Movie dance


Průměrné hodnocení: 4.83
Hodnotilo: 30 uživatelů
Upřesnění místa:
Konferenční centrum City
Na Strži 65/1702
Praha 4 14000
Zobrazit na mapě

Instruktor: Vojta Lacko

Termín: 21.10.2023

Movie dance již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota16:30 - 17:1521.10.2023

Při této hodině budete cestovat po světě přímo nadzvukovou rychlostí. Naše zastávky budou hlavně v oblasti Latinské Ameriky, které rozproudí naše těla do maxima. Na naší cestě nás doprovodí nejen ty nejoblíbenější hity, ale i například klasické kubánské rytmy nebo brazilský karneval.

Hodina probíhá formou výuky a je určena i pro začínající tanečníky a tanečnice. Dobrá nálada je zaručena, takže pokud si ji nevezmete s sebou, určitě ji společně najdeme!

Co budete potřebovat?

Nebudete potřebovat žádné taneční oblečení, žádné podpatky, žádného tanečního partnera, žádné zkušenosti, stačí libovolné pohodlné oblečení. Tančit je možné naboso, v měkkých pohodlných balerínách a při vyšší nadváze ve sportovní obuvi s pevnou podrážkou.

Cvičení proběhne v rámci Dne zdraví.


 

UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

 

 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Markéta L.
Helena S.
Zajímavější cvičení nebo spíše tanec než s Vojtou jsem nezažila ????propocená do poslední nitky, šťastná a nabitá optimismem a energií Vojty, odcházím domů radostně a spokojeně. Děkuji Vojto, že ses vrátil, jinak bych na cvičení rezignovala
avospel@seznam.cz
Libuše .
Honza je vynikající tanečník, příjemné lekce. Nevyhovující aparatura a reprodukce hudby.
Kristýna T.
horakova.hela@volny.cz
Spokojenost, pohoda.
Věra V.
Po hodině je člověk příjemně utancován a cítí se nabitý energií. :)
Šárka H.
Věra V.
trifidka
Super.

Nejbližší plánované akce


Jediný letní online kurz! Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv! Za pomoci osvědčené metodiky.