Podzimní on-line "Low-aerobik a posilování"


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 12 uživatelů
Upřesnění místa:
Zoom

Lektor:
Hana Hejlová
hejlova@yahoo.com

Termín: 02.12.2020 - 23.12.2020

Cena: 400 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 19:0002.12.2020Každý týden

Low-aerobik a posilování s oblíbenou instruktorkou Hankou Hejlovou

Hodina, která probíhá v nízkém, nicméně konstantním tempu a respektuje prostorová omezení v domácích podmínkách. Zařazeny jsou základní prvky aerobiku, často doprovázené pohyby paží. Prvky budou tvořit celky, nicméně se nebude jednat o komplikované sestavy.

Posilovací část zahrnuje posilování ve stoje, s vlastní vahou těla, posilování na zemi zaměřené především na břišní svaly a závěrečné protažení.


Co budete potřebovat?

  1. Sportovní boty, jakoukoliv podložku/koberec, ručník – budete využívat pro posilování
  2. Kousek místa, cca na jeden krok vpřed a jeden krok na každou stranu
  3. Připojení je výhodnější přes notebook, tablet, telefon, než přes pevný počítač. Na začátku hodiny si prosím nastavte počítač tak, abyste vy viděli mě, ale i já vás, aspoň kousek. Při lekci budete jak stát, tak ležet, nepevný počítač vám umožní si ho dát na zem, abyste v této pozici lépe viděli.

Jak se k lekci připojíte?

Lekce bude probíhat skrze platformu ZOOM. Odkaz na cvičení vám přijde v e-mailu před lekcí.

 


Cena zahrnuje 4 lekce.


UPOZORNĚNÍ | Přihlášením k lekci účastník potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a bere na vědomí, že se lekce účastní na vlastní odpovědnost a riziko. Cvičení je určené pro osoby bez vážnějších zdravotních komplikací. Případná zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým ošetřujícím lékařem a dbát jeho doporučení.

Těšíme se na společné cvičení. Sportu zdar!Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Zdeník
Veliké díky za hodiny pohybu. Cviky jsou dobře vysvětleny a cvičící se cítí po ukončení hodiny fajn. Pro mne velká škoda, že nejsem z Prahy, abych mohla docházet i na hodiny osobně. Ještě jednou díky.
hana.hejlova
sliduch
Jiřina .
ivavopickova
Moje hodnocení to jsou samé 1 (jako výborná). Sestavička srozumitelná a zábavná. Hanka je prostě profesionálka. Kdaž cvičí na zemi, trochu bych ubrala na hlasitosti muziky. Iva
Sona.M
Cvičení Low-aerobik a posilování s Hankou bylo opět super. Rychlé tempo, pak posilování a nakonec protažení. V poslední době mě bolí záda a cvičení mi pomohlo. Děkuji Hance za její nasazení a kolektivu STOB za zprostředkování cvičení. Soňa
Ivana S.
Tento typ cvičení se mi velmi líbí. A s cvičitelkou Hankou obzvlášť. Ivana
helena.marsalova@seznam.cz
Cvičení low aerobik a posilování bylo fajn, člověk se zapotí, posílí svaly, protáhne tělo a o to jde. Lektorka Hanka je skvělá, líbil se mi její individuální a laskavý přístup. Navíc je vtipná. Za mě super :)
Lucie S.
Zdeňka V.
Byl to výborný nápad udělat cvičení on-line, když to nešlo v tělocvičně. Cvičitelka Hanka je výborná. Zdeňka

Nejbližší plánované akce


Hormonální jóga, salsa, low-aerobic nebo třeba zdravotní cvičení. Cvičte s námi z pohodlí a bezpečí domova až do konce roku 2020!


Jediný desetitýdenní kurz zdravého hubnutí, který vám v lednu nabídneme. Přihlaste se proto co nejdříve!