Kurz zdravého hubnutí s nutriční terapeutkou a se cvičením


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 2 uživatelé
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 1593/2
Praha 4 14000

Lektor:
Eva Chocenská
echo.vyziva@gmail.com
777060968

Termín: 15.09.2020 - 24.11.2020

Cena: 4990 Kč

Chci se zúčastnit kurzu


Termíny kurzu

DenČasDatum
Úterý18:00 - 21:0015.09.2020Každý týden

Tento kurz je vhodný pro diabetiky II. typu i osoby s poruchami zažívání.


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sama sobě?

Přidejte se k nám! Umíme celé hubnutí zpříjemnit, motivovat vás do začátku a taky vysvětlit, jak opět nepřibírat. Žádné rychlodiety nebo koktejly u nás ale nenajdete, sázíme jen na odbornost našich lektorů a na vaši poctivou práci.


Co absolvováním kurzu získáte?

  • stanovíte si správný a dosažitelný cíl
  • naučíte se sestavit si jídelníček vhodný právě pro vás
  • naučíte se měnit své zažité nevhodné zvyklosti a nahradíte je těmi správnými
  • naučíte se zvládat vnější a vnitřní podněty, které nás provokují k nadměrné konzumaci jídla
  • užijete si hodinu zábavného cvičení, během kterého spálíte spoustu kalorií
  • zjistíte, že k hubnutí není potřeba žádných speciálních a zázračných přípravků 

Jak kurz probíhá?

Budete se scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou a pohybovou část.

1. Teoretické lekce 

První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledali sami.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. 

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

Přestaňte se točit v únavném a sebedestruktivním kruhu diet a jojo efektů a zkuste to s námi. Zázraky a bezpracnost neslibujeme, ale poctivou práci, za kterou jsou výsledky ano!

Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Monika M.
Na kurzu se mi moc líbila příjemná přátelská atmosféra, doufám, že po těžké dnešní situaci kurz dokončíme a ve zdraví se všichni setkáme . Skvělý je sebekoučink na netu, který mi momentálně pomáhá hlídat příjem kalorií. Kurz (a jeho lektorka Eva) mi pomohl na startu hubnutí. Informace o jídle, o potravinách a celkovém přemýšlení o stravování jsou velmi přínosné pro změnu životního stylu.
kudrnova
Kurz se mi líbil, pomohl mi nastartovat zdravější návyky a uvědomit si, jak jinak přemýšlet o jídle a jak k němu přistupovat. Zároveň byla príma i práce ve skupině a možnost sledovat pokroky a názory dalších účastnic. Děkuji lektorce Evě za vedení kurzu a podnětné přednášky a vysvětlování mechanismů a principů pro zdravé hubnutí a její laskavý a vlídný přístup. Také děkuji cvičitelce za pěkné cvičební hodiny. Zajímavým zpestřením byla i jedna hodina Bollywood tance.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se na lekce low aerobicu či zdravotního cvičení s instruktorkou STOBu Hankou Hejlovou. Cvičit můžete z bezpečí domova, lekce jsou totiž vysílány online. 


Přihlaste se, získejte podporu skupiny a odborníka a buďte při hubnutí úspěšní.