Low-aerobik a posilování - cvičení ke Světovému dni obezity


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 3 uživatelé
Upřesnění místa:
Generála Šišky 2375/6
Praha 12 14300
Zobrazit na mapě

Instruktor: Hejlová Hana

Termín: 05.03.2022

Low-aerobik a posilování - cvičení ke Světovému dni obezity již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota12:30 - 13:1505.03.2022

V této lekci pospojujeme tři až čtyři prvky v jednoduchou sestavičku, při které se příjemně zahřejeme. Navážeme posilovací částí, při které ve stoje využijeme váhy vlastního těla, a hodinu zakončíme posilováním břišních svalů na zemi a závěrečným protažením.


 

Cvičení proběhne v rámci Dne zdraví.


 

UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Eva S.
Hanja je vmi skvela cvicitelka.vse dopodrobna vysvetli. E S.
Iva N.
Výborně a profesionálně vedená hodina. Děkuji
Věra K.

Nejbližší plánované akce


V lednu 2023 začíná nový cyklus kurzů zdravého hubnutí se skutečnými odborníky. 

Zhubněte zdravě a především natrvalo za pomoci osvědčené metodiky, podpory skupiny a vyškolených lektorek STOBu. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Svěřte své děti do rukou skutečných odborníků a naučte se společně žít zdravěji. Tímto jedinečným kurzem budou provádět dětská lékařka Jana Vobrová a psycholožka a psychoterapeutka Zuzana Acar Jarošová. 


Přihlaste se na webinář a načerpejte před Vánoci osvědčené tipy od dvou skvělých odbornic na výživu a psychiku při hubnutí, Petry Mocové a Lenky Vymlátilové.

Pouze za 250 Kč!