Online přenos konference "Žít a hubnout pro zdraví"


Průměrné hodnocení: 4.61
Hodnotilo: 197 uživatelů
Upřesnění místa:
online

Termín: 05.03.2022

Cena: 150 Kč

Online přenos konference "Žít a hubnout pro zdraví" již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota09:30 - 17:0005.03.2022

♡ Vzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli, že veškerý výtěžek ze vstupného na tuto konferenci (platí i při zakoupení online přenosu) darujeme na sbírku Člověka v tísni "SOS Ukrajina". Zakupte si vstupenku za 150 Kč a přispějte na to, co je aktuálně nejvíce potřeba - humanitární pomoc lidem v zasažených oblastech Ukrajiny.


Online přenos konference s odborníky ku příležitosti WOD 2022 

Odborníci STOBu se každoročně připojují ke Světovému dni obezity a pořádají živé i online aktivity, jež mají pomoci veřejnosti zorientovat se v otázkách výživy, pohybu a psychiky. Jednou z těchto aktivit je konference "Žít a hubnout pro zdraví" zaměřená na téma obezity, prevence civilizačních onemocnění, správné výživy, pohybu i psychologického aspektu zdravého životního stylu. Konference bude součástí březnového Dne zdraví se STOBem.


Pro zájemce pak nabízíme i online přenos celé této konference. Ke sledování přenosu se, prosím, včas přihlaste zde na této stránce za pomoci možnosti "Chci se zúčastnit semináře". 

Odkaz ke sledování konference vám přijde na základě přihlášení.


Důvody, proč se člověk pouští do hubnutí, jsou různé. Často to bývá vzhled, ale třeba i tlak okolí. Naše zkušenosti však říkají, že ten hlavní důvod by měl být vždy stejný... ZDRAVÍ.

Za pomoci konference a dalších aktivit, které pořádáme v týdnu od 27. 2. do 6. 3. 2022 chceme veřejnosti ukázat, že hubnout je potřeba rozumně, zdravě a s laskavým nadhledem. Zkrátka tak, aby bylo hubnutí radostí a ne starostí. 

Jednotlivá témata konference proto spojuje pozitivní pohled na danou problematiku

Přednášky jsou určené široké veřejnosti, ale mohou být zajímavé i pro nutriční terapeuty, cvičitele a další odborníky, kteří se zabývají zdravým životním stylem.


Program konference

9.30 - 9.50 Úvodní slovo, možnosti prevence

   PhDr. Iva Málková, zástupce Prahy 12 a MUDr. Alena Šteflová, Ph.D., MPH – zástupce Ministerstva zdravotnictví


9.50 - 10.35 Výživa jako jeden z nejdůležitějších faktorů dobrého zdraví

  Mgr. Aneta Sadílková

Strava je důležitou součástí prevence vzniku mnoha onemocnění a stejně tak lze pomocí ní průběh mnoha onemocnění zpomalit nebo i zvrátit. Jak konkrétně a jednoduše si sestavíte...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Hana K.
Jana S.
Mária T.
Veľmi poučné, odborne pripravené, inšpiratívne, dozvedela som sa veľa, veľa nových informácii. Malo to celé spád, naozaj žiadna nuda. Keďže som nestihla byť online, pozrela som si záznam. Podarila sa Vám konferencia na vysokej úrovni
Ladislava M.
Konference byla skvělá, děkuji, že jsem se mohla zúčastnit, i když jen online. Odnesla jsem si spoustu užitečných informací, některé jsem oprášila, jiné pro mě byly nové. Přednášející měli velmi zajímavé přednášky a srozumitelně je podávali. Děkuji.
Lenka .
Skvělý den se spoustou zajímavých a užitečných informací, výborná motivace pro změnu.
Stanislava .
Skvělý den, hodně přednášek se spoustou zajímavých informací. I když mnohé věci znám, zase se cítím nabitá novou energií k uskutečnění další alespoň malé změny. A to, co neznám, jsem si doplnila. Jsem moc vděčná za informace (nejen) o lécích, vím, s čím chytím diabetoložku pod krkem. Všichni / všechny přednášející byli skvělí a lidé na svém místě. Moje účast byla daná výhrou v soutěži Dr.Max a děkuji vesmíru, že to byla výhra i pro můj život. Děkuji, děkuji, děkuji. S. Štencová
Margaréta
Tereza R.
Lenka S.
Tereza K.

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 1 VOLNÉ MÍSTO!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom. 


4 odbornice, 4 online přednášky, 4 pohybové lekce

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden seminář s pohybovou lekcí pouze za 290 Kč!