Podzimní online trénink celého těla s cílem být fit


Průměrné hodnocení: 4.9
Hodnotilo: 146 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Běhounková Olga

Termín: 11.12.2023

Cena: 120 Kč

Podzimní online trénink celého těla s cílem být fit již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:00 - 18:0011.12.2023Každý týden

Cvičte pravidelně a z pohodlí domova pod vedením zkušené instruktorky STOBu Olgy Běhounkové

Cítit se dobře je přáním každého z nás. Můžete toho dosáhnout při společném cvičení, které rozvíjí tělesnou výkonnost, duševní pohodu a celkově zlepšuje naše zdraví. Posílíme oslabené a protáhneme zkrácené svaly, zlepšíme pohyblivost kloubů a mobilizujeme páteř. Cílem cvičení je aktivace svalů středu těla, který tvoří oporu páteře a působí jako prevence proti bolesti zad. Lekce budou probíhat v pomalém a středně rychlém tempu bez hudby, aby byl čas vnímat tělo. Cvičíme bez bot. 

Možnost kontroly cvičitelkou je v této podobě cvičení limitovaná, je proto důležité respektovat potřeby a signály vlastního těla. Nezapomínejte na heslo, že méně je někdy více.


V rámci online cvičení budete mít možnost se podporovat při plnění pohybové výzvy do Dne zdraví, který se koná 21. října. Sami si stanovíte pohybovou aktivitu, kterou chcete každý den plnit. Odměnou vám bude dobrý pocit ze sebe sama, a pokud přijedete na Den zdraví osobně, zastavte se u stánku STOBu pro malou odměnu.

Odměny věnuje: 


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, tenisový míček a 1,5 litrovou plastovou láhev naplněnou vodou z 80 %
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před 1. lekcí.

 


Cena zahrnuje 1 lekci.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

hanka001
Pani Olinka je fakt skvela. Dba na to jak mame ale i nemame cvicit, jeji vysvetlovani je srozumitelne. Protahneme cele telo. Jen obcas to pripojeni neni idealni, mrzne obraz.
radka.vojtechova@seznam.cz
Vzhledem k mé vyšší obezitě jsem si delší dobu netroufla na žádné cvičení, jelikož jsem žádné skupinové cvičení nezvládala. Bylo mi nepříjemné si říkat pokaždé o nějakou lehčí alternativu a bylo mi nepříjemné se cítit v kolektivu, jako to nejpomalejší a nejnešikovnější. On-line cvičení se ukázalo pro mě ideální, protože si jedu v klidu svým tempem, nikoho nezdržuji a cvičení si upravuji podle sebe. Paní Olga je úžasná, velmi sympatická a usměvavá žena a pokaždé se těším na cvičení s ní. Velmi oceňuji, že její cvičení je šetrné, zvládnutelné pro kohokoliv, ale zároveň si člověk dobře procvičí celé tělo. Velmi doporučuji tyto lekce pro všechny, co už dlouho necvičili a nevěří si, pro lidi s obezitou či různými zdravotními problémy. Při lekcích se neskáče ani netančí, je to spíše zdravotní cvičení vedené tak, aby si nikdo neublížil.
brozovak
Skvělé cvičení vedené s elegancí a grácií. Krásný projev, který lekci provází, vede ke správnému provádění cviků. Byla jsem moc spokojená.
Jiřina K.
Perfektní přístup,paní Olinka je výborná.Necitim se trapně při cvičení s ní.Skvele podporuje a hlavně bezvadně protáhne vždy celé tělo.Urcite se připojím k další lekci.
Jana D.
irena@uochb.cas.cz
Cvičím s Olgou online už od té doby, co to STOB zavedl. Olga má výborné cvičení, vyhovuje mi, že se mohu připojit odkudkoliv (pendluji mezi Prahou a vesnicí). Jediné postesknutí je občas špatně fungující internet nejspíš na straně Olgy (nejsem jediná, komu obraz "mrzne" nebo komu se nepodaří připojit).
Michaela S.
skvělé cvičení opravdu celého těla, paní Olga je moc sympatická, cvičit s ní je radost.
Daniela R.
Cvičení se mi moc líbilo. Některé cviky sice nezvládnu, ale to mi nevadí. Třeba je časem zvladnu.D.R.
Hana K.
Zdena N.

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.