Kurz zdravého hubnutí na spinningovém kole


Průměrné hodnocení: 4.67
Hodnotili: 3 uživatelé
Upřesnění místa:
Daily Fitness Vyšehrad, Kongresové centrum Praha
5 května 65/1640
Praha 4 140 21
Zobrazit na mapě

Lektor:
Mgr. Petra Mocová
petramocova@stob.cz
606 420 636

Termín: 08.07.2019 - 26.08.2019

Cena: 3990 Kč

Zbývají poslední 3 místa.
Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí18:45 - 21:3008.07.2019Každý týden

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sama sobě?

Přidejte se k nám! Umíme celé hubnutí zpříjemnit, motivovat vás do začátku a taky vysvětlit, jak opět nepřibírat. Žádné rychlodiety nebo koktejly u nás ale nenajdete, sázíme jen na odbornost našich lektorů a na vaši poctivou práci.


Co absolvováním kurzu získáte?

  • stanovíte si správný a dosažitelný cíl
  • naučíte se sestavit si jídelníček vhodný právě pro vás
  • naučíte se měnit své zažité nevhodné zvyklosti a nahradíte je těmi správnými
  • naučíte se zvládat vnější a vnitřní podněty, které nás provokují k nadměrné konzumaci jídla
  • užijete si hodinu zábavného pohybu, během kterého spálíte spoustu kalorií
  • zjistíte, že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků 


Jak kurz probíhá?

Budete se scházet po dobu 8 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část. Tento kurz je navíc výjimečný tím, že jeho součástí je i každotýdenní regenerace v sauně či páře.

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledali sami.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

    

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

Přestaňte se točit v únavném a sebedestruktivním kruhu diet a jojo efektů a zkuste to s námi. Zázraky a bezpracnost neslibujeme, ale poctivou práci, za kterou jsou výsledky ano!

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

knezkova@email.cz
Všichni, kdo vydrželi až do konce, zhubli, což samo o sobě ukazuje, že kurz byl dobrý :-) Plus musím hned na začátku ocenit Petru i Evu, obě se nám věnovaly i nad rámec stanoveného času, jsou to správné ¨"srdcařky". Rezervu vnímám především v nedostatku povídacího času (8 hodin místo běžných 22) a v tom, že u spinningu, u kterého měly být lekce "sestavené speciálně pro redukci hmotnosti" jsem nevnímala žádný rozdíl oproti jiným lekcím, a pro holky co roky necvičily to musel být dost záhul...
Lenka C.
Ivapeli@gmail.com
Moc se mi kurz líbil, škoda, že nebyl delší, nebo že nejde pokračovat v další návaznosti. Velmi mi vyhovovalo mít na pevný čas předplacené kurzy včetně pohybu.

Nejbližší plánované akcePokračování úspěšné konference.