Speciální kurz zdravého hubnutí pro muže se cvičením

Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 1400
Zobrazit na mapě

Lektor:
Marie Dobrovodská

Termín: 27.01.2020 - 30.03.2020

Cena: 4990 Kč

Speciální kurz zdravého hubnutí pro muže se cvičením již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí19:00 - 21:3027.01.2020Každý týden

Srdečně vás zveme na jediný kurz zdravého hubnutí, který je určený výhradně pro muže. Přihlaste se a zhubněte pod odborným dohledem!

  • Stanovte si správný a dosažitelný cíl.
  • Naučte se sestavit si jídelníček vhodný právě pro vás.
  • Dejte si do těla při cvičení.
  • Užijte si zábavnou lekci pod vedením zkušené lektorky.
  • Podpořte se, ale zažijte i zdravou soutěživost s ostatními muži, kteří jsou na tom stejně jako vy.


Proč je kurz určený výhradně pro muže?

Přestože je hubnutí tématem především žen, u mužů má ještě výraznější pozitivní efekt na zdravotní stav. Kvůli rozložení tuku, který se u mužů hromadí především na břiše (hovoří se o obezitě podobné jablku), má tento typ obezity daleko větší rizika vzniku srdečně cévních onemocnění a cukrovky než typ ženský.

Muži, vezměte si krejčovský metr a změřte si obvod pasu. Pokud Vám ukáže více než 102 cm, ohrožují Vás již kila navíc významně na zdraví a je čas s tím něco dělat.

Mužské hubnutí má rozhodně svá specifika a od hubnutí žen se v lecčem odlišuje. Proto jsme pro vás připravili tento speciální kurz, během nějž se budete zaměřovat na ryze mužská témata :-)


Jak kurz probíhá?

Budete se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část.

1. Teoretické lekce

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček s ohledem na vaše potřeby. Zjistíte, co čím jednoduše nahradit a ušetřit při tom plno kalorií. Nebudete se rozhodně trápit nějakými dietami a už vůbec ne hladem, upravíte jen svůj stávající jídelníček do trochu "zdravější" podoby. Pro sestavení jídelníčku budete mít k dispozici nutriční program Sebekoučink.  

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříte se na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání. Naučíte se, jak se i ve stresových nebo časově vypjatých situacích najíst kvalitně, jak nepodlehnout vnějším podnětům a zvládnout oslavy, rauty nebo návštěvy restaurací, aniž byste se zbytečně přejedli, a mnoho dalšího.  

Struktura kurzů...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Bezplatné měření složení těla, online pohybové lekce nebo diskuze odborníků. Zapojte se do aktivit, které pořádáme zdarma ku příležitosti Světového dne obezity!


Představujeme vám STOBí novinku! Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci aktivního pobytu v Bystřici nad Pernštejnem doprovázeného 8týdenním online kurzem hubnutí.


Poslední zimní kurz čeká právě na vás!

Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice na výživu a oblíbené lektorky STOBu Jany Boučkové.