Jak na dovolené nepřibrat?

Léto, to je ta krásná doba lehkosti, kdy se náš jídelníček skládá jen z čerstvých ryb, salátů a trošky ovoce… anebo ne? Jak si totiž vysvětlit každoroční povzdechy většiny z nás „no, myslela jsem, jak v létě zhubnu, a místo toho jsem na dovolené dvě kila

Jak zvýšit příjem vlákniny?

Nedostatek vlákniny ve stravě není nic výjimečného, spíše standard v moderním stylu stravování. Přitom vláknina je pro naše zdraví jeden z klíčových nutrientů a její nedostatek není dobré neustále přehlížet.

Víte, co je reverzní dieta a kdy ji aplikovat?

Reverzní dieta není žádná nová senzační dieta na hubnutí. S touto dietou je to úplně naopak. Při jejím dodržování kilojouly neubíráte, ale přidáváte. Reverzní dieta je součástí metodiky STOBu a doporučujeme ji aplikovat pro stabilizaci hmotnosti po zhubnu

Moje dítě potřebuje zhubnout

Přemýšlíte už delší dobu, že s váhou vašeho dítěte to není úplně v pořádku? Ale jak na to? Máme pro vás pár tipů, které by vám mohly pomoci.

Jak na zdravé Velikonoce bez kil navíc?

Během kalendářního roku se naskytne hned několik příležitostí, které nás přímo vybízejí ke zvýšené konzumaci jídla. A Velikonoce patří se svými beránky, mazanci a svátečními obědy mezi ně. Jak si je užít a nepřibrat?

V čem se při hubnutí srovnáváme s ostatními, kdy nám to škodí a kdy pomáhá?

To, že se při hubnutí srovnáváme s ostatními, je velmi časté. Srovnáváme se s lidmi, k jejichž váze či proporcím bychom se chtěli přiblížit, ale i s těmi, kdo se stejně jako my právě snaží hubnout.

 

Nejbližší plánované akce


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech.


Připojte se k online konferenci ZDARMA nebo si nechte změřit složení těla u odborníků STOBu. 


Získejte nové poznatky a inspiraci, jak se jednou provždy zbavit nadbytečných kilogramů.


Jednodenní odborný kurz pod vedením MUDr. Václavy Kunové, jehož součástí je i praktické vaření.