Online kurz hubnutí s nutriční terapeutkou a se cvičením


Průměrné hodnocení: 4.91
Hodnotilo: 22 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Eva Chocenská
echo.vyziva@gmail.com
777060968

Instruktor: Veronika Cheikh

Termín: 13.01.2022 - 17.03.2022

Cena: 4990 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek18:00 - 20:4013.01.2022Každý týden

Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.
  • Součástí kurzu je zpětná vazba jídelníčku od lektorky. Díky tomu si postupně sestavíte zdravý redukční jídelníček dle svých chutí a preferencí.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede nutričná terapeutka a lektorka STOBu Eva Chocenská. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 19:10 do 20:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<


Vzhledem k tomu, že kurz bude probíhat online, bude potřeba mít k dispozici vhodné zařízení s připojením k...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Efa.jelinkova@seznam.cz
Jednouprovždy
Se STOBem jsem absolvovala již 2 online kurzy hubnutí se cvičením. Pro mě jediná možnost zúčastnit se, jelikož žiji na polosamotě na horách, daleko od Prahy. Proto velice vítám možnost online kurzů i když je mi jasné, že naživo by to bylo mnohem osobnější a možná intenzivnější. Od jara se mi se STOBem podařilo zhubnout zatím krásných 14 kg a osvojit si lepší stravovací návyky, naučila jsem se být laskavější sama k sobě, ale i k ostatním, získala lepší vztah k pohybu a to vše by bez podpory skupiny a výborné práce lektorek (Zuzka Acar Jarošová, Eva Choceňská) nebylo možné a dnes bych nebyla tam, kde jsem. Pociťuji vděk, radost a naději, že se mi podaří hubnout dál, že zdravější životní styl už pro mě není nějakým strašákem, ale pomocníkem k lepší kvalitě života. Děkuji STOBu za jeho činnost, máte výborné know-how, pokračujte, má to smysl. Děkuji!
Karolina Z.
Teoretická část kurzu byla velmi mile vedena Evou Chocenskou, která má lidský chápavý přístup a přitom znalosti stravy a skladby jídelníčku. Spojení psychologického přístupu s praktickými informacemi mi přijde jako ideální a mohu ho jen dopoporučit! Taneční lekce movie dance s Vojtou Lackem jsou plné energie, a hubnutí dodají přesně ten drive, že mě cvičení baví a těším se na něj :)
Irena M.
Do kurzu jsem se přihlásila s trochou skepse po mnoha pokusech o zhubnutí a opakovaných jojo efektech. Postup lektorky paní Evy byl podpořen vlastní cennou zkušeností a hlubokou znalosti problémů. Dozvěděla jsem se spoustu pro mne překvapivých informací a bylo fajn slyšet i od ostatních ,že mají podobnou zkušenost Vše vždy probíhalo v pohodě . Moc děkuji a všem přeji hodně úspěchů , zdraví a štěstí. Irena Malíková
Eliška L.
Kurz STOB s paní Evou Chocenskou , byl jako nový vítr do plachet, kdy dlouhá léty střádaná nadváha , ta má “ vrátká loďka “ dostala nový směr... obdržela jsem mnoho kvalitních rad, naučila se mnoho o jídle, o živinách, trávení, psychice, spánku atd. Na kvalitně zpracované prezentace jsem se vždy velice těšila. Paní nutriční terapeutka Eva , má velice profesionální podání/předání informací, hezky se poslouchà. Vždy měla odpověď na různé dotazy, vyslechla, rozebrala situaci, poradila co a jak vylepšit, pomohla. Jemně a citlivě vedla celým kurzem. Na naše setkávání s dalšími účastnicemi jsem se moc těšila. Ať už jste právě v jakékoliv nepříjemné situaci, proč svojí váhu zrovna teď neřešit, “společenství” tohoto kurzu vás podrží, podpoří, psychicky zvedne a pomůže v mnoha ohledech. Získaná přátelství je sladká prémie toho všeho. Už neváhejte a jděte do toho! Eliška L.
Alena K.
Kurz STOB v on-line podobě byl pro mne v aktuální situaci dobrou formou i když si myslím, že možnost setkávat se naživo by byla pro skupinové sdílení ještě lepší, osobnější. Lektorky oplývaly znalostmi i empatií, vycházely i z vlastních zkušeností a pro on-line prostředí dovedly vytvořit dobrou atmosféru. Ledasco nového jsem se dozvěděla a doufám, že mi to pomůže v dalším pokračování k hubenějšímu já.
Nora M.
Jeden kurz STOB jsem navštěvovala už před více než deseti lety a i tehdy mi velmi pomohl. Hubla jsem předpisově 0,5 kg týdně. Nyní se změnilo to, že kurz byl on-line a mohla jsem používat perfektně připravený sebekoučink. Začala jsem hubnout 1 kg týdně, až mě to vyděsilo! Myslela jsem, že po padesátce bude tělo reagovat hůř - a ono naopak. Kurs mě vytáhl z nejhoršího i po psychické stránce, po dlouhé době izolace od přátel, rodiny i běžného života. Lektorka posykytla skvělou zpětnou vazbu. I když o výživě si můžeme přečíst skoro všechno, je dobré, když vás někdo upozorní, v čem by mohl být problém ve vašem konkrétním případě. Jsem velmi vděčná, děkuji. Nora
Hana S.
kocv@email.cz
Hodnotím kurz dobře, i když zhubnout se mi nepodařilo. No chtěla jsem 10 kg, jestli se podařil 1kg ani nevím. Víc ne. Něco nového jsem si odnesla do života, i když skoro vše vím a taky to, kde bych mohla "přidat". Ale v 70 letech na sebe nechci být přísná a lektorka Eva i Hanka Málková říkaly, ať moc nehubnu. Ale kurz mi "naučil" každý den šlapat na rotopedu 30-60 minut a Eva ještě doporučila "Zdravocvičnu". Takže děkuji a cvičím, na jídle moc měnit nemusím. Ahoj ivak
Zuzana B.
Naprosto skvělá byla power jóga s Eliškou. Hodně chválím. Parta super, kolegyně a kolega:) pro mne byli skvělou motivací a vzorem. Poznala jsem velmi zajímavé lidi. Jsem tomu ráda. Předpokládala jsem, že podstatně prohloubíme teorii ze základního kurzu a psychologie bude více "pod hladinou". Nebylo tomu tak,nicméně celkově kurz hodnotím velmi pozitivně. Zuzana Benediktová

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu skupiny i zkušené lektorky a buďte při hubnutí úspěšní


Chcete se stát součástí týmu lektorů STOB? Přihlaste se a pomáhejte svým klientům lépe hubnout.


Pracujete s lidmi s nadváhou a obezitou a chcete svůj přístup obohatit o psychologický pohled? Přihlaste se na třídenní školení, během kterého získáte základy v kognitivně-behaviorálním přístupu k terapii obezity. Ten se ukazuje být jedním z nejúčinnějších při řešení problémů s váhou. 


Měření složení těla, pohybové lekce zdarma nebo třeba konference "Žít a hubnout pro zdraví". Zapojte se do aktivit, které pořádáme ku příležitosti Světového dne obezity!