Bystřice nad Pernštejnem - pobyt i s programem mindfulness


Průměrné hodnocení: 4.81
Hodnotilo: 64 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Šárka Stibůrková, Petra Mocová

Termín: 25.06.2023 - 01.07.2023 Přidat do kalendáře

Cena: 7600 Kč

Bystřice nad Pernštejnem - pobyt i s programem mindfulness již skončil a nelze jej tedy objednat

Velký sportovní areál v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, kde najdete bohatou nabídku aktivit nejen v rámci programu STOBu, ale i samotného areálu a blízkého okolí.

Zažijete týden plný aktivního odpočinku, klidu a společně s lektorkou Petrou Mocovou budete moci navíc proniknout i do tajů všímavého přístupu k hubnutí a životu.


Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu a kultury, dvou- až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: aerobní cvičení, zdravotní cvičení, cvičení s overbally, terabandy, gumičkami, cvičení na fitballech, aqua-aerobik pod vedením Šárky Stibůrkové, turistické výlety do zajímavého okolí, nordic walking, pro zájemce večerní přednášky a workshopy s tematikou nových přístupů k redukci váhy (všímavé jedení), zvládání stresu apod. pod vedením Petry Mocové. Za poplatek masáže, otevřené koupaliště, minigolf, fitcentrum, bowling, sauna, vyšetření a terapie pohybového aparátu metodou MFK   

Cena: 7600,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 350,- Kč za osobu a noc

Čím bude tato dovolená jedinečná?

Velkým bonusem tohoto pobytu je večerní program lektorky Petry Mocové, který je určen zájemcům, kteří chtějí poznat nové směry v terapii hubnutí a přístupu k životu obecně.

Petra Mocová je jako jedna z mála v České republice certifikovanou odbornicí na všímavé jedení (mindful eating). Nabídne účastníkům workshopy na téma všímavé pozornosti (mindfulness), vědomého jedení, relaxační techniky, zvládání stresu  a poradenství ve výživě a rozumné redukci váhy.

Co o lektorce Petře řekli klienti?

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Více informací k večernímu programu ZDE 

Fotografie ZDE
 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Marie K.
d.krivinkova@centrum.cz
Pobyt doporučuji,Pravidelný režim, výborná vyvážená strava a 2,5 hod pohybu. Zhubla jsem 1,7 kg za 4 dny, Navštívila 1 zámek a 1 hrad. Jen není tak bezprostřední kontakt s přírodou jako třeba v Bechyni nebo na Čeladence. Dáša K.
Renáta K.
V Bystřici a se STOBem jsem byla poprvé. Pobyt se mi moc líbil. Ubytování bylo příjemné, strava mi chutnala, byla pestrá a hlad jsem určitě neměla :). Šárka Stibůrková byla bezvadná, v rámci cvičení si, podle mého, každý odcvičil to, co bylo v jeho možnostech. Odpolední program byl fajn. Pokud mi to zdraví dovolí, ráda pojedu i příští rok. Tento pobyt mohu jen doporučit.
Hana D.
Na pobyt se Šárkou jezdím již 13let.To myslím svědčí o mé veliké spokojenosti s ní. Johanka se jako vždy osvědčila a i když ji někdy určité účastnice ztezovaly její roli, vždy ji zvládla. Jídlo bylo opět bez chyby a mohly jsme díky ochotnemu a milemu personálu ochutnat pro některé z nás i úplné novinky. Ubytování tu nemá chybu a pokud máte nějaký problém snaží se k co největší spokojenosti vyjít vstříc. Parta žen se opět sešla úžasná a mezi stálice se zařadily i nováčci. Šárka zajistila i návštěvu paní kosmetičky a pedikerky, která byla hojně využita. A přednáška s ochutnávkou od f. Maňák byla opět velmi úspěšná. Myslím, že ten, kdo si chce krásně zacvičit a zhubnout (našla se dáma které se podařilo zhubnout 2kg),ale i ten, kdo jede na týden relaxace a odpočinku by měl pobyt se Šárkou absolvovat.Šarka je člověk s velkým srdcem a nám vždy nabije tzv. baterky na hodně dlouho. Hana D
Kateřina E.
Velká spokojenost, díky účasti na dalším pobytu STOB (po cca 10 letech, naposled jsem byla, myslím, v Harrachově 2010) jsem poznala další krásný kout ČR.V Bystřici se mi moc líbilo, pro účel tohoto typu pobytu to je snad nejideálnější místo, kde je vše potřebné i nepotřebné "na pětníku". Bezvadné prostředí, služby i náplň pobytu, na rozdíl od jiné hodnotitelky mi "konzervativní" cvičení vyhovuje a nově styly nežádám :-). Šárka i Johanka byly velmi vstřícné, ochotné a operativní, žel, mám dojem, že někteří toho až zneužívají. Nabídka pohybových aktivit byla dostatečná, vybral si ten, kdo měl zájem o ty společné i individuální. Atmosféra byla jako vždy uvolněná, neformální, přátelská. Kateřina E.
Veronika D.
Již po třetí jsme byli v Bystřici a opět to bylo úžasné - chutné jídlo, příjemné ubytování, spousta pohybu, bazén, výlety, super parta a atmosféra. Všichni (i personál) se tam usmívají, a kdo ne, ten má smůlu - kazí to jen sám sobě. Děkuji Šárce i Johance za přístup, výdrž a nervy. Jsou na pobytu třešničkou na dortu. Veronika
Anna .
V Bystřici se mi moc líbilo. Potkala jsem tam milé a přátelské lidi, odpočinula jsem si od problémů a každodenního shonu, rozhýbala jsem se a poznala zajímavá místa v okolí. Jela bych za rok znovu, ale nevyhovuje mi termín, tak ještě nevím. Anna Š.
Ivana S.

Nejbližší plánované akce


Poslední ONLINE kurz hubnutí se STOBem před létem!


Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí v Praze a zhubněte zdravě a natrvalo s podporou odborníka.