Bystřice nad Pernštejnem - pobyt i s programem mindfulness


Průměrné hodnocení: 4.81
Hodnotilo: 64 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Šárka Stibůrková, Petra Mocová

Termín: 25.06.2023 - 01.07.2023 Přidat do kalendáře

Cena: 7600 Kč

Bystřice nad Pernštejnem - pobyt i s programem mindfulness již skončil a nelze jej tedy objednat

Velký sportovní areál v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, kde najdete bohatou nabídku aktivit nejen v rámci programu STOBu, ale i samotného areálu a blízkého okolí.

Zažijete týden plný aktivního odpočinku, klidu a společně s lektorkou Petrou Mocovou budete moci navíc proniknout i do tajů všímavého přístupu k hubnutí a životu.


Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu a kultury, dvou- až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: aerobní cvičení, zdravotní cvičení, cvičení s overbally, terabandy, gumičkami, cvičení na fitballech, aqua-aerobik pod vedením Šárky Stibůrkové, turistické výlety do zajímavého okolí, nordic walking, pro zájemce večerní přednášky a workshopy s tematikou nových přístupů k redukci váhy (všímavé jedení), zvládání stresu apod. pod vedením Petry Mocové. Za poplatek masáže, otevřené koupaliště, minigolf, fitcentrum, bowling, sauna, vyšetření a terapie pohybového aparátu metodou MFK   

Cena: 7600,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 350,- Kč za osobu a noc

Čím bude tato dovolená jedinečná?

Velkým bonusem tohoto pobytu je večerní program lektorky Petry Mocové, který je určen zájemcům, kteří chtějí poznat nové směry v terapii hubnutí a přístupu k životu obecně.

Petra Mocová je jako jedna z mála v České republice certifikovanou odbornicí na všímavé jedení (mindful eating). Nabídne účastníkům workshopy na téma všímavé pozornosti (mindfulness), vědomého jedení, relaxační techniky, zvládání stresu  a poradenství ve výživě a rozumné redukci váhy.

Co o lektorce Petře řekli klienti?

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Více informací k večernímu programu ZDE 

Fotografie ZDE
 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Hana S.
Byla jsem letos na pobytu poprvé a bylo to naprosto super. Perfektní parta, výborné cvičení, procházky po okolí, večer trocha psychologie.... Dokonalé. A za týden mám dole 2,5kg a stále se držím!
Hana A.
Byla jsem se STOBem poprve a muzu rict, ze urcite ne naposledy. Cviceni byla spousta, bazenek osvezujici, jidlo opravdu dobre a parta se sesla pohodova. Jen tak dal.
Dagmar V.
Eva S.
Letošní kurz byl naprosto jedinečný. Lektorky jsou úžasné a letošní parta byla bezproblémová. Bystřice je ve všem výjimečná. Eva S.
Libuše P.
S pobytem jsem byla spokojená, velmi mě oslovila pěkná tělocvična, bazén a příjemné ubytování. Vše po ruce, krásné výlety po okolí. Určitě je stále co vylepšovat. LP
IVETA K.
Vše již bylo napsáno i když něco málo by se mohlo zlepšit tak spokojenost se vším všudy. Děkuji
Ludmila K.
Kurs byl vždy velmi dobrý, letos vynikající. Sešla se výborná, soudržná parta, která společně plánovala, a pak své plány uskutečnila. V Bystrici vládla celou dobu dobra nálada, a jestli jsme si přivezly nějaké chmury, únavu a i nějakou tu ne pozitivní myšlenku, všechno postupně mizelo a my se cítily dobře a odjižděly spokojené. Všem patří velké poděkování ????❤️ Ludmila K.
Renata P.
Byla jsem jako vždy spokojená, Bystřice je nejlepší.
Alena N.
Ubytování a výborné jídlo s velmi vstřícným personálem, s Šárkou energické cvičení v prostorné tělocvičně doplněné bazénem a parádní výlety s Petrou. Když přeje počasí i venkovnímu koupání, pobyt v Bystřici nemá chybu. Alena N.
krivinkova
Byla jsem zde počtvrté a zase to zafungovalo -1,5 kg dole. Pohyb, program, výborná strava - to prostě funguje. Navíc s fajn lidmi. Dáša K.

Nejbližší plánované akce


Hubněte s podporou odborníka, ve skupině a online odkudkoliv!


V tomto kurzu se navíc k teorii a psychologické podpoře přidává i možnost zdravého pohybu v krásných Letenských sadech v Praze.


Trpí Vaše dítě nadváhou nebo obezitou? Musíte chodit v čase prázdnin do práce a chcete, aby Vaše dítě trávilo čas smysluplným způsobem a ještě udělalo něco pro své zdraví? Přihlaste Vaše dítko na příměstský tábor vedený zkušenými lektorkami.


Letní kurz vás naučí nejen základy priessnitz a nordic walkingu, ale navíc poznáte ještě různé části Prahy a různé lektorky.