Lenka Vymlátilová

Specializace: AKTUÁLNĚ:TERMÍNY PRO ANALÝZU SLOŽENÍ TĚLA K WOD JIŽ OBSAZENY. PRVNÍ VOLNÉ TERMÍNY NA INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ PRO NOVÉ KLIENTY OD KVĚTNA 2024. Výživová poradkyně, lektorka skupinových kurzů zdravého hubnutí, koučovací výcvik

Motto: Naslouchám, analyzuji a pak radím!

Kontakt:
lenka.vymlatilova@seznam.cz
775 617 340

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 5 uživatelů
Vzdělání a praxe:

- VŠ chemicko-technologická, obor chemie a technologie potravin

- výcvik Kognitivně behaviorální terapie obezity (2009, STOB)

- akreditovaný kurz MŠMT: Instruktor Nordic Walking (2018, Miroslav Mira a Nordic Walking Point)

- akreditovaný výcvik MŠMT: Kouč osobního rozvoje I. a II. stupeň (2022, Markéta Hamrlová a AKOR)

- vzdělávací semináře v oblasti výživy a psychologie

- v oboru pracuji od roku 2009 a hubnutím jsem provedla stokvy klientů a zkontrolovala tisíce jídelníčků :-)  

O mně:

Jsem jako vy! Nemám pekáč buchet na břiše , nikdy jsem ho neměla a nejsou to ani mé životní priority. Sama jsem dlouhá léta hubla a přibírala a zkoušela různé diety.

Po 8 letech dietování jsem byla o 10 kilo težší! A co bylo horší? Rozhodla jsem se, že jsem si stravovací návyky, začala trpět záchvatovitým přejídáním a ztratila poslední střípky sebevědomí. 

Zhubnout a váhu udržet se mi podařilo až díky komplexní metodice STOBu. 

 

Nemusíte opakovat stejné chyby nebo studovat výživu dlouhé roky jako já.

 

Ráda vám pomohu

- v individuálním poradenství dle metodiky STOB

- v kurzu zdravého hubnutí STOB

- naučím vás nordic walking

- 11 chyb, se kterými se v praxi setkávám jsem sepsala do ebooku, který je zdarma na mých stránkách  www.vymlatilova.cz

- kompletní služby a ceník zde: http://www.vymlatilova.cz/sluzby/

 

Čemu věřím?

Věřím, že přemýšlím nad jídlem má smysl a musíme dělat! Naše tělo se regenerují, obnovují, uzdravují a vyvíjejí z toho, co jíme. Naše zdraví a psychická (ne)pohoda musí být logicky odrazem toho, co si denně dáváme na talíř. 

Věřím, že ke zhubnutí není potřeba na kJ přesně propočítaný jídelníček! Je třeba zdravý rozum, pohyb, chuť zabojovat s rutinami a zvyky, které nás nutí jíst a nebát se při tom opustit svoji komfortní zónu. 

Věřím vám , nejlepší recept na hubnutí máte v sobě. Jen někdy potřebujete odpovědět nebo rovnou nakopnout, abyste ho sami viděli. A moje pomoc je v tom, že se vám otevřou oči :-) 

Těším se na vás a společné hubnutí. 

 

    
 
    
 
   
 
   
 
   
 
   
 


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

irena@uochb.cas.cz
Prošla jsem s Lenkou podzimní základní a předjarní pokračovací kurz. Moje počáteční očekávání se rovnala nule, nevěřila jsem, že zhubnu. Měla jsem už za sebou několik kurzů STOB a fungoval jen ten první, ty další už ne. Navzdory tomu jsem se dokázala s Lenkou vyhecovat k akci a zhubla jsem 5,5 kg. Nedotáhla jsem to až na cílovou váhu, ale nad tím kilem, co mi k ní chybí, už mávám rukou. Lenčiny oba kurzy byly zajímavé a inspirující od začátku do konce, cítila jsem velkou podporu a sešla se i dobrá parta, která má stále kontakty společně i s Lenkou na FB. Díky Lenko za to, co děláš!

S Lenkou "jedu" už třetí kurz a váha jde stále dolů, a moje psychika a zdravější návyky nahoru. Lidskost, profesionalita, vcítění se do druhých, obrovská opora, tahoun, ženská se smyslem pro humor i racionalitu, prostě ideální pro podporu nás, hubnoucích, je takovým skvělým tmelicím prvkem a báječná vedoucí naší on-line hubnoucí skupiny. Ač jsme se vlastně s holkama nikdy naživo nesešly, díky Lence máme k sobě velmi blízko, je to fajn. Jestli váháte, zda hubnout a s kým, tak neváhejte - stoprocentně, skoro dvěstěprocentně Lenku doporučuju. Je skvělá!
SiVo
Kurz hubnutí s Lenkou byl skvělý zážitek. Sešla se výborná parta "holek" v čele s lektorkou Lenkou, která je nesmírně milá a své práci rozumí. Přistupovala k nám vždy velmi vstřícně, lidsky, s pochopením.. Vždycky jsem se na naše vzájemná setkání těšila. Lenka je záruka odborných znalostí, svou online lekci má skvěle promyšlenou a na kurzu umí vytvořit velmi příjemnou atmosféru. Asi mluví za vše, že "naše parta" jde i do pokračovacího kurzu v téměř kompletní sestavě.
lenkavymlatilova
Lucie, úbytek 10 kg: "Díky za nefanatický přístup, který mi umožňuje občas posnídat i palačinku."
Xenie
Lenka je skvělá lektorka, dobře motivuje, neodsuzuje nikoho, má skvělé a praktické nápady, hubne se s ní lehce. Její klidné a platné rady umožní hubnout ne rychle a s okamžitým mega efektem, ale dlouhodobě, na pohodu. Naučí vás, jak zdravý jídelníček a zdravý životní styl implementovat nenásilně do života. Doporučuji skupinové kurzy, které mají skvělý efekt.

Nejbližší plánované akce


Poslední ONLINE kurz hubnutí se STOBem před létem!


Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí v Praze a zhubněte zdravě a natrvalo s podporou odborníka.