Luhačovice - změna termínu


Průměrné hodnocení: 4.89
Hodnotilo: 19 uživatelů
Upřesnění místa:
Hotel Harmonie

Instruktor: Miluška Nová, Karel Lisý

Termín: 19.07.2020 - 25.07.2020 Přidat do kalendáře

Cena: 6550 Kč

Chci vyrazit na dovolenou


Vzhledem k současné neradostné bezpečnostní situaci jsme se rozhodli posunout pobyt na pozdější termín. Hotel Harmonie nám nabídl lukrativní termín od 19. do 25.7.2020, který jsme zarazervovali. Máme již potvrzeno, že i v tomto prázdninovém termínu nám dají mimosezónní ceny, cena pobytu se tedy nemění.

Harmonie pro tělo i duši - navštivte spolu s námi lázeňské město Luhačovice, unikátní místo, které se pyšní příznivým klimatem, více než 15 léčivými prameny a nádhernou přírodou. 

Dlouholetá tradice lázeňské léčby, založená na využití léčebného účinku zdejších přírodních minerálních vod, zařadila Luhačovice mezi nejznámější lázeňská místa. Kromě lázeňské léčby a minerálních pramenů nabízejí Luhačovice svým hostům možnost aktivního odpočinku v krásném přírodním prostředí. Pobyt je určen také pro milovníky plavání, kde v rámci našeho programu 3 x týdně navštívíte vyhřívaný hotelový bazén, využít ale můžete i další wellnes i léčebné aktivity. V hotelu je výborně vybavené Relax centrum, jehož součástí je i whirlpool, sauna, široká nabídka masáží a zábalů. Specialitou Relax centra je kryokomora.

Přijeďte načerpat pozitivní energii a nechte se hýčkat naší úžasnou lektorkou Miluškou, která je účastníky pobytu opakovaně vyhledávána pro svou milou, vstřícnou a usměvavou povahu, díky ní si zamilujete pohyb.


Místo pobytu: Nejznámější lázeňské město na Moravě, hotel Harmonie je umístěn v klidové zóně na okraji Luhačovic poblíž přehrady, 10 minut od kolonády, krásné okolí s množstvím turisticky zajímavých tras, minerálních pramenů a přírodních zajímavostí.Ubytování: Hotel Harmonie (www.hotel-harmonie.cz), dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a SAT televizí, Wi-Fi, v hotelu krytý vyhřívaný bazén, sauna, whirpool, masáže, léčebné zábaly, kryoterapie. 
 
Stravování: v rozsahu plné penze

Doprava: vlastní, autobusové i vlakové spojení do Luhačovic, odtud autobus přímo k hotelu
 
Program: Cvičení v kongresovém sále hotelu (aerobik, taneční aerobik, posilování, strečink, cvičení s overbally a gumičkami), v posilovně, 3x týdně plavání v bazénu hotelu Harmonie, turistika a nordic walking, okolo celé přehrady cesta vhodná pro in-line brusle, večerní tanec, možnost bowlingu.

