Zimní online zdravotní cvičení, které vám dá BEZPEČNĚ zabrat


Průměrné hodnocení: 4.98
Hodnotilo: 95 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Běhounková Olga

Termín: 27.03.2024

Cena: 120 Kč

Zimní online zdravotní cvičení, které vám dá BEZPEČNĚ zabrat již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 19:0027.03.2024Každý týden

Dejte si bezpečně do těla se zkušenou instruktorkou STOBu Olgou Běhounkovou

V této hodině se budeme věnovat posilování celého těla v různých pozicích: ve stoje, v sedu, v kleku, v leže. Ve stoje budeme pro posilování využívat váhy vlastního těla. Pokud víte, že vám balancování činí obtíže, připravte si, prosím, vedle sebe židli bez koleček. 

Velká pozornost bude věnovaná posilování břicha, ale nezapomeneme ani na další svalové skupiny. Posilovací prvky budou prokládány protahovacími a mobilizačními cviky. Zaměříme se také na nácvik správného dýchání a nožní gymnastiku. Cvičíme bez bot. 

Možnost kontroly cvičitelkou je on-line velmi limitovaná, je proto důležité respektovat potřeby a signály vlastního těla. Nezapomínejme na heslo, že méně je někdy více, on-line obzvlášť. 

Respektujte svoje tělo, svoje zdravotní omezení, ale také si nechte čas jednotlivé cviky objevit, dobře a dokonale zvládnout. Zdravotní prvky cvičení vycházejí z rehabilitační formy pilates, vyžadují čas pro správné provedení, propojení všech elementů cviku.

S každou hodinou se nejen budete cítit lépe, ale především budete více schopní vnímat instrukce, které vám cvičitelka dává. Posilovací prvky jsou často nabízeny v několika variantách, vyberte si tu, u které cítíte, že cvičíte, ale zvládnete ji dobře provést! Buďte na sebe hodní.

 


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, tenisový míček, overball 23-27 cm.
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.


Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před 1. lekcí.

 


Cena zahrnuje 1 lekci.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

novotna.detske@volny.cz
cvičení se mi moc líbí, bez něj bych ležela na gauči a jedla.Všechny cvičenky zdravím
Ema Matějů
Díky. Skvělé jako vždy, už se těším na další sérii.
michastengl@seznam.cz
Jako vždy skvělá lektorka, bezva cvičení, vždy to byla přijemně strávená hodina
Martina K.
Moc děkuji paní lektorce za přístup, úsměv a skvělé cvičení. Dle mých zkušeností jistě jedno z nejlepších on line cvičení pro ženy 50+ se sedavým zaměstnáním. Mohu všem jen doporučit.
Stanislava V.
Skvělá lektorka, bezvadné cvičení. Díky. Stáňa
Ema M.
Skvělé na protažení celého těla, zejména páteře a kloubů. Líbila se mi i "zastupující" lektorka, její aerobik na židi byl úžasný!.
Hana K.
Vynikající cvičitelka Olinka i kurz mi maximálně vyhovují, doufám, že po prázdninách budeme pokračovat. Zástup za Olinku se také povedl, cvičení na židli bylo moc dobré a nápadité. Krásné léto všem. HK
Edita P.
Skvělá lektorka , přijemné cvičení, teším se opět na další kurs
Viki1964
Super cvičení - Olinka za hodinku s vámi protáhne celé tělo. Pro mě po téměř celodenním sezení úplný balzám!!!!!
Ema M.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí v Praze a zhubněte zdravě a natrvalo s podporou odborníka.


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.