Čchi-kung - cvičení ke Světovému dni obezity


Průměrné hodnocení: 4.67
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
Nová radnice Prahy 12
Generála Šišky 2375/6
Praha 12 14300
Zobrazit na mapě

Instruktor: Vlasta Ptáčková

Termín: 05.03.2022

Čchi-kung - cvičení ke Světovému dni obezity již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota14:30 - 15:1505.03.2022

Cvičení čchi-kung je součástí tradiční čínské medicíny a je označováno jako cesta ke zdraví a dlouhověkosti. Jeho stáří se odhaduje na 3 000 let a  účinnost je tedy léty prověřená.  Pomocí cvičení čchi-kungu rozproudíme životní energii,  přispíváme k zmírňnování až k odstranění bolesti páteře a kloubů.

Cvičení snižuje únavu, stres a vede ke zklidnění. Čchi-kung je jednoduché a účinné cvičení, které zvládne opravdu každý, bez omezení věku.


Cvičení proběhne v rámci Jarního dne zdraví se STOBem.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Alena V.
Zajímavé cvičení. Souhlasím s Kateřinou.
Marta D.
Čchi-kung je vždy skvělým cvičením. Jinak souhlasím s Kateřinou S. To, co říká, je právě u čchi-kungu to nejdůležitější.
Věra H.
Cvičení bylo skvělé - bude-li ve čtvrtek - budu ráda chodit. Věra
vlasta N.
zajímavé cvičení
Lucie S.
Kateřina R.
Zařazení tohoto typu cvičení do programu bylo skvělé. Mohli se zapojit i méně zdatní. Letorka milá, chtěla nám toho co nejvíce představit a byla nervózní, že to nestihne. Za mě bych se držela toho, že méně je více... Méně cviků, pomalejší tempo, aby se neztratilo to podstatné, soustředění se na daný pohyb, na své tèlo, na to, co chci cvikem dsáhnout, rozproudit atd. Možná i více zdůraznit, že i když jsou cviky jednoduché, jejich účinnost je především v každodenním opakování a koncentraci. A vybavit třeba cvičící jedním cvičením na orgán pro toto roční obd a na slezinu, plexus solaris (důležitá pro ty, co řesí hubnutí)

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.