Bystřice nad Pernštejnem - pobyt i s programem mindfulness


Průměrné hodnocení: 4.81
Hodnotilo: 64 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Šárka Stibůrková, Petra Mocová

Termín: 25.06.2023 - 01.07.2023 Přidat do kalendáře

Cena: 7600 Kč

Bystřice nad Pernštejnem - pobyt i s programem mindfulness již skončil a nelze jej tedy objednat

Velký sportovní areál v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, kde najdete bohatou nabídku aktivit nejen v rámci programu STOBu, ale i samotného areálu a blízkého okolí.

Zažijete týden plný aktivního odpočinku, klidu a společně s lektorkou Petrou Mocovou budete moci navíc proniknout i do tajů všímavého přístupu k hubnutí a životu.


Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu a kultury, dvou- až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: aerobní cvičení, zdravotní cvičení, cvičení s overbally, terabandy, gumičkami, cvičení na fitballech, aqua-aerobik pod vedením Šárky Stibůrkové, turistické výlety do zajímavého okolí, nordic walking, pro zájemce večerní přednášky a workshopy s tematikou nových přístupů k redukci váhy (všímavé jedení), zvládání stresu apod. pod vedením Petry Mocové. Za poplatek masáže, otevřené koupaliště, minigolf, fitcentrum, bowling, sauna, vyšetření a terapie pohybového aparátu metodou MFK   

Cena: 7600,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 350,- Kč za osobu a noc

Čím bude tato dovolená jedinečná?

Velkým bonusem tohoto pobytu je večerní program lektorky Petry Mocové, který je určen zájemcům, kteří chtějí poznat nové směry v terapii hubnutí a přístupu k životu obecně.

Petra Mocová je jako jedna z mála v České republice certifikovanou odbornicí na všímavé jedení (mindful eating). Nabídne účastníkům workshopy na téma všímavé pozornosti (mindfulness), vědomého jedení, relaxační techniky, zvládání stresu  a poradenství ve výživě a rozumné redukci váhy.

Co o lektorce Petře řekli klienti?

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Více informací k večernímu programu ZDE 

Fotografie ZDE
 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Marie K.
d.krivinkova@centrum.cz
Pobyt doporučuji,Pravidelný režim, výborná vyvážená strava a 2,5 hod pohybu. Zhubla jsem 1,7 kg za 4 dny, Navštívila 1 zámek a 1 hrad. Jen není tak bezprostřední kontakt s přírodou jako třeba v Bechyni nebo na Čeladence. Dáša K.
Renáta K.
V Bystřici a se STOBem jsem byla poprvé. Pobyt se mi moc líbil. Ubytování bylo příjemné, strava mi chutnala, byla pestrá a hlad jsem určitě neměla :). Šárka Stibůrková byla bezvadná, v rámci cvičení si, podle mého, každý odcvičil to, co bylo v jeho možnostech. Odpolední program byl fajn. Pokud mi to zdraví dovolí, ráda pojedu i příští rok. Tento pobyt mohu jen doporučit.
Hana D.
Na pobyt se Šárkou jezdím již 13let.To myslím svědčí o mé veliké spokojenosti s ní. Johanka se jako vždy osvědčila a i když ji někdy určité účastnice ztezovaly její roli, vždy ji zvládla. Jídlo bylo opět bez chyby a mohly jsme díky ochotnemu a milemu personálu ochutnat pro některé z nás i úplné novinky. Ubytování tu nemá chybu a pokud máte nějaký problém snaží se k co největší spokojenosti vyjít vstříc. Parta žen se opět sešla úžasná a mezi stálice se zařadily i nováčci. Šárka zajistila i návštěvu paní kosmetičky a pedikerky, která byla hojně využita. A přednáška s ochutnávkou od f. Maňák byla opět velmi úspěšná. Myslím, že ten, kdo si chce krásně zacvičit a zhubnout (našla se dáma které se podařilo zhubnout 2kg),ale i ten, kdo jede na týden relaxace a odpočinku by měl pobyt se Šárkou absolvovat.Šarka je člověk s velkým srdcem a nám vždy nabije tzv. baterky na hodně dlouho. Hana D
Kateřina E.
Velká spokojenost, díky účasti na dalším pobytu STOB (po cca 10 letech, naposled jsem byla, myslím, v Harrachově 2010) jsem poznala další krásný kout ČR.V Bystřici se mi moc líbilo, pro účel tohoto typu pobytu to je snad nejideálnější místo, kde je vše potřebné i nepotřebné "na pětníku". Bezvadné prostředí, služby i náplň pobytu, na rozdíl od jiné hodnotitelky mi "konzervativní" cvičení vyhovuje a nově styly nežádám :-). Šárka i Johanka byly velmi vstřícné, ochotné a operativní, žel, mám dojem, že někteří toho až zneužívají. Nabídka pohybových aktivit byla dostatečná, vybral si ten, kdo měl zájem o ty společné i individuální. Atmosféra byla jako vždy uvolněná, neformální, přátelská. Kateřina E.
Veronika D.
Již po třetí jsme byli v Bystřici a opět to bylo úžasné - chutné jídlo, příjemné ubytování, spousta pohybu, bazén, výlety, super parta a atmosféra. Všichni (i personál) se tam usmívají, a kdo ne, ten má smůlu - kazí to jen sám sobě. Děkuji Šárce i Johance za přístup, výdrž a nervy. Jsou na pobytu třešničkou na dortu. Veronika
Anna .
V Bystřici se mi moc líbilo. Potkala jsem tam milé a přátelské lidi, odpočinula jsem si od problémů a každodenního shonu, rozhýbala jsem se a poznala zajímavá místa v okolí. Jela bych za rok znovu, ale nevyhovuje mi termín, tak ještě nevím. Anna Š.
Ivana S.

Nejbližší plánované akce


Nezůstávejte sami při hubnutí a udržování váhy a přihlaste se do pokračovacího kurzu pod vedením dvou skvělých odbornic.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Zajímá vás téma dětské obezity? Přihlaste se na konferenci Společnosti pro výživu, kde vystoupí celá řada odborníků.