Bystřice nad Pernštejnem - pobyt i s programem mindfulness


Průměrné hodnocení: 4.81
Hodnotilo: 64 uživatelů
Upřesnění místa:
Sporthotel

Instruktor: Šárka Stibůrková, Petra Mocová

Termín: 25.06.2023 - 01.07.2023 Přidat do kalendáře

Cena: 7600 Kč

Bystřice nad Pernštejnem - pobyt i s programem mindfulness již skončil a nelze jej tedy objednat

Velký sportovní areál v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, kde najdete bohatou nabídku aktivit nejen v rámci programu STOBu, ale i samotného areálu a blízkého okolí.

Zažijete týden plný aktivního odpočinku, klidu a společně s lektorkou Petrou Mocovou budete moci navíc proniknout i do tajů všímavého přístupu k hubnutí a životu.


Místo pobytu: město na Českomoravské vrchovině, obklopené hezkou přírodou s možností turistiky

Ubytování: Sporthotel v Areálu sportu a kultury, dvou- až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v bezprostřední blízkosti sportovní hala, krytý bazén, otevřené koupaliště, minigolf, hřiště na volejbal, fitcentrum, sauna, bowling

Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové a vlakové spojení

Program: aerobní cvičení, zdravotní cvičení, cvičení s overbally, terabandy, gumičkami, cvičení na fitballech, aqua-aerobik pod vedením Šárky Stibůrkové, turistické výlety do zajímavého okolí, nordic walking, pro zájemce večerní přednášky a workshopy s tematikou nových přístupů k redukci váhy (všímavé jedení), zvládání stresu apod. pod vedením Petry Mocové. Za poplatek masáže, otevřené koupaliště, minigolf, fitcentrum, bowling, sauna, vyšetření a terapie pohybového aparátu metodou MFK   

Cena: 7600,- Kč, příplatek za samostatné ubytování je 350,- Kč za osobu a noc

Čím bude tato dovolená jedinečná?

Velkým bonusem tohoto pobytu je večerní program lektorky Petry Mocové, který je určen zájemcům, kteří chtějí poznat nové směry v terapii hubnutí a přístupu k životu obecně.

Petra Mocová je jako jedna z mála v České republice certifikovanou odbornicí na všímavé jedení (mindful eating). Nabídne účastníkům workshopy na téma všímavé pozornosti (mindfulness), vědomého jedení, relaxační techniky, zvládání stresu  a poradenství ve výživě a rozumné redukci váhy.

Co o lektorce Petře řekli klienti?

Více informací o pobytu naleznete ZDE

Více informací k večernímu programu ZDE 

Fotografie ZDE
 

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jan D.
Krásný a plně nabitý týden, bez připomínky (až na počet fitballů), Mile překvapila Petra, příjemné doplnění úžasné Šárky. Moc děkujeme! Veronika a Jenda
Hana J.
Pobyt opět super. Šárka nám dala do těla a Petra nás naučila se zklidnit a relaxovat. Zase za rok znovu.....
Marie K.
Všechno skvělé jako vždy. Marie K.
Miroslava W.
Pobyt byl jako vždy super,byla jsem už po 13 . Naprostá spokojenost. Mirka
Alexandra .
Moc děkuji za skvělý týden. Vše bylo perfektní, cvičení se Šárkou bylo nádherné, příjemné, veselé, i když z nás lil pot! Sáša Š.
krivinkova
V Bystřici jsem byla podruhé a opět to bylo skvělé. Spousta pohybu a krásné výlety a zajímavé přednášky o výživě. Výborná kuchyně. Úbytek 2,4 kg, takže spokojenost. Dáša K.
jana M.
Na pobytu jsem byla podruhe, a chvalim zejmena jidlo, myslim, ze doslo ke zlepseni. Preji STOBu hodne uspechu. Jana
Hana J.
Byla jsem poprvé se Stobem a byla jsem velice příjemně překvapená. Vše na 1 s hvězdičkou. Ubytování, jídlo, cvičení - Šárka rozdávala energii na vše strany. Jana se svým energickým a milým přístupem nás dokázala dostat do skvělé nálady. Výlety, poznávání a hlavně milé "baby". Příště určitě pojedu...... Hana J.
Dagmar V.
Pobyt se mi opět velice líbil. Výborné jídlo, skvělé ubytování. Děkuji Šárce jako vždy za příjemné cvičení a úžasný relax při cvičení v bazénu i Janě za super nordic walking a bezva večer s kytarou. Její elán má můj obdiv ;-)
Kateřina E.
Všestranně příjemný relax, naprosto vyhovující prostředí, dobrá organizace před i v průběhu, pohodový program i bezva všichni, co se o nás starali. To, že se mnozí / mnohé vracejí, je toho důkazem. Nenásilná metoda s vlastní zkušeností, nové informace, setkání se zajímavými a příjemnými lidmi. Všem děkuji. Kateřina E.

Nejbližší plánované akce


Připojte se na pravidelné lekce, vyzkoušíte si různé druhy cvičení a cvičit můžete úplně odkudkoliv.


Připravili jsme pro vás letní webináře. Přihlásit se můžete zde.


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak. Přihlaste se do kurzu v Praze!