Speciální kurz zdravého hubnutí pro muže se cvičením

Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 1400
Zobrazit na mapě

Lektor:
Marie Dobrovodská

Termín: 27.01.2020 - 30.03.2020

Cena: 4990 Kč

Speciální kurz zdravého hubnutí pro muže se cvičením již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí19:00 - 21:3027.01.2020Každý týden

Srdečně vás zveme na jediný kurz zdravého hubnutí, který je určený výhradně pro muže. Přihlaste se a zhubněte pod odborným dohledem!

  • Stanovte si správný a dosažitelný cíl.
  • Naučte se sestavit si jídelníček vhodný právě pro vás.
  • Dejte si do těla při cvičení.
  • Užijte si zábavnou lekci pod vedením zkušené lektorky.
  • Podpořte se, ale zažijte i zdravou soutěživost s ostatními muži, kteří jsou na tom stejně jako vy.


Proč je kurz určený výhradně pro muže?

Přestože je hubnutí tématem především žen, u mužů má ještě výraznější pozitivní efekt na zdravotní stav. Kvůli rozložení tuku, který se u mužů hromadí především na břiše (hovoří se o obezitě podobné jablku), má tento typ obezity daleko větší rizika vzniku srdečně cévních onemocnění a cukrovky než typ ženský.

Muži, vezměte si krejčovský metr a změřte si obvod pasu. Pokud Vám ukáže více než 102 cm, ohrožují Vás již kila navíc významně na zdraví a je čas s tím něco dělat.

Mužské hubnutí má rozhodně svá specifika a od hubnutí žen se v lecčem odlišuje. Proto jsme pro vás připravili tento speciální kurz, během nějž se budete zaměřovat na ryze mužská témata :-)


Jak kurz probíhá?

Budete se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část.

1. Teoretické lekce

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček s ohledem na vaše potřeby. Zjistíte, co čím jednoduše nahradit a ušetřit při tom plno kalorií. Nebudete se rozhodně trápit nějakými dietami a už vůbec ne hladem, upravíte jen svůj stávající jídelníček do trochu "zdravější" podoby. Pro sestavení jídelníčku budete mít k dispozici nutriční program Sebekoučink.  

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříte se na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání. Naučíte se, jak se i ve stresových nebo časově vypjatých situacích najíst kvalitně, jak nepodlehnout vnějším podnětům a zvládnout oslavy, rauty nebo návštěvy restaurací, aniž byste se zbytečně přejedli, a mnoho dalšího.  

Struktura kurzů...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


V kurzu zbývají poslední 2 volná místa!

Desetitýdenní kurz hubnutí kombinuje metodiku STOBu založenou na kognitivně-behaviorální terapii, podporu odborníka i radostný pohyb venku. 


5 workshopů, 5 lektorek, 5 pohybových lekcí.

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden workshop s pohybovou lekcí pouze za 250 Kč!


Cvičte v létě odkudkoliv online a vyzkoušejte si různé druhy pohybu, jako je power jóga, Salsa, zdravotní cvičení či bodystyling.