Speciální kurz zdravého hubnutí pouze pro MUŽE


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotil: 1 uživatel
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 14000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Marie Dobrovodská

Termín: 25.01.2016 - 21.03.2016

Cena: 2000 Kč

Speciální kurz zdravého hubnutí pouze pro MUŽE již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí20:00 - 21:3025.01.2016Každý týden

Přestože je hubnutí tématem především žen, u mužů má ještě výraznější pozitivní efekt na zdravotní stav. Kvůli rozložení tuku, který se hromadí především na břiše (hovoří se o obezitě podobné jablku), má tento typ obezity daleko větší rizika vzniku srdečně cévních onemocnění a cukrovky než typ ženský. Muži, vezměte si centimetr a změřte si obvod pasu. Pokud Vám centimetr ukáže více než 102 cm, ohrožují Vás již kila navíc významně na zdraví a je čas s tím něco dělat.

Cílem programu je navodit žádoucí změny v nevhodném chování, myšlení a emocích a díky tomu změnit životní styl. Oproti jiným metodám hubnutí se metoda KBT nezamýšlí pouze nad tím, co jíst, ale jak převést teoretické znalosti do praktického života, jak docílit splnění předsevzetí a nacvičit si vůli. 

Kurz obsahuje 8 lekcí terapie, navíc 1x společná návštěva spinningu a 1x Indoor Rowing pod odborným vedením.

Program obsahuje:

90-ti minutový blok skupinové práce pod vedením lektora  

Terapie je zaměřená na vytváření správných stravovacích návyků. Budou probírány i další problémy jako např. zvládání stresu jinak než jídlem, jak se pravidelně stravovat při pracovním přetížení apod. Nebude chybět ani nácvik vůle.

Zájemci budou moci využít technických vymožeností pomáhajících při hubnutí, jako jsou počítačové programy určené k vytvoření správného jídelníčku a hodnotící stravovací a pohybové návyky (program SEBEKOUČINK), přístroje na měření tuku a pod. Zájemci si budou moci za poplatek nechat změřit množství tuku v těle přístrojem Bodystat s podrobnou interpretací.

Společná návštěva hodiny spinningu a Indoor Rowing

Cílem cvičení mužů je nejen snížit nadváhu, ale i rozvíjet sílu a svaly, čímž se zvýší tělesná kondice a odstraní se tělesné dysbalance.

Pro omezený počet zájemců bude možné se účastnit aerobního cvičení od 19 do 20 hodin pod vedením lektorky Jareny Ježkové, a to za příplatek 400,- Kč. Svůj případný zájem o účast se cvičením uveďte do poznámky v přihlašovacím formuláři.

 

 Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Josef P.
Kurz je dobře organizován a je veden zábavnou formou, myslím, že přijatelnou pro všechny účastníky. Doporučí správné návyky stravování a výměna zkušeností mezi účastníky kurzu pod dohledem lektorky přispívá k dlouhodobému úsilí o snížení přebytečných tělesných kilogramů. Josef.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se na lekce letní cyklus low-aerobicu či zdravotního cvičení s instruktorkou STOBu Hankou Hejlovou. Cvičit můžete z pohodlí a bezpečí domova, lekce jsou totiž vysílány online. 


Přihlaste se, získejte podporu skupiny a odborníka a buďte při hubnutí úspěšní.