Školení lektorů STOB 2021 – Modul II: Výživa a aplikace výživových znalostí do praxe


Průměrné hodnocení: 4.68
Hodnotilo: 19 uživatelů
Upřesnění místa:
Skautský institut
Staroměstské náměstí 4/1
Praha 1 11000

Lektor:
Lenka Vymlátilová
lenka.vymlatilova@seznam.cz
775 617 340

Termín: 26.03.2021 - 28.03.2021

Cena: 1890 Kč

Chci se zúčastnit semináře


 

UPOZORNĚNÍ - školení je určeno jen pro lektory STOB a slouží k jejich recertifikaci

Místo konání je předběžné a může se dle počtu nahlášených lektorů ještě měnit. Vzhledem k aktuální situaci se bude jednat s největší pravděpodobností o online variantu, pokud by to ale bylo možné, preferujeme školení uspořádat naživo. 

Co je cílem recertifikace?

Klientům chceme zajistit kvalitní lektory, kteří jsou vybaveni určitým stupněm znalostí a umí je předávat zábavně, hravě a lidsky. V dnešní hektické době si lidé nepřicházejí jen pro kvanta informací, ale potřebují především podporu, sdílet své zkušenosti, utřídit své znalosti, myšlenky, odpočinut si a odreagovat se. To vás chceme naučit. Také vás chceme více poznat, osobně i profesně.

Bližší informace k recertifikaci a novému systému školení najdete zde: Lektoři STOB, Nový systém školení, recertifikace

Pro vyškolené lektory, kteří chtějí nadále pracovat pod hlavičkou STOBu, jsme i pro rok 2021 připravili dva recertifikační bloky.


Náplň Výživového bloku Školení lektorů STOB

Školení budou zaměřená na to, s čím se v praxi nejčastěji setkáváme, jaké potíže a dotazy klienti mají a jak jim pomoci. Ukážeme vám, jak zábavně a hravě klientům teorii servírovat, vyzkoušíte si sami na sobě různé techniky a praktická cvičení. Součástí školení bude samozřejmě i sdílení zkušeností.

 

Cílem výživového bloku je:

  • Předat a shrnout témata, která ve výživě považujeme za nutná, aby lektor STOBu znal.
  • S čím se v praxi nejčastěji setkáváme, jaké potíže a dotazy klienti mají a jak jim pomoci.
  • Jaké jsou typické chyby v jídelníčcích klientů a jak je řešit.
  • Seznámit vás s novinkami na poli výživy a potravin a naučit se vyvracet nejčastější výživové mýty.
  • Ukážeme si, jak klienty učit výživě hravě a zábavně, jaké různé pomůcky, hry, kvízy apod. je možné používat.
  • Součástí školení bude i sdílení zkušeností.

Cílem bloku není: Učit vás, že bílkoviny se skládají z aminokyselin nebo proč je potřeba jíst denně zeleninu.

Lektoři: Lenka Vymlátilová, Eva Choceňská, Martin Pávek, Hana Pávková Málková

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

helenavontorcikova
Super školení plné užitečných informací, výborná podpora od lektorů i týmu STOBu. Velice užitečné materiály a tipy. Moc děkuji a těším se na další setkání.
Jana S.
Super školení, nabité informacemi nejen odbornými, ale i praktickými. Všem velký dík.
janakubickova
Dobrý deň, Pre mňa prínosom, nové podnety a nápady ako vylešiť svoju prácu, dialóg s klientom. Možno dlhšiu prestávku medzi doobedím a poobedím. Stihla som len krátku prechádzku. Inak zmysluplne využité volno.
Božena H.
Velice inspirativní, motivační víkend, nakopnutí dělat něco se svou váhou a pomoct ji změnit u ostatních. Děkuji Božena H.
Veronika K.
Děkuji za seminář, předčil očekávání. Též jsem se bála délky strávených u PC, ale ve finále to mělo i určitou svobodu (nemusela jsem striktně sedět před PC a zároveň nerušila ostatní). Velice jsem ocenila interaktivní formu, vstupy všech lektorů. Lenky i Evy část byly výborné, mají můj obdiv.
janasekaninova
Byla jsem spokojená s lektorkami, organizace byla výborná. Sobotní analýza těla byla pro mne příliš odborná, protože při kurzech se těmito věcmi nezabýváme.
katerinabakhtary
Super. Vše perfektní a na jedničku - kurz, obsah, technické zvládnutí i příjemná společnost, energie a možnost sdílení. A hlavně spousta obohacujících informací. Vzhledem k časové náročnosti cestování do Prahy mi tato forma vyhovuje. Díky Moc. Těším se na další setkání.
Ivana S.
Školení se mi velice líbilo a ještě jednou mockrát děkuji. Hlavně děkuji Lence za její profesionální přístup, neváhala bych její služby sama využít. Program sebekoučink je také super. Děkuji.
Zdeňka P.
Školení super, obsahem perfektní. Vítám i sdílení zkušeností. Jen se přiznám, že bylo i únavné. Já totiž nevydržím dlouho sedět:-)) a koukat do PC. :-)) Moc děkuji Zdeňka Poledniková
Ladislava G.
Děkuji za precizní odbornou úroveň, nevěřila bych, že online prostředí ve mně dokáže vyvolat tolik pozitivních emocí a chuti do práce s klienty

Nejbližší plánované akce


Měření složení těla, konference a pohybové aktivity ZDARMA. 


Máme poslední 1 volné místo!

Hubněte ve skupině a přesto z bezpečí domova. Přihlaste se do online kurzu zdravého hubnutí pod vedením nutriční terapeutky a skvělé lektorky STOBu Evy Chocenské.