Hravě žij zdravě ve spolupráci se STOBem pro vás připravili nový projekt „Prožij rok zdravě“. Ten Vás bude provázet celý následující rok 2017. Možná jste o něm již zaslechli, možná jste si všimli nového prokliku na liště na STOBklubu, možná slyšíte o tomto novém programu úplně poprvé. Ať už tak či onak, vězte, že rok 2017 bude jízda. Zdravá jízda.

Chcete žít zdravě, ale stále nevíte jak na to? „Prožij rok zdravě“ vám ukáže, jak může být zdravé stravování jednoduché, prospěšné, zábavné a hlavně dlouhodobě udržitelné. A spolu s ním jsme tu my, abychom vám pomohli krůček po krůčku se změnou životních návyků k lepšímu. Zapojením do projektu získáte praktické informace a rady, které vám pomohou, abyste se cítili dobře, udělali něco pro své zdraví a hlavně abyste byli sami se sebou spokojeni.

Nejen vzdělávání, ale také zábava a motivace. 

Společně se zaměříme na různé oblasti zdravého života. Povíme si něco víc o věcech, které už možná v základních bodech znáte a četli jste o nich třeba právě v našem časopise, řekneme si ale i o novinkách a prohloubíme naše znalosti. Na začátku si sami otestujete, jak moc se v daném tématu vyznáte. Bude na vás čekat vstupní test, který prověří, jaký návyk už je pro vás přirozený a na co je třeba se v následujících týdnech trochu soustředit. Vyberete si také osobní úkoly, které budete během celého měsíce plnit. A pak na tom začneme společně pracovat.

„Prožij rok zdravě“ Vás měsíc po měsíci postupně provede různými oblastmi zdravého stravování. Projekt startuje v lednu 2017 měsícem omezení cukru, pokračuje únorovým měsícem luštěnin, březnovým měsícem zdravých tuků, přes dubnový měsíc vlákniny a tak postupně až k prosincovému měsíci nepřejídání se.

 

Zaujal vás projekt a nechcete čekat s jeho otevřením do lednových novoročních předsevzetí?  Už teď v říjnu si v pilotní verzi můžete otestovat, jak jste na tom se svými návyky a znalostmi z výživy a pohybu. Na komunitním webu stobklub.cz se od 3. října můžete zapojit do třítýdenní zjednodušené verze, která má za úkol otestovat budoucí fungování projektu. Omluvte případné nedokonalosti a staňte se součástí vývoje a tvorby nové platformy, která bude v průběhu celého příštího roku sloužit Vám všem, kteří mají chuť dozvědět se něco nového o výživě, pohybu a zdravém životním stylu.

Pilotní verze vyvrcholí na Dni zdraví 23. 10. 2016 v Praze, kde budou drobně oceněni všichni zapojení účastníci, kteří se osobně na Den zdraví dostaví. Proběhne zde také slosování o hlavní ceny, a ceny jsou to opravdu lákavé.  Hlavní cenou je týdenní květnový pobyt se STOBem pro jednu osobu v Luhačovicích, ale cen je mnohem více a najde se opravdu pro každého něco, tak pojďte do toho!

Aby se mohl přihlásit opravdu každý, celý projekt je pro všechny zdarma. Věříme, že se nám podaří vás nadchnout, zaujmout a ukázat vám, že multimediální svět neznamená bezcílné sezení u internetu. 

Přihlásit do projektu se můžete zde