Online kurz hubnutí s nutriční terapeutkou a se cvičením - POZOR začátek posunutý z původního termínu 8. 4. na 15. 4.


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 33 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Denisa Civínová
denisa.civinova@seznam.cz

Instruktor: Olga Běhounková

Termín: 15.04.2024 - 01.07.2024

Cena: 4990 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:00 - 19:4015.04.2024Každý týden

Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti.


 Na kurzy se cvičením lze čerpat i příspěvky od zdravotních pojišťoven, více informací naleznete zde Příspěvky zdravotních pojišťoven 2024.


Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.

>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část.

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

Z organizačních důvodů kurz NEBUDE probíhat 17. 6. a 24. 6. 2024, poslední lekce bude tedy 1. 7. 2024. Během této pauzy dojde k upevnění návyků jednotlivých účastníků. S lektorkou pak bude možné na poslední lekci nasdílet vlastní zkušenosti s uplatněním teorie v praxi ještě před začátkem léta.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu Denisa Civínová. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 18:10 do 19:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři Vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledali sami. Zaměříme se také na výživu v období hormonálních změn - v těhotenství, po porodu, ale i výživu žen v období menopauzy.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

>> Více se o metodice kurzů zdravého hubnutí STOB dozvíte zde <<

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

2. Pohybové lekce

V pohybové části se můžete těšit na trénink celého těla s cílem být fit pod vedením oblíbené instruktorky Olgy Běhounkové. Lekce budou probíhat online od 17:00 do 18:00 na samostatném odkazu.

Cítit se dobře je přáním každého z nás. Můžete toho dosáhnout při společném cvičení, které rozvíjí tělesnou výkonnost, duševní pohodu a celkově zlepšuje naše zdraví. Posílíme oslabené a protáhneme zkrácené svaly, zlepšíme pohyblivost kloubů a mobilizujeme páteř. Cílem cvičení je aktivace svalů středu těla, který tvoří oporu páteře a působí jako prevence proti bolesti zad. Lekce budou probíhat v pomalém a středně rychlém tempu bez hudby, aby byl čas vnímat tělo. Cvičíme bez bot.


Možnost individuálního výběru z nabídky online cvičení

Pokud Vám pohybové lekce s Olgou Běhounkovou, které předcházejí povídací části kurzu, nevyhovují, můžete si individuálně vybrat z aktuální nabídky našich online pohybových lekcí cvičení jiné. Lekce mají různou náplň (salsa, low-aerobik, zdravotní cvičení, Nia) a probíhají v různých časech.

>> Aktuální nabídku online cvičení naleznete zde. <<


Co je zahrnuto v ceně kurzu?

  • Online lekce zdravotního cvičení s možností přidání dalších pohybových lekcí dle vlastního výběru
  • 10x teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky STOBu
  • Praktické brožury (Chci změnu - Jak na výživu I., Jak na výživu II., Jak na pohyb, Jak na psychiku, Jak na udržení váhových úbytků, Talířky), které Vám budou zaslány poštou
  • Nutriční program Sebekoučink na 12 týdnů
  • Kontrola a zpětná vazba jídelníčku od lektorky po dobu dvou týdnů

Kdo se o vás postará?

Lektorkou kurzu je Denisa Civínová. 

Denisa, ač původně vystudovala právnickou fakultu, rozhodla se věnovat své celoživotní vášni - výživě. Pro maximální spokojenost klientů absolvovala Denisa mnoho seminářů a různých vzdělávacích akcí spojených s výživou. V současné době studuje na vyšší odborné zdravotnické škole obor nutriční terapie. V oblasti výživy se zaměřuje především na ženy v období hormonálních změn od výživy v těhotenství, po porodu, ale i výživy žen v období menopauzy. Jejím mottem je: "Naše tělo je náš věrný průvodce životem. Přistupujme k němu proto vnímavě, citlivě, laskavě a mějme ho rády.".


Kapacita kurzu je omezena, proto se, prosím, přihlaste co nejdříve.

Těšíme se na viděnou na první lekci kurzu

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

jkrstn54@gmail.com
Dobrý deň, Tento kurz mi veľmi pomohol si uvedomiť aké množstvo jedla som dovtedy zjedla a postupne ma naučil jesť všímavo- čo zjem, kedy jem aj koľko. Výborné pomôcky zaslané poštou. Hocikedy ich môžem pozrieť. Skvelé účastníčky kurzu. Skvelá Katka Jirková- empatická, s dobrými komunikačnými schopnosťami. Skvelá p. cvičiteľka- inštruktorka- vždy vybrala vhodné cviky aj obtiažnosť. Doporučujem tento kurz na naštartovanie zdravého životného štýlu a uvedomenia si samého seba a naše potreby.
Marie D.
Skvělá lektorka, empatická, podporující. Kurz mi moc pomohl. Doporučuji.
Eva .
Kurz mi velmi pomohl a kilogramy jdou stále ještě dolů. Sdílené hubnutí je velmi efektivní a jsem si jistá, že sama bych si neporadila. Děkuji a on-line kurz všem doporučuji. Eva Š.
PVasicek
jsem velmi spokojeny, sebekoucink je skvely, online funguje super, diky moc za kurz a tesim se na pokracovaci
Zdeněk S.
Cíl zhubnout 5kg. Splněno.
Ivana Z.
Vendulka byla skvělá. Dokázala mi dát znovu naději, že dokážu už po tolikáté zhubnout. Škoda, že to tak rychle uteklo.

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.