Káva, zdraví a hubnutí

Je, nebo není káva zdravá? Je, nebo není vhodná při hubnutí? Můžete ji pít s plnotučným mlékem? A vadí moc, že kávu sladíte?

Zdravé neznamená drahé. Jezme dobře i v neklidné době

Ceny elektřiny a plynu se zbláznily. Inflace zdražila všechno od propisek po jízdenky. Na čem začneme šetřit? Pojďme hledat způsoby, jak si užívat kvalitní jídlo a přitom neohrozit křehký rodinný rozpočet.

„Za 5 měsíců jsem „zhubla“ 48 kostek másla! Pomohlo zapisování jídelníčku, čas jen pro sebe a vědomí, že vybočit z režimu je v pořádku.“ říká Marta, účastnice online kurzu hubnutí

Za Martiným velkým úspěchem však stály nejen zkušenosti s různými dietami a jojo-efekty, ale především dlouhodobá poctivá práce na změně jídelníčku a pohybových návyků.

20 tipů, jak se v létě najíst kvalitně a zdravě mimo domov

Léto. Dovolené. Výlety. Cestování. S tím ruku v ruce méně domácího vaření a častější jedení venku. Nejen naše zkušenosti z praxe, ale i studie spojují jedení venku s přejídáním a nevhodným výběrem potravin. Jak se stravovat venku lépe a zdravěji? Vybe

Musíte vynechávat přílohy, když chcete zhubnout?

Vynechávání příloh je častá hubnoucí strategie a setkáváme se s ní u klientů od počátku našich kurzů. Přílohy mají v jídelníčku své místo a nemusíte je vynechávat, což platí i při hubnutí.

Sedmero rad pro lehké letní grilování

Pojďte se inspirovat tipy, triky a také recepty na vaši příští dokonalou gril party.

 

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Zjistěte o vláknině úplně vše!

Přihlaste se na webinář ZDARMA, kde vám poradíme, jak vlákninu zařadit do jídelníčku. Těšte se také na oblíbené recepty s vysokým obsahem vlákniny.


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom.