Videokurz - Hubnutí na míru se STOBem

Hubnout podle osvědčené metodiky STOBu lze i online a z pohodlí domova! 


>> Chci se zúčastnit videokurzu <<


Mohli byste o hubnutí přednášet, ale už se vám nedaří teoretické poznatky převést do reálného života? Podaří se vám zhubnout, ale vzápětí kila naberete zpět?

V online kurzu Hubnutí na míru se STOBem vám poradíme, jak z tohoto bludného kruhu jojo efektů vystoupit! Naše metodika vychází z vědecky podložených studií, a navíc je prověřena desítkami tisíc účastníků kurzů zdravého hubnutí STOB a osobními zkušenostmi PhDr. Ivy Málkové.

V čem je tento online kurz výjimečný?

Tento online kurz je založený na metodice hubnutí STOB. Ta se od jiných metod hubnutí liší v tom, že se účastníci kurzu nezamýšlí pouze nad tím, co jíst, ale stěžejní částí programu je, jak převést teoretické vědomosti do praktického života a jak docílit splnění svého cíle.

Nebojte se – v tomto kurzu nenabízíme žádné diety, nezakazujeme žádné potraviny. Naučíte se pracovat se svými myšlenkami a emocemi, které vás vedou k přejídání. Nebudete otrokem jiných, kteří určují, co budete jíst. Nepojedete už na "autopilota", kdy ruka nevědomě sahá po jídle, ale budete si jídla vědomě užívat. Nadřadíte kvalitu kvantitě.


Co se v kurzu naučíte?


Pro koho je kurz určen?


Co je zahrnuto v ceně kurzu?


>> Chci se zúčastnit videokurzu <<


Jak s kurzem pracovat?

Kurz je plánován zhruba na tři měsíce, ale postupujte si každý svým tempem. Určitě se ke kurzu budete vracet i v budoucnu. Hlídání váhy je celoživotní kontrola a v tomto komplexním přístupu k hubnutí budete nacházet stále další a další pomocníky pro nově vznikající problémy.

První tři bloky a materiály, které vám zašleme poštou (knihu a praktické brožurky), můžete studovat průběžně. Pomohou vám určit váš problém vedoucí ke kilům navíc a zvolit vhodnou metodu k jeho řešení.

Variabilita kurzu

Kurz je unikátní tím, že přestože se jedná o videokurz, je šitý na míru každému uživateli. Podle typu problému si zvolíte z jednotlivých bloků (IV. Vnější prostředí, V. Emoce, VI. Myšlenky – jako spouštěče k jídlu navíc) tu oblast, která vám dělá největší problémy. Navíc si pak vyberete některou z následujících technik, která bude při zvládání řešení kil navíc vyhovovat právě vám.

Základem kurzu je kognitivně-behaviorální terapie, která je v současnosti uznávaná jako nejlepší metoda redukce hmotnosti s dlouhodobými výsledky.

Součástí videokurzu jsou však i další efektivní přístupy: všímavost (mindfulness) a neurolingvistické programování (NLP). A protože hubnutí by mělo přinášet radost, nebude chybět ani jóga smíchu.


Vzájemná podpora

Při změně návyků velmi pomáhá sdílení svých zkušeností a vědomí, že v tom nejsem sám. Podporovat se můžete navzájem v Diskusní skupině Hubnutí na míru se STOBem - videokurz nebo v naší facebookové skupině Hubneme zdravě a natrvalo.


Co bude výsledkem?

Na konci kurzu budete mít v problematice hubnutí konečně jasno a stanete se sami sobě koučem. Nepodlehnete žádným nesmyslným nabídkám obchodníků s hubnutím ani módním dietám. Nebudete se trápit hlady ani tím, že vám chybí v jídelníčku oblíbené potraviny.

Budete umět nejen zhubnout, ale dokážete si i váhové úbytky udržet.


>> Chci se zúčastnit videokurzu <<


Těšíme se s vámi naviděnou v kurzu!

Iva Málková a celý tým STOBu.

Nejbližší plánované akce


POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA!

Zúčastněte