Jaroslava H.: Pod vedením Evy jsem zhubla a to dlouhodobě. Zjistila jsem, že nemusím při hubnutí hladovět. Eva mě nenásilně naučila přemýšlet o kalorickém příjmu potravin, výživových hodnotách, vyváženosti a pravidelnosti stravy.Dnes mám vše zajeté a nemusím o jídle tolik přemýšlet. Vždy vše ochotně vysvětlila a podpořila.

Adéla E.: S paní Evičkou jsem shazovala nadváhu po obou svých porodech. Jako zapřisáhlé nepřítelkyni všech diet mi ukázala, že hubnutí a nastavení zdravého životního stylu zvládne s odbornou pomocí každý. Dodnes čerpám z jejich informací. Patří jí můj obrovský dík!

Martin J.: Konzultace byly intenzivní, velmi komplexní, rád jsem si vymýšlel co ano, co ne. Jako zdravotní bratr ve třísměnném provozu a rozvojem diabetu jsem byl trochu náročným účastníkem, ale vždy jsme se domluvili, něco upravili, nebo mi Eva vysvětlila proč to a ono tak nejde. Nedávno jsem zjistil, že tento bezproblémový "obchodní" vztah, improvizace a adaptace na mé specifické individuální potřeby, není standardem. Kolegyně v práci byla v řadě ambulancí nutričního terapeuta odmítnuta, už jen pro práci ve směnném provoze. Individualizovanou péči Evy Chocenské jsem si dříve neuvědomoval jako výjimečnost a považoval jsem ji za běžný standard. Měl jsem štěstí na výbornou nutriční terapeutku a děkuji jí za její úsilí v rámci mé redukce.