Workshop: Komunikace s klientem při nutričním poradenství/terapii


Průměrné hodnocení: 4.67
Hodnotili: 3 uživatelé
Upřesnění místa:
III. interní klinika VFN, Charvátův sál
U Nemocnice 1
Praha 2 120 00
Zobrazit na mapě

Lektor:
Iva Málková

Termín: 12.03.2016

Cena: 1490 Kč

Workshop: Komunikace s klientem při nutričním poradenství/terapii již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota08:30 - 17:3012.03.2016

Pohybujete se na poli nutriční terapie nebo poradenství? Máte již dostatečné výživové znalosti, ale chtěli byste se naučit lépe komunikovat se svými klienty nebo pacienty? Právě pro vás máme připraven tento praktický workshop - Komunikace s klientem při nutričním poradenství/terapii.

Součástí vaší práce je každodenní styk s lidmi a proto je nezbytné vědět, jak s klientem mluvit, co říkat a co raději neříkat, co (ne)dělat v konkrétních situacích a jak posílit váš vzájemný vztah, protože na něm do velké míry závisí úspěch vaší spolupráce. Tento seminář je určen jak začátečníkům tak i těm, kteří mají už nějaké zkušenosti, ale rádi by se dozvěděli něco nového a získali inspiraci, a v neposlední řadě se také podělili o své vlastní zkušenosti.

Přijďte se dozvědět zajímavosti z psychologie, které můžete uplatnit ve vaší nutriční praxi. Naučíte se posilovat vztah s klientem a zefektivníte čas, který spolu strávíte.

Kdy? V sobotu 12. 3. 2016, od 9:00 do 17:30 hod. v Praze (Všeobecná fakultní nemocnice na Karlově náměstí, Charvátův sál)

S kým?PhDr. Ivou Málkovou a Mgr. Petrou Mocovou


Na co se můžete těšit?

8:30 – 8:45         Registrace

9:00 – 9:30         Představení, seznámení

9:30 – 10:30       KBT obezity (Iva Málková)

10:30 – 10:45     Přestávka

10:45 – 12:00     Základy psychologie v oblasti výživového poradenství (vztah a komunikace s klientem, motivace, stanovování cílů, rizika)

12:00 – 13:00     Oběd

13:00 – 14:30     Struktura sezení (představení, první kontakt, kontraktování, technické informace, ukončování) + nácvik situací

14:30 – 14:45     Přestávka

14:45 – 16:15     Specifické situace v individuálním kontaktu (práce se studem, pláčem, odporem) + nácvik

16:15 – 17:15     Videoukázka komunikace s klientem + rozbor, diskuze, shrnutí

17:15 – 17:30     Závěrečná diskuse


Správná komunikace je základem úspěchu. Chcete-li klientovi nebo pacientovi opravdu pomoct, ale bohužel se to pokazí jedním špatným gestem, větou nebo slovem, tak je to ohromná škoda. Stalo se vám to někdy? Přijďte to s námi napravit.

 

„Vzdělávání nás baví.“

Váš STOBHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

lenkavymlatilova
Velmi přínosný workshop pod vedením příjemné lektorky. Oceňuji velkou praktičnost, nešlo o "pouhé" učení teorie. Lektorka nám ukázala možnosti, jak pracovat s klienty na prvním setkání, jak příjemně klientovi nabídnout možnosti spolupráce, stanovit hranice spolupráce a jak s klienty pracovat dlouhodobě. Domů jsme si odnesli přednášky nabité otázkami, které jsou použitelné přímo do praxe nutričního poradenství a nejedná se o obecné koučovací otázky, které si mohu přečíst v každé knize. Velmi kladně hodnotím i prostor věnovaný diskusím. Bylo moc fajn slyšet, že i ostatní poradci řeší stejné "potíže" jako já. Určitě se budu ráda účastnit dalšího workshopu a doufám, že opět pod vedením Petry Mocové..:-) Děkuji.
Marcela A.
Bylo to přínosné, lektorka byla také fajn. Klidně bych šla na další podobnou akci. Díky Marcela A.
Renata V.
Pro mne velmi přínosné. Perfektní lektorka! Kurz mi pomohl k pohledu z jiné stránky. Samozřejmě, že musíme být tak trochu psychologové, ale nikdy není na škodu si nechat podat komplexní informace v uceleném souboru. Děkuji!

Nejbližší plánované akce


5 workshopů, 5 lektorek, 5 pohybových lekcí.

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden workshop s pohybovou lekcí pouze za 250 Kč!


Cvičte v létě odkudkoliv online a vyzkoušejte si různé druhy pohybu, jako je power jóga, Salsa, zdravotní cvičení či bodystyling.


Souhlasíte s tím, že hubnutí začíná a končí v hlavě?

Zhubněte zdravě a natrvalo za pomoci skupiny a odborníka na psychiku při hubnutí. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.