Zdravé neznamená drahé. Jezme dobře i v neklidné době

Ceny elektřiny a plynu se zbláznily. Inflace zdražila všechno od propisek po jízdenky. Na čem začneme šetřit? Pojďme hledat způsoby, jak si užívat kvalitní jídlo a přitom neohrozit křehký rodinný rozpočet.

„Za 5 měsíců jsem „zhubla“ 48 kostek másla! Pomohlo zapisování jídelníčku, čas jen pro sebe a vědomí, že vybočit z režimu je v pořádku.“ říká Marta, účastnice online kurzu hubnutí

Za Martiným velkým úspěchem však stály nejen zkušenosti s různými dietami a jojo-efekty, ale především dlouhodobá poctivá práce na změně jídelníčku a pohybových návyků.

20 tipů, jak se v létě najíst kvalitně a zdravě mimo domov

Léto. Dovolené. Výlety. Cestování. S tím ruku v ruce méně domácího vaření a častější jedení venku. Nejen naše zkušenosti z praxe, ale i studie spojují jedení venku s přejídáním a nevhodným výběrem potravin. Jak se stravovat venku lépe a zdravěji? Vybe

Musíte vynechávat přílohy, když chcete zhubnout?

Vynechávání příloh je častá hubnoucí strategie a setkáváme se s ní u klientů od počátku našich kurzů. Přílohy mají v jídelníčku své místo a nemusíte je vynechávat, což platí i při hubnutí.

Sedmero rad pro lehké letní grilování

Pojďte se inspirovat tipy, triky a také recepty na vaši příští dokonalou gril party.

Velký průvodce letním stravováním

Přes léto chcete zhubnout. A také si dopřát pauzu od celoročního hlídání se, plánování jídelníčku, vaření a chystání jídel do krabiček. Zázraky neslibujeme. Ale věříme, že dobrý plán a kompromis mohou sen změnit v realitu.

 

Nejbližší plánované akce


Přijďte se zúčastnit celostátní odborné konference na téma "V hlavní roli ryby", která se koná v kongresovém centru IKEM 19. října 2022.

Dozvíte se informace například o tom, čeho si všímat při výběru ryb, jak je zpracovávat a čemu se vyvarovat. A mnoho dalšího!


Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice - nutriční terapeutky a adiktoložky Petry Broumské

Kurz proběhne online, proto se ho můžete účastnit doslova odkudkoliv!


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.