16 chytrých způsobů, jak jíst zdravě s omezeným rozpočtem

V článku se dozvíte o způsobech, jak lze ušetřit, které jste možná doposud neznali.

Komentovat něčí váhu? To není OK.

Trochu vtipné, trochu smutné - tak by se možná daly charakterizovat postřehy z praxe, o které se s námi podělila psycholožka a lektorka STOBu Tereza Jirotka Beníčková.

Káva, zdraví a hubnutí

Je, nebo není káva zdravá? Je, nebo není vhodná při hubnutí? Můžete ji pít s plnotučným mlékem? A vadí moc, že kávu sladíte?

Zdravé neznamená drahé. Jezme dobře i v neklidné době

Ceny elektřiny a plynu se zbláznily. Inflace zdražila všechno od propisek po jízdenky. Na čem začneme šetřit? Pojďme hledat způsoby, jak si užívat kvalitní jídlo a přitom neohrozit křehký rodinný rozpočet.

„Za 5 měsíců jsem „zhubla“ 48 kostek másla! Pomohlo zapisování jídelníčku, čas jen pro sebe a vědomí, že vybočit z režimu je v pořádku.“ říká Marta, účastnice online kurzu hubnutí

Za Martiným velkým úspěchem však stály nejen zkušenosti s různými dietami a jojo-efekty, ale především dlouhodobá poctivá práce na změně jídelníčku a pohybových návyků.

20 tipů, jak se v létě najíst kvalitně a zdravě mimo domov

Léto. Dovolené. Výlety. Cestování. S tím ruku v ruce méně domácího vaření a častější jedení venku. Nejen naše zkušenosti z praxe, ale i studie spojují jedení venku s přejídáním a nevhodným výběrem potravin. Jak se stravovat venku lépe a zdravěji? Vybe

 

Nejbližší plánované akce


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Bezplatné měření složení těla, online pohybové lekce nebo diskuze odborníků. Zapojte se do aktivit, které pořádáme zdarma ku příležitosti Světového dne obezity!


Představujeme vám STOBí novinku! Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci aktivního pobytu v Bystřici nad Pernštejnem doprovázeného 8týdenním online kurzem hubnutí.


Poslední zimní kurz čeká právě na vás!

Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice na výživu a oblíbené lektorky STOBu Jany Boučkové.