Pomůcky na hubnutí > Videozáznamy > Záznam webináře: Rozprouděte svůj lymfatický systém pohybem a zhubněte

Záznam webináře: Rozprouděte svůj lymfatický systém pohybem a zhubněte

Záznam webináře: Rozprouděte svůj lymfatický systém pohybem a zhubněte

Cena 250 Kč


Zde můžete získat záznam z webináře, který proběhl 10. 8. 2022. Webinář je nutné si zakoupit a poté ho najdete v záložce Můj účet.

O lymfatickém systému již slyšel každý, ale málokdy si skutečně dokážeme představit, co se pod tímto pojmem skrývá a jaké funkce skutečně má. 

Lymfatický systém má v našem těle nezastupitelné místo a plní mnoho důležitých úkolů. Má zásadní roli v oblasti naší imunity, metabolismu, udržování stálosti vnitřního prostřědí - tzv. homeostázy, a mnoho dalších. Často se o lymfě dozvídáme bohužel až když dojde k poruše v tohoto systému.

Pohybová aktivita jako součást zdravého životního stylu i redukčního programu je již známým doporučením. Každoročně se na nás doslova valí nespočet nových trendů v oblasti pohybových aktivit. Od doporučení jak moc se hýbat či nehýbat, nových strojů až po odlišné druhy pohybových programů. Jak se však v těchto často odlišných tvrzeních vyznat?

Během přednášky lektorka zodpoví nejen tyto otázky:

  • Proč lidé, kteří upraví stravovací režim současně s režimem pohybovým, mají  trvalejší váhové úbytky?
  • Jaký druh aktivity je vhodné si vybrat, jak často cvičit a na co si při sportování dávat pozor?
  • Jaký je rozdíl mezi základními typy ukládání tuku (aneb proč hrušky nejsou jablka)?
  • Jak lymfatický systém ovlivňuje naše snažení při hubnutí a jak jej rozhýbat pohybem?
  • Jakou funkci má správné dýchání? Nebo i co si představit pod hojně používaným spojením posilování hlubokého stabilizačního systému (a jak ho v praxi skutečně posílit)?
  • Nebo co to je ve vlastně celulitida a jak můžeme zmírnit její projevy?

Na závěr se lektorka bude věnovat zodpovězení dotazů jak z oblasti lymfologie, tak pohybové aktivity a celkové úpravy životního stylu.


Kdo vás workshopem provede?

Workshopem vás provede lékařka a osobní trenérka Denisa Šimůnek Nechvílová.

Denisa vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a rovněž Fakultu tělesné výchovy a sportu na téže univerzitě. Působí v rámci Lymfocentra (Centrum preventivní medicíny), je ale také fitness trenérkou a výživovou poradkyní. Ve své praxi se zaměřuje na komplexní terapii gynoidního typu obezity, odstraňování svalových dysbalancí a pomoc s celkovou změnou životního stylu klienta.


Podobné produkty

Recenze uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Košík

Nakupte ještě za 1200  Kč a máte dopravu zdarma!