„Za 5 měsíců jsem „zhubla“ 48 kostek másla! Pomohlo zapisování jídelníčku, čas jen pro sebe a vědomí, že vybočit z režimu je v pořádku.“ říká Marta, účastnice online kurzu hubnutí

Za Martiným velkým úspěchem však stály nejen zkušenosti s různými dietami a jojo-efekty, ale především dlouhodobá poctivá práce na změně jídelníčku a pohybových návyků.

20 tipů, jak se v létě najíst kvalitně a zdravě mimo domov

Léto. Dovolené. Výlety. Cestování. S tím ruku v ruce méně domácího vaření a častější jedení venku. Nejen naše zkušenosti z praxe, ale i studie spojují jedení venku s přejídáním a nevhodným výběrem potravin. Jak se stravovat venku lépe a zdravěji? Vybe

Musíte vynechávat přílohy, když chcete zhubnout?

Vynechávání příloh je častá hubnoucí strategie a setkáváme se s ní u klientů od počátku našich kurzů. Přílohy mají v jídelníčku své místo a nemusíte je vynechávat, což platí i při hubnutí.

Sedmero rad pro lehké letní grilování

Pojďte se inspirovat tipy, triky a také recepty na vaši příští dokonalou gril party.

Velký průvodce letním stravováním

Přes léto chcete zhubnout. A také si dopřát pauzu od celoročního hlídání se, plánování jídelníčku, vaření a chystání jídel do krabiček. Zázraky neslibujeme. Ale věříme, že dobrý plán a kompromis mohou sen změnit v realitu.

Jak si užít léto zdravě a bez kil navíc?

Roky sledujeme, že s rostoucími teplotami roste u našich klientů i naděje, že hubnutí a udržování tělesné hmotnosti v létě půjde „tak nějak“ samo. Kvetoucí příroda, prodlužující se dny a teplé počasí zpočátku vlévá spoustu elánu a optimismu do žil, avšak

 

Nejbližší plánované akce


Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv!


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.


Letní kurz vás naučí nejen základy priessnitz a nordic walkingu, ale navíc poznáte ještě různé části Prahy a různé lektorky.