Online "Zdravotní cvičení" - cvičení ke Světovému dni obezity


Průměrné hodnocení: 4.97
Hodnotilo: 71 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Instruktor: Hejlová Hana

Termín: 27.02.2022

Online "Zdravotní cvičení" - cvičení ke Světovému dni obezity již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle18:45 - 19:3027.02.2022

On-line zdravotní cvičení pro pevné a pružné tělo s instruktorkou Hankou Hejlovou

Bolí vás záda? Máte přetížená zápěstí z práce u počítače? Potřebujete šetrné cvičení, při kterém budete posilovat, ale také se důkladně protáhnete?

Právě pro vás jsme připravili on-line zdravotní cvičení v pohodlí a bezpečí domova. Během lekce budeme uvolňovat, protahovat a také aktivovat a posilovat jednotlivé části těla.


Co budete potřebovat?

  1. Podložku 
  2. Středně velký ručník, tenisový míček, overbal 23-27 cm, láhev vody 1,5 l.
  3. Místo na cvičení, a to takové, abyste ve stoje měli dost místa na upažení paží, v leže pro pohodlné protažení paží a nohou
  4. Připojení přes notebook, tablet nebo telefon - nepevný počítač vám umožní si jej natočit a případně položit na zem podle potřeby. Před začátkem hodiny se podívejte, jak dobře budete vidět na obrazovku ve stoje, v sedě a v leže.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.

 


 

UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Lenka P.
Super i pro věčné začátečníky s mizivou fyzičkou. Děkuji těším se v novém roce.
Svitilova
Jedinečné cvičení, které mi rozhodně ulevilo v bolesti v oblasti bederní páteře. Paní Hance moc děkuji a budu se těšit na další cykly.
Ludmila H.
Zdravotní cvičení s Hankou mám velmi ráda, bylo to krátké (jen 3 lekce), ale už jsem přihlášená na další cyklus. Pomáhá mi udržet si dobrou kondici a náladu. Lidka
Šárka V.
Byla jsem velmi spokojena a aspoň se člověk může trochu procvičit, když musíme zase sedět jen doma.....
Barban71
Super, doporučuji a děkuji
zukoc2
Irena M.
Cvičení se mi velmi libilo. Přátelský a přitom velmi profesionální přístup Velmi oceňuji a děkuji za rady. Irena M.
Daniela P.
Příjemné cvičení a milá a šikovná cvičitelka.
Adéla M.
Děkuji za možnost zacvičit si s lektorkou on-line. S ohledem na mé zdravotní omezení ideální možnost jak si zacvičit! Velmi děkuji za profesionální a přátelské vedení paní lektorce. Na podzim se opět budu těšit na on-line cvičení.
Emilie G.
Dobrý den, k tomuto cvičení jsem se dostala náhodou serfováním na netu. Necvičila jsem celý kurz, cca asi polovinu. Cvičení se mi moc líbilo, protože paní Hanka cvičí pomalu a vše dobře vysvětlí a ukáže, což mi jako seniorce s kloubními problémy velmi vyhovuje.Jelikož nejsem z Prahy, moc by mi vyhovovalo natočit několikadílný seriál na videa a za úhradu umožnit cvičícím podle nich cvičit, už jsem se na to v STOB ptala a vím, že cvičení na videa nenatáčíte, je to velká škoda, snad by to stálo za úvahu? Emilie G.

Nejbližší plánované akce


Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a lektorky STOBu Katariny Jirkové, získejte podporu v náročném vánočním období a vstupte do nového roku ještě stále s podporou v zádech a s novými dovednostmi.


Souhlasíte s tvrzením, že "hubnutí začíná a končí v hlavě"? Přihlaste se do online kurzu pod vedením psycholožky a lektorky STOBu Terezy Jirotka Beníčkové a změňte své návyky natrvalo.


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Cvičte efektivně z pohodlí domova a vyberte si z mnoha druhů cvičení online. Navíc se můžete podporovat při plnění pohybové výzvy.