Workshop: Sestavte si zdravý a vyvážený jídelníček – vyzkoušíte si to přímo sami na sobě

Upřesnění místa:
III. interní klinika VFN, Charvátův sál
U Nemocnice 1
Praha 2 120 00
Zobrazit na mapě

Lektor:
Mgr. Petra Mocová
petramocova@stob.cz
606 420 636

Termín: 19.03.2016

Cena: 1490 Kč

Workshop: Sestavte si zdravý a vyvážený jídelníček – vyzkoušíte si to přímo sami na sobě již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota08:30 - 17:3019.03.2016

Chcete žít zdravě, ale nejste si jisti, zda jíte opravdu správně? Chcete zjistit, jak byste se měli stravovat podle potřeb vašeho těla? Seminář je určen každému, kdo hledá rady, jak si správně sestavit jídelníček.  


S čím se na semináři seznámíte a co vás čeká?

Seminář bude ryze praktický, zaměřený na sestavení vyváženého a chutného jídelníčku vhodného právě pro vás. Na semináři se naučíte základy zdravé výživy, dozvíte se, co by ve vašem jídelníčku určitě nemělo chybět a co by se tam naopak pravidelně objevovat nemělo. Představíme vám základní potraviny a ukážeme jejich vhodnější a méně vhodné varianty, abyste věděli, po kterých potravinách v obchodě sáhnout. Naučíte se, jak správně rozumět informacím na obalech potravin a na co si dát při nákupu pozor. 

Budeme pracovat s vašimi jídelníčky, které si s sebou přinesete, a na praktických ukázkách budeme ilustrovat vhodné i nevhodné příklady. Změříme vám vaše tělesné hodnoty, abyste věděli, jak jste na tom a kolik byste toho měli zhruba sníst.

Jako vyvrcholení celého dne si na semináři sestavíte třídenní jídelníček, u kterého budete vědět, že obsahuje všechny živiny ve správném poměru a především bude obsahovat potraviny, které máte rádi. Z tohoto jídelníčku můžete vycházet a v podobném duchu si sestavovat svůj jídelníček dlouhodobě.


Kdy se můžete na seminář těšit?

V sobotu 19. 3. 2016 od 9 do 17 hod. v Praze (Všeobecná fakultní nemocnice na Karlově náměstí, III interní klinika VFN, Charvátův sál)

Kdo vás seminářem provede? Mgr. Petra Mocová, Ing. Hanka Málková, Ing. Martin Pávek, vážený host prof. Jana Dostálová (profesorka z VŠCHT v Praze)

Co budete na seminář potřebovat?

Pro úspěšnou vzájemnou spolupráci si přineste na workshop váš jídelníček zapsaný do záznamového archu, který je ke stažení na www.stob.cz/cs/materiály-ke-stazeni. Jídelníček si zapisujte alespoň 3 dny a zkuste se stravovat tak, jak jste zvyklí, abyste si mohli objektivně svůj dosavadní jídelníček zhodnotit.  

Vezměte si s sebou notebook, případně tablet – bude se hodit! Moderní technologie nám umožňují dříve nemyslitelné. Sami se přesvědčíte.


Harmonogram workshopu:

8:30 – 8:45         Registrace

9:00 – 9:20        ...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


5 workshopů, 5 lektorek, 5 pohybových lekcí.

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden workshop s pohybovou lekcí pouze za 250 Kč!


Cvičte v létě odkudkoliv online a vyzkoušejte si různé druhy pohybu, jako je power jóga, Salsa, zdravotní cvičení či bodystyling.


Souhlasíte s tím, že hubnutí začíná a končí v hlavě?

Zhubněte zdravě a natrvalo za pomoci skupiny a odborníka na psychiku při hubnutí. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.