem přednášek a lektorů i celou skladbou, místo bylo opravdu vybráno velmi kvalitně a oddělení konference od veřejnosti považuji za výborný nápad. Moc jsem si ji užila i taneček s Vojtou.
Hana K.
Jana S.
Veronika H.
Dobrý den. I já velmi děkuji za možnost zúčastnit se tak skvělé konference. Bylo to, jak je i níže uvedeno, svižné, dále stručné a přehledné bez zahlcování mnoho informacemi. Super témata přednášek a krásné spojení konference a dne zdraví. Organizace perfektní. Jídlo bylo vynikající, káva též. Místo konání též skvělé. Namotivovalo mě to a příště určitě opět příjdu. 22.10.2022 je i mimochodem velmi zajímavé datum.
Blanka H.
Perfektní a zajímavé přednášky pro mne byly přínosem. Celý den úžasný! Oddělení platících účastníků konference od ostatních návštěvníků Dne zdraví bylo rozumné. Pouze by bylo třeba vydávat oběd na základě předložení identifikační pásky. Bohužel, stále jsou nenasytové, kteří nejspíše potřebují dva a více obědů, přestože se někoho se nedostane... Místo konání Radnice Modřany bylo fajn. Blanka H.
Marcela B.
Z přednášek jsem si odnesla hodně informací, průběh byl svižný a celý den jsem si užila. Děkuji
Peggy
Přednášky velmi kvalitní, informativní a v optimální délce. Výborná organizace, prostě vše super, jako vždy. Díky.
Eva J.
Svižné tempo, krátké zajímavé přednášky, skvělí přenášející...prostě super akce. Už se těším na podzim.
Vlasta R.
Skvělá organizace, přijemná atmosféra, prostředí i vybraná témata. Užitečné a praktické informace. Možná se pokusit u některých přednášek zařadit shrnutí toho podstatného z tématu, aby se člověk v záplavě nových informací neztratil. Mě to povzbudilo a díky moc za to.
Dana K.
Myslím,že už se nic zlepšit nedá. Pro mne to byl úžasný den plný cenných informací. Moc jsem si ho užila.Děkuji.

Nejbližší plánované akce


V lednu 2023 začíná nový cyklus kurzů zdravého hubnutí se skutečnými odborníky. 

Zhubněte zdravě a především natrvalo za pomoci osvědčené metodiky, podpory skupiny a vyškolených lektorek STOBu. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Svěřte své děti do rukou skutečných odborníků a naučte se společně žít zdravěji. Tímto jedinečným kurzem budou provádět dětská lékařka Jana Vobrová a psycholožka a psychoterapeutka Zuzana Acar Jarošová. 


Přihlaste se na webinář a načerpejte před Vánoci osvědčené tipy od dvou skvělých odbornic na výživu a psychiku při hubnutí, Petry Mocové a Lenky Vymlátilové.

Pouze za 250 Kč!