Musíte vynechávat přílohy, když chcete zhubnout?

Vynechávání příloh je častá hubnoucí strategie a setkáváme se s ní u klientů od počátku našich kurzů. Přílohy mají v jídelníčku své místo a nemusíte je vynechávat, což platí i při hubnutí.

Sedmero rad pro lehké letní grilování

Pojďte se inspirovat tipy, triky a také recepty na vaši příští dokonalou gril party.

Velký průvodce letním stravováním

Přes léto chcete zhubnout. A také si dopřát pauzu od celoročního hlídání se, plánování jídelníčku, vaření a chystání jídel do krabiček. Zázraky neslibujeme. Ale věříme, že dobrý plán a kompromis mohou sen změnit v realitu.

Jak si užít léto zdravě a bez kil navíc?

Roky sledujeme, že s rostoucími teplotami roste u našich klientů i naděje, že hubnutí a udržování tělesné hmotnosti v létě půjde „tak nějak“ samo. Kvetoucí příroda, prodlužující se dny a teplé počasí zpočátku vlévá spoustu elánu a optimismu do žil, avšak

3 techniky, které vám pomohou zvládnout stres jinak než jídlem

Stres je jednou z emocí, kterou dobře zná každý z nás. A ačkoliv slovo „stres“ používáme denně, často přesně nevíme, co se s námi děje, když ve stresu jsme.

 

Nejbližší plánované akce


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Bezplatné měření složení těla, online pohybové lekce nebo diskuze odborníků. Zapojte se do aktivit, které pořádáme zdarma ku příležitosti Světového dne obezity!


Představujeme vám STOBí novinku! Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci aktivního pobytu v Bystřici nad Pernštejnem doprovázeného 8týdenním online kurzem hubnutí.


Poslední zimní kurz čeká právě na vás!

Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice na výživu a oblíbené lektorky STOBu Jany Boučkové.