Kurz zdravého životního stylu pro děti od 8 do 13 let a pro rodiče


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotil: 1 uživatel
Upřesnění místa:
budova Papírny Brno
Křenová 186/60
Brno 60200
Zobrazit na mapě

Lektor:
Katarina Jirková
info@hubne.me
775996416

Termín: 21.03.2023 - 30.05.2023

Cena: 4990 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:00 - 18:4521.03.2023Každý týden

Svěřte své děti do rukou skutečných odborníků a naučte se společně žít zdravěji.

Tento jedinečný 8týdenní kurz je určený všem dětem ve věku od 8 do 13 let a jejich rodičům či jiným pečovatelům. V kurzu se za pomoci vyškolených lektorek STOBu, nutričních terapeutek, naučíte společně se svými dětmi stravovat podle zásad zdravého životního stylu, dozvíte se vše potřebné o výživě a pohybu při hubnutí a především s podporou odbornic a skupiny převedete tyto znalosti do praktického života natrvalo.


>> Pokud máte o kurz zájem, přihlaste se co nejdříve ZDE <<

Přihláška je nezávazná a není zatím potřeba nic platit. Díky přihlášce vás však můžete kontaktovat s dalšími informacemi.


Jak kurz probíhá?

Dětem a rodičům nabídneme 8 společných lekcí (prvních 5 lekcí jedenkrát do týdne, další pak jedenkrát za 14 dnů), a to vždy v úterý od 17 do 18:45 hodin. 

Termíny lekcí:  21.3., 28.3., 4.4., 11.4., 18.4., 2.5., 16.5. a 30.5.

Každé setkání se budou lektorky Katarína Jirková a Marika Králíková věnovat nejprve skupině dětí a skupině rodičů odděleně (45 minut), poté se obě skupiny spojí.
Děti budou vedeny zábavnou formou k postupné změně životního stylu s případnou možností redukce nadváhy. Dospělí budou mít možnost získat informace, jak podporovat děti při změně životního stylu a rozumném hubnutí, konzultovat výchovné záležitosti a sdílet společně své zkušenosti. Zároveň budou mít možnost se doptat na cokoliv, co by je zajímalo ohledně změny svých vlastních stravovacích a pohybových návyků.

Velkým pozitivem kurzu je i možnost vzájemného poznávání rodiče a dítěte a upevňování rodinných vztahů. 

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. V tomto rodinném kurzu bude metodika uzpůsobena potřebnám dětí a celé rodiny.


Náplň lekcí kurzu

Každá lekce kurzu bude věnovaná specifickému tématu jako jsou jídelní režim, pohyb, pitný režim, zařazování zeleniny, princip zdravého talíře či "zdravé slavení" a změna nezdravých návyků (např. jedení u televize). Děti a rodiče se nejen dozví CO, ale především JAK návyky postupně...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Bezplatné měření složení těla, online pohybové lekce nebo diskuze odborníků. Zapojte se do aktivit, které pořádáme zdarma ku příležitosti Světového dne obezity!


Představujeme vám STOBí novinku! Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci aktivního pobytu v Bystřici nad Pernštejnem doprovázeného 8týdenním online kurzem hubnutí.


Poslední zimní kurz čeká právě na vás!

Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice na výživu a oblíbené lektorky STOBu Jany Boučkové.