Turecko

Upřesnění místa:
Letovisko Side

Instruktor: Jana Boučková

Termín: 09.10.2024 - 16.10.2024 Přidat do kalendáře

Cena: 24990 Kč

Zbývají poslední 2 místa.
Chci vyrazit na dovolenou


Turecko je jednou z destinací u Středozemního moře, kde si můžete prodloužit léto až do listopadu.  V polovině října je dlouhodobý průměr teploty vzduchu nad 25 °C, teplota moře je podobná.

Místo pobytu: 15 minut chůze od centra historického města Side s antickými památkami, amfiteátrem, přístavem, obchůdky, kavárnami apod. Podél moře se táhne mnoho kilometrů příjemná promenáda.

Ubytování:  velmi oblíbený příjemný rodinný hotel Defne Anna**** , dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení, klimatizace, televize, trezor, minibar, balkon, wi-fi ve vstupní hale zdarma. Hotel se nachází v krásné zahradě přímo u písečné pláže. V areálu hotelu je bazén, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, tenisové kurty, několik restaurací a barů. Hotel ubytovává pouze dospělou klientelu.

  

Stravování: all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu (obědy v restauraci sousedního hotelu Defne Star), pozdní snídaně, odpolední káva/čaj a zákusky, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby. Strava je pestrá s bohatou nabídkou zeleniny, salátů apod., a nabízí se jak množství potravin a pokrmů vhodných pro redukci váhy, tak i nevhodných.

Doprava: letecky do Antalye, odtud 65 km autobusem

Pláž: krásná široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, plážový servis zdarma

  

Program: denně zdravotní cvičení  na tenisovém kurtu, výuka nordic walkingu po mořském pobřeží (lze jít 10 km po pobřeží po krásném tvrdém písku) nebo po promenádě, plavání v bazénu či v moři, přednášky na téma jak hubnout s rozumem, psychologie a výživa. Veškerý program organizuje Jana Boučková. Výlety za poplatek.

  

Cena:   24990,- Kč zahrnuje dopravu, ubytování, stravování a program

Pobyt organizačně zajišťuje CA Adventure Plus.

Pojištění: cestovní kancelář nabízí nad rámec ceny pojištění v ceně 799,- Kč (zahrnuje i pojištění storna pobytu), pokud máte o toto pojištění zájem, uveďte to do poznámky hned v přihlášce, nelze dokoupit později.

Kapacita: maximálně 30 osob. O hotel je velký zájem, rezervaci máme jen do konce roku, při pozdějším přihlášení budeme cenu aktualizovat dle zvyšování ceny letenek a zbývá posledních pár míst. Neváhejte proto s přihláškou.

Podrobnosti zde. (ceny výletů jsou orientační)

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Připojte se k online konferenci ZDARMA nebo si nechte změřit složení těla u odborníků STOBu. 


Získejte nové poznatky a inspiraci, jak se jednou provždy zbavit nadbytečných kilogramů.


Užijte si termální lázně a širokou nabídku pohybových aktivit v květnovém Štúrovu.