Jak si užít Vánoce bez následků na váze: rady odbornic na tělo i duši


Průměrné hodnocení: 4.85
Hodnotilo: 150 uživatelů
Upřesnění místa:
platforma Zoom

Lektor:
Mgr. Petra Mocová
petramocova@stob.cz
606 420 636

Termín: 11.12.2022

Cena: 250 Kč

Chci se zúčastnit semináře


Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle18:00 - 19:3011.12.2022

 

Webinář přinese osvědčené tipy od dvou skvělých odbornic na výživu a psychiku při hubnutí, Petry Mocové a Lenky Vymlátilové.


Krásné vánoční svátky mohou být pro hubnoucí obávaným obdobím. Proč?

Protože lákadel je mnoho a vůle odolat není nekonečná. Naši klienti tak přichází každoročně se strachem, že jejich váha pod tíhou vanilkových rohlíčků a skleniček vaječného likéru poletí strmě nahoru. 

Pokud se i vy obáváte svátečního přírůstku, přihlaste se na náš vánoční webinář, během kterého se s vámi zkušené lektorky kurzů zdravého hubnutí, nutriční poradkyně Lenka Vymlátilová a psychoterapeutka Petra Mocová, podělí o své tipy, jak to udělat, aby vám svátky nepokazily vaši snahu zdravě zhubnout či si váhu udržet.


Webinář bude velmi praktický a zaměříte se v něm na konkrétní výživové a psychologické tipy. S lektorkami se postupně podíváte na témata jako:

  • asertivita a zvládání pobídek k jídlu na návštěvách,
  • zvládání předvánočního stresu,
  • snižování energetické hodnoty vánočních dobrot,
  • všímavé jedení,
  • tipy na dárky pro "věčné dietáře a dietářky",
  • a další!

Nenechte si webinář ujít a přihlaste se co nejdříve. 


Jak webinář proběhne?

Webinář proběhne na platformě Zoom. Odkaz na webinář vám přijde v e-mailu po přihlášení. 

Pro přihlášené bude po odvysílání webináře k dispozici i jeho záznam.


Kdo vás webinářem provede?

  Petra Mocová, psychoterapeutka a lektorka STOBu

První ze dvou odbornic, které vás webinářem provedou, bude lektorka kurzů hubnutí STOB Petra MocováPetra pracuje jako gestalt terapeutka a výživová poradkyně. Jídlo je její osobní i profesní vášní. Ráda propojuje témata terapie a výživy, aby jídlo bylo radostí, a ne starostí. Petra patří k několika málo odborníkům na všímavé jedení (mindful eating) v České republice, kteří absolvovali i zahraniční výcvik v této metodě.


  Lenka Vymlátilová, nutriční poradkyně a lektorka STOBu

Druhou odbornicí, která se s vámi během webináře podělí o své tipy, bude lektorka kurzů hubnutí STOB Lenka Vymlátilová, odbornice na výživu a potraviny. Lenka vystudovala Chemii a technologii potravin na VUT v Brně a v oblasti výživy a redukce hmotnosti absolvovala bezpočet kurzů. V rámci své více než 11 leté praxe již pomohla stovkám klientů.


Těšíme se naviděnou na webináři.

Tým STOBuHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Barban71
Super, vaše semináře jsou velmi přínosné, člověk sice má načteno spoustu materiálu a knih, ale vy to dokážete spojit, velmi děkuji i za vaše cvičení
Eliška P.
Děkuji, velmi poutavé!
Lenka H.
Moc pěkný, srozumitelný celý seminář. Je to výborná podpora pro nadcházející svátky... Děkuji
Hanka V.
Podnětný webinář se skvělými tipy na "umírněné jedení".
Kristýna S.
Děkuji za velmi zajímavý webinář s tipy na zdravější vánoční mlsání a také s mnoha radami.
Jana R.
Webseminář byl moc pekně udělaný, super informace od obou lektorek - Lenky Vymlátilové a Petry Mocové, inspiritativní recepty a skvělý relax na konec !
Eva K.
Bylo to skvělé a inspirativní. Zlepšilo mi to náladu a dalo vítr do plachet. Metoda 4P je geniální a už mám hotový plán :-)
Jana F.
Webinář se mi moc líbil. I když "teorii" znám, je fajn vše si zopakovat, získat psychickou podporu a vědět, že v tom nejsem sama. Děkuji
Anna M.
Webinář se mi moc líbil. Velmi oceňuji laskavý přístup obou lektorek k posluchačům, že nic nenařizují, nezakazují, ale nabízejí alternativy. Ještě jsem zvědavá na recepty. Velmi děkuji.
Petra P.
Lenko a Petro, moc Vám děkuji za skvělý webinář. Velice mě inspiroval. Skvělá metoda 4P, budu ji uplatňovat v běžném životě. :)

Nejbližší plánované akce


V lednu 2023 začíná nový cyklus kurzů zdravého hubnutí se skutečnými odborníky. 

Zhubněte zdravě a především natrvalo za pomoci osvědčené metodiky, podpory skupiny a vyškolených lektorek STOBu. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Svěřte své děti do rukou skutečných odborníků a naučte se společně žít zdravěji. Tímto jedinečným kurzem budou provádět dětská lékařka Jana Vobrová a psycholožka a psychoterapeutka Zuzana Acar Jarošová. 


Přihlaste se na webinář a načerpejte před Vánoci osvědčené tipy od dvou skvělých odbornic na výživu a psychiku při hubnutí, Petry Mocové a Lenky Vymlátilové.

Pouze za 250 Kč!