Lenka Vymlátilová

Specializace: výživový poradce, kurzy redukce hmotnosti

Motto: Naslouchám, analyzuji a pak radím!

Kontakt:
lenka.vymlatilova@seznam.cz
775 617 340

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 5 uživatelů
Vzdělání a praxe:

- VŠ chemicko-technologická, obor chemie a technologie potravin

- výcvik Kognitivně behaviorální terapie obezity (STOB)

- rekvalifikační kurz Poradce pro výživu

- vzdělávací semináře v oblasti výživy a psychoterapie

- v oboru pracuji 14 let a hubnutím jsem provedla přes 700 klientů, kteří dokázali zhubnout více než 2 500 kg

 

O mně:

Jsem jako vy! Nemám pekáč buchet na břiše, nikdy jsem ho neměla a nejsou to ani mé životní priority. Sama jsem dlouhá léta hubla a přibírala a zkoušela různé diety.

Po 8 letech dietování jsem byla o 10 kilo težší! A co bylo horší? Rozhodila jsem si stravovací návyky, začala trpět záchvatovitým přejídáním a ztratila poslední střípky sebevědomí. 

Zhubnout a váhu udržet se mi podařilo až díky komplexní metodice STOBu. 

 

Vy nemusíte opakovat stejné chyby nebo studovat výživu dlouhé roky jako já.

 

Ráda vám pomohu

- v individuálním poradenství dle metodiky STOB

- individuální poradenství za chůze, můžete zabít dvě mouchy jednou ranou, vyzkoušejte NUTRIwalking

- v kurzu zdravého hubnutí STOB

- naučím vás nordic walking

- 11 chyb, se kterými se v praxi pořád setkávám jsem sepsala do ebooku, který je zdarma na mých stránkách www.vymlatilova.cz

- kompletní služby a ceník zde: http://www.vymlatilova.cz/sluzby/

 

Čemu věřím?

Věřím, že přemýšlet nad jídlem má smysl a musíme to dělat! Naše těla se regenerují, obnovují, uzdravují a vyvíjejí z toho, co jíme. Naše zdraví a psychická (ne)pohoda musí být logicky odrazem toho, co si denně dáváme na talíř. 

Věřím, že ke zhubnutí není potřeba na kJ přesně propočítaný jídelníček! Je třeba zdravý rozum, pohyb, chuť zabojovat s rutinami a zvyky, které nás nutí jíst a nebát se při tom opustit svoji komfortní zónu. 

Věřím vám, nejlepší recept na hubnutí máte v sobě. Jen někdy potřebujete napovědět nebo rovnou nakopnout, abyste ho sami viděli. A moje pomoc je v tom, že vám otevřu oči :-) 

Těším se na vás a společné hubnutí. 

 

    
 
    
 
   
 
   
 
   
 
   
 


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

irena@uochb.cas.cz
Prošla jsem s Lenkou podzimní základní a předjarní pokračovací kurz. Moje počáteční očekávání se rovnala nule, nevěřila jsem, že zhubnu. Měla jsem už za sebou několik kurzů STOB a fungoval jen ten první, ty další už ne. Navzdory tomu jsem se dokázala s Lenkou vyhecovat k akci a zhubla jsem 5,5 kg. Nedotáhla jsem to až na cílovou váhu, ale nad tím kilem, co mi k ní chybí, už mávám rukou. Lenčiny oba kurzy byly zajímavé a inspirující od začátku do konce, cítila jsem velkou podporu a sešla se i dobrá parta, která má stále kontakty společně i s Lenkou na FB. Díky Lenko za to, co děláš!
martak
S Lenkou "jedu" už třetí kurz a váha jde stále dolů, a moje psychika a zdravější návyky nahoru. Lidskost, profesionalita, vcítění se do druhých, obrovská opora, tahoun, ženská se smyslem pro humor i racionalitu, prostě ideální pro podporu nás, hubnoucích, je takovým skvělým tmelicím prvkem a báječná vedoucí naší on-line hubnoucí skupiny. Ač jsme se vlastně s holkama nikdy naživo nesešly, díky Lence máme k sobě velmi blízko, je to fajn. Jestli váháte, zda hubnout a s kým, tak neváhejte - stoprocentně, skoro dvěstěprocentně Lenku doporučuju. Je skvělá!
SiVo
Kurz hubnutí s Lenkou byl skvělý zážitek. Sešla se výborná parta "holek" v čele s lektorkou Lenkou, která je nesmírně milá a své práci rozumí. Přistupovala k nám vždy velmi vstřícně, lidsky, s pochopením.. Vždycky jsem se na naše vzájemná setkání těšila. Lenka je záruka odborných znalostí, svou online lekci má skvěle promyšlenou a na kurzu umí vytvořit velmi příjemnou atmosféru. Asi mluví za vše, že "naše parta" jde i do pokračovacího kurzu v téměř kompletní sestavě.
lenkavymlatilova
Lucie, úbytek 10 kg: "Díky za nefanatický přístup, který mi umožňuje občas posnídat i palačinku."
Xenie
Lenka je skvělá lektorka, dobře motivuje, neodsuzuje nikoho, má skvělé a praktické nápady, hubne se s ní lehce. Její klidné a platné rady umožní hubnout ne rychle a s okamžitým mega efektem, ale dlouhodobě, na pohodu. Naučí vás, jak zdravý jídelníček a zdravý životní styl implementovat nenásilně do života. Doporučuji skupinové kurzy, které mají skvělý efekt.

Nejbližší plánované akce


Zdravotní cvičení, salsa, low-aerobic nebo třeba NIA. Cvičte s námi z pohodlí domova pod vedením zkušených lektorek!

Zapojit se můžete kdykoliv v průběhu již rozběhnutých cyklů cvičení.


Využijte léto k ozdravení jídelníčku a nastartování hubnutí. V kurzu získáte podporu skupiny i odborníka a naučíte se nejenom, jak zhubnout, ale i to, jak si váhu jednou provždy udržet.


Přihlaste se na bezplatný webinář, který povede dlouholetá lektorka STOBu a odbornice na výživu, Lenka Vymlátilová.