Zimní Latino koktejl pro začátečníky a pokročilé


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 34 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Sázavská
Sázavská 5
Praha 12000

Instruktor: Daniela Quincy

Termín: 19.03.2024 - 26.03.2024

Cena: 300 Kč

Zimní Latino koktejl pro začátečníky a pokročilé již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý17:00 - 17:5519.03.2024Každý týden

Nechte se unést smyslnými rytmy Karibiku. Oddejte se žhavým latino tancům jako jsou Salsa, Bachata, Merengue či Bolero. Přirozeným, nenásilným a zábavným způsobem vylepšete svou fyzičku, zformujte postavu a spalte kalorie. Elegance, ladnost, smyslnost, lepší kondice a krásnější postava vám pomohou k lepšímu sebevědomí a hodnotnějšímu pocitu ze života. Tanec prozáří vaši mysl sluncem, naplní vaše srdce pocitem štěstí a omladí vaše tělo. Odreagujete se zde od starostí všedního dne a pracovních povinností. Soustředíme se tu sami na sebe, věnujeme se především ladnosti pohybů, jejich eleganci a smyslnosti. Na tomto kurzu nepotřebujete partnera, ani žádné předešlé taneční zkušenosti. Přineste si s sebou dobrou náladu, pohodlné oblečení a chuť tančit.

Těší se na vás Daniela Quincy, vícemistryně Maďarska v salse, mezinárodní lektorka a tanečnice.

Cena zahrnuje 2 lekce.

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jarmila S.
Skvělé, skvělé, skvělé!!!!!! Jarmila
Helena L.
Lekce s Danielou jsou moc prima, vždy odcházím lehkým krokem a v dobré náladě.
Věra N.
Ludmila S.
Jarmila S.
na cvičení s Veronikou mne navnadila moje kamarádka. Vůbec nelituji.Je to skvělé a vždy odcházím s nabitými baterkami. Jarmila
petrulenka1@gmail.com
Helena L.
Věra N.
Miluše P.
Eva H.
Cvičení s Veronikou je skvělé, jak se rychle dostat do formy Necvičila jsem pravidelně delší dobu, na klasický aerobik nebo kruhový trénink jsem si netroufala a toto cvičení mi pomohlo do začátku nastartovat pohybovou aktivitu, pěkná hudba, jednoduché taneční kombinace, vhodné pro všechny věkové skupiny a jakékoliv fyzické zdatnosti

Nejbližší plánované akce


Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv!


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.


Trpí Vaše dítě nadváhou nebo obezitou? Musíte chodit v čase prázdnin do práce a chcete, aby Vaše dítě trávilo čas smysluplným způsobem a ještě udělalo něco pro své zdraví? Přihlaste Vaše dítko na příměstský tábor vedený zkušenými lektorkami.


Letní kurz vás naučí nejen základy priessnitz a nordic walkingu, ale navíc poznáte ještě různé části Prahy a různé lektorky.