...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

admin
Přišlo mailem: Dobrý den paní Málková, je to již druhý týden, co jsem se vrátila z pobytu STOBU v Luhačovicích a teprve nyní se dostávám k tomu, abych napsala své pocity z tohoto pobytu. Dobu po pobytu jsem totiž byla nucena věnovat různým kontrolám lékařů. Na tomto pobytu jsem byla podruhé. Velice se mi líbila organizace celého pobytu, kterého se vzorně ujala Miluška a Kája. Ač jsem byla nejstarší účastnicí pobytu /75 let/ všechny účastnice mne braly jako sobě rovnou, i když jsem někdy nestačila tempu a dechem na dané úkoly. Všechna čest Milušce, která mne dokázala pochopit a podpořit v tom, že jsem skutečně dělala to, na co stačím. Volné chvíle jsem využívala pobytu v bazénu, neboť po mé dvojité operaci obou kolen mi tento pobyt vyhovoval. Vycházky, které byly naplánované se vyvíjely tak, že celá skupina se podřizovala nám pomalejším nebo dokonce s námi chodil Kája, když ostatní šli rychleji. Všechna čest jemu. I večerní programy byly velice aktivní a krásné. Zatímco v loňském roce ten týden jsme prožívali ve velkém vedru, tentokrát počasí bylo trošičku jiné, ale na procházky přímo ideální. Co se týče stravování, opět všechna čest. Letošní rok jsme byli obsluhováni partou velmi příjemných číšníků a číšnic, a navíc jídlo velice dobré, což nám vyhovovalo. Chtěla bych touto cestou poděkovat za záslužnou práci, kterou pro nás chystáte a hlavní poděkování patří Milušce a Kájovi za velice milý a vstřícný přístup ke všem účastníkům a obdiv Milušce, které za celou dobu nezmizel úsměv z tváře. Všechna čest jim. Pokud mi bude zdraví přát, určitě příští rok opět pojedu do krásných Luhačovic Všem Vám ostatním díky za záslužnou práci. Díky Mgr Jitka Šindelářová
Bohuška .
Dobrý den, Miluška a Kája, jsou jistotou profesionálního zajištění a pozitivního, příjemného, radostně veselého a srdečného pobytu.Luhačovice jsou krásné,toto období je svěží, dobíjející. Harmonie sama osobě je na pěkném, klidném místě, ubytování bylo vyhovující. Možná by se personál mohl zamyslet nad duchem objektu. Působil jaksi odborově, byl tam cítit již zapomenutý socialismus. Ovšem nejhorší byla kuchyně. K racionalitě a chutnosti to mělo opravdu daleko. Snídaně se ještě dala poskládat, ale obědy a večeře každý den v podstatě stejné, bez fantazie a znalosti. Chuťově jednotvárné a obsahově chudé. Saláty tvořila voda v níž plavala zelenina. Kuchaři bych doporučila nějaký kurs či sebevzdělání. Ani to mi ale nedokázalo zkazit pro mě nádherný a úžasný týden. Děkuji všem. Bohuška Černá
Eva L.
Zdravím, opět krásný týden, plný pohybu a legrace. S Miluškou a Kájou bylo vše perfektní. Jídlo letos nemělo chybu. Servírované obědy a večeře byly chutné a upravené. Jen bylo škoda, že plavání v bazénu nebylo každý den. Budeme se těšit zase v roce 2020. Eva Linhartová a Julie Kafková.
Julie K.
Zdravím, opět jsme zažily příjemný týden. Počasí bylo tentokrát chladnější a deštivé, ale i tak jsme si to moc užily. Cvičení v bazénu bylo moc fajn a je škoda, že není každý den. Miluška a Kája jsou moc fajn a je s nimi veselo. Překvapilo nás jídlo v Harmonii. Velice se zlepšilo a servírované obědy a večeře byly moc chutné a pěkně upravené. Už se těšíme na pobyt v roce 2020. Eva Linhartová a Julie Kafková.
Šárka .
Zažila jsem v Luhačovicích úžasný týden plný zážitků, ještě dlouho z nich budu čerpat. Miluška je skvělá! Plná energie a úsměvu a s Kájou se výborně doplňují. Ubytování v Harmonii je ideální, je tam čisto i skvěle vaří. Byl to můj první pobyt se STOBEM a ráda bych se opět zúčastnila, hlavně s usměvavou Miluškou, jak do Luhačovic, tak i jinde. Moc děkujuuuu. Šárka Šebelová
Jana J.
Vrátila jsem se z pobytu V Luhačovicích. Pobyt byl perfektní jako každý rok. Miluška i Kája jsou výborní. I když létes sluníčko nesvítilo a pršelo, Miluška je sluníčko, přístup k lidem perfektní. Kája hraje výborně na kytaru a je také skvělý. Jako každý rok jsem velice spokojená Dávám 1s velkou hvězdičkou. !!!!!!!!!!!! Krásný týden Jana Jůzová
Věra P.
Luhačovice 2019 byly super. Počasí nám sice trochu nepřálo, ale Miluška program venku nahradila "kurzem tance" v tělocvičně a bylo to fajn. Letos mile překvapila kuchyně, servírovaná strava byla skvělá chuťově i esteticky, při porovnání s minulými lety. Prostě bylo fajn, hlavně zásluhou Milušky a Káji, veselá parta, takže nezbývá než se těšit na Luhačovice 2020. Věra P.
IreKoutska@seznam.cz
Irena K. V Luhačovicích jsem byla poprvé - krásný pobyt díky Milušce a Kájovi. Ubytování pěkné, jen v kuchyni se občas nedařilo - skladba jídel i úprava.
Marie M.
V Luhačovicích se mně moc líbilo. Miluška i Kája byli skvělí, ubytování výborné, prostě byl to bezva týden.
Blanka R.
Pobyt v Luhačovicích se mně i mojí kamarádce po všech stránkách moc líbil a moc jsme si ho užily. Domů jsme se vrátily nabité energií, z které ještě teď čerpáme, a to díky úžasné a naprosto bezkonkurenční Milušce, která nám zajišťovala v podstatě celodenní program, i díky Kájovi, který měl na starosti posilovnu. Cvičení bylo bezvadné ( jen nás bylo v tělocvičně až moc), výlety s hůlkami moc fajn, ubytování pěkné a v hezkém místě, stravování přizpůsobené zdravé výživě a opravdu chutné. Určitě bychom chtěly jet zase. Myslíme si, že by pobyt mohl být i delší, nebo by na sebe mohly navazovat 2 turnusy a kdo by chtěl, mohl by se zúčastnit obou, což by asi prospělo i velikosti skupiny účastnic ( mohla by pak být o trochu menší, a to nejen na cvičení).

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se, získejte podporu a buďte při hubnutí úspěšní. 


Aktuálně: Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu na celém území ČR a s přihlédnutím k aktuálnímu vývoji situace, PŘERUŠUJEME DO ODVOLÁNÍ všechny živé aktivity STOB (kurzy hubnutí a pohybové lekce). Děkujeme za pochopení.


Hubněte pomocí osvědčené metodiky STOBu i online! Pouze nyní navíc získáte k online kurzu i program Sebekoučink ZDARMA.