Podzimní online trénink celého těla s cílem být fit


Průměrné hodnocení: 4.9
Hodnotilo: 146 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Běhounková Olga

Termín: 11.12.2023

Cena: 120 Kč

Podzimní online trénink celého těla s cílem být fit již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:00 - 18:0011.12.2023Každý týden

Cvičte pravidelně a z pohodlí domova pod vedením zkušené instruktorky STOBu Olgy Běhounkové

Cítit se dobře je přáním každého z nás. Můžete toho dosáhnout při společném cvičení, které rozvíjí tělesnou výkonnost, duševní pohodu a celkově zlepšuje naše zdraví. Posílíme oslabené a protáhneme zkrácené svaly, zlepšíme pohyblivost kloubů a mobilizujeme páteř. Cílem cvičení je aktivace svalů středu těla, který tvoří oporu páteře a působí jako prevence proti bolesti zad. Lekce budou probíhat v pomalém a středně rychlém tempu bez hudby, aby byl čas vnímat tělo. Cvičíme bez bot. 

Možnost kontroly cvičitelkou je v této podobě cvičení limitovaná, je proto důležité respektovat potřeby a signály vlastního těla. Nezapomínejte na heslo, že méně je někdy více.


V rámci online cvičení budete mít možnost se podporovat při plnění pohybové výzvy do Dne zdraví, který se koná 21. října. Sami si stanovíte pohybovou aktivitu, kterou chcete každý den plnit. Odměnou vám bude dobrý pocit ze sebe sama, a pokud přijedete na Den zdraví osobně, zastavte se u stánku STOBu pro malou odměnu.

Odměny věnuje: 


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, tenisový míček a 1,5 litrovou plastovou láhev naplněnou vodou z 80 %
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před 1. lekcí.

 


Cena zahrnuje 1 lekci.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

luccifera
Výborné cvičení, moc sympatická cvičitelka. Cvičení hezky ukázané, komentované a poměr byl správně vybalancovaný, aby nenudil.
Irena N.
Cvičila jsem se STOBem poprvé díky on-line přenosu. Děkuji za něj. Vyzkouším ještě další druhy cvičení a věřím, že si vyberu to, které mi bude sedět nejvíce. Protahování s paní Hankou bylo velmi příjemné..
rasaja
Cvičení na záda bývají potřebná a nudná.Tak jsem to i očekávala.Zmýlila jsem se .Hana Hejlová je výborná cvičitelka! Příměry vývrtky a televizního sedu mě pobavily.Cítím se dobře,díky moc!
Iveta Z.
Nejlepší a nejpříjemnější cvičení,které jsem absolvovala online.Krásně jsem se protáhla,zjistila jsem že mám mnohem víc svalů,než jsem doteď tušila.Paní Hanka je moc příjemná,líbilo se mi tempo i občasné upozorňování-ramena dolů,břicho zatáhnou a podobně...což si člověk v zápalu sám neuvědomuje.Moc děkuji
alenazmeskalova
Cvičením jsem nadšená, líbí se mi výběr a řazení cviků a jejich popis. Vyhovuje mi tempo. Hanka je velmi příjemná, názorná a motivující. Cvičím pravidelně a cítím se fajn. Moc děkuji !
Sona.M
Na cvičení s Hankou se vždy těším. Cvičení je pestré, pokaždé jiné. Hanka cviky velmi dobře vysvětluje a je vždy pozitivně naladěna, hodina s ní mi uteče jako voda. Jsem moc ráda, že je v této době možné on-line cvičení. Děkuji za názorná videa a Hance i kolektivu STOB, že se o nás tak staráte.
Zuzana M.
Super, kladně hodnotím velkou snahu upozorňovat na možné chyby během cvičení. Je to velká pomoc. Zuzana M.
Hana K.
Cvičení je bezvadné, po dlouhé době cvičím s cvičitelkou, navíc skvělou. Děkuji za tuto možnost, jsem ráda, že pokračujeme. Hana K.
honne
Cvičí se mi moc hezky a nejvíc mě baví Hanky připomínky. Vždycky upozorní, na co si dát pozor - a vždycky se trefí :-). Děkuju za to Pavla N.
Martina H.
Skvělá cvičitelka i cvičení. Díky za toto cvičení online .

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.