Online pokračovací kurz se zaměřením na výživu


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 3 uživatelé
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Lenka Vymlátilová
lenka.vymlatilova@seznam.cz
775 617 340

Instruktor: Ježková Eliška

Termín: 12.04.2021 - 21.06.2021

Cena: 3990 Kč

Kurz je již obsazen.

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí18:00 - 21:0012.04.2021Každý týden

Nezůstávejte při hubnutí sami. Hubněte ve skupině a přesto z pohodlí domova pod vedením zkušené lektorky.

Pokračovací kurz zdravého hubnutí je určen v prvé řadě absolventkám a absolventům základních kurzů. Mohou se ho ale zúčastnit všichni, kdo mají nějaké základy redukční výživy a hledají při hubnutí především podporu, odborné vedení a možnost sdílet své zkušenosti s ostatními. 

V podzimním online kurzu hubnutí zhublo 10 účastnit dohromady 52,4 kg! Přečtěte si rozhovor s jednou z nich.

Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM. Čeká na vás 8 teoretických lekcí a 11 pohybových lekcí.

 • Prvních 5 teoretických lekcí proběhne po týdnu.
 • Následující 3 setkání v odstupech 14 dní.
 • Pohybová aktivita bude probíhat každý týden od 12. 4. do 21. 6.

Od 18:00 bude probíhat teoretická část kurzu pod vedením zkušené lektorky STOBu a odbornice na výživu Lenky Vymlátilové. Na tu pak ve 20:00 naváže pohybová část kurzu věnovaná józe pod vedením instruktorky Elišky Ježkové. 


1. Teoretické lekce 

Kurz povede lektorka STOBu a odbornice na výživu Lenka Vymlátilová. O psychologické části kurzu se postarají hosté - odborníci na psychiku při hubnutí.

Obsahem kurzu bude především výživa při hubnutí a udržení hmotnosti a témata budou uzpůsobena individuálním přáním účastníků. Lektorka se tedy bude věnovat tomu, co budete aktuálně potřebovat, abyste byli v hubnutí, případně udržování váhových úbytků, úspěšní a celkově spokojení.

Návrh témat pokračovacího kurzu:

 • co dělat, když se hubnutí zastaví
 • módní diety
 • nákupy a plánování jídelníčku
 • pomůcky, které nám usnadňují hubnutí
 • zdravé vaření a recepty
 • spánek a hubnutí
 • střevní mikrobiota a hubnutí
 • asertivita

Vzhledem k tomu, že kurz proběhne online, bude potřeba mít k dispozici vhodné zařízení s připojením k internetu (tablet, notebook, počítač) a klidnou místnost alespoň po dobu trvání lekce. 


2. Pohybové lekce - jóga

V pohybové části kurzu se můžete těšit na lekce stále oblíbenější jógy pod vedením lektorky Elišky Ježkové. Cvičení bude probíhat každý týden online od 20 do 21 hodin.

Lekce budou zaměřené na posilování (power jóga), díky čemuž si...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Zuzana B.
Naprosto skvělá byla power jóga s Eliškou. Hodně chválím. Parta super, kolegyně a kolega:) pro mne byli skvělou motivací a vzorem. Poznala jsem velmi zajímavé lidi. Jsem tomu ráda. Předpokládala jsem, že podstatně prohloubíme teorii ze základního kurzu a psychologie bude více "pod hladinou". Nebylo tomu tak,nicméně celkově kurz hodnotím velmi pozitivně. Zuzana Benediktová
kudrnova
Kurz se mi velice líbil zejména kvůli psychologickému přístupu a zaměření na všímavé jedení a vnitřní motivaci. Lektorka byla skvělá a v průběhu online kurzu jsme si s ostatními účastníky vytvořili prima partu, ve které si budeme sdělovat své tipy, úspěchy i nápady i do budoucna. Díky!
Jana H.
Kurz mne před létem povzbudil a nastartoval k dalšímu hubnutí, naše lektorka byla skvělá a doufám, že se ještě potkáme. Spoluhubnoucí byli také fajn, potýkáme se s podobnými problémy, což člověka potěší:) Děkuji!

Nejbližší plánované akce


Vyberte si ze široké nabídky pohybových lekcí (low-aerobic, hormonální jóga, zdravotní cvičení) a cvičte pravidelně z bezpečí domova. 


Poslední 3 volná místa.

Získejte při hubnutí podporu skupiny i odborníka a přihlaste se do kurzu pod vedením lektorky STOBu a nutriční poradkyně Jany Mouchové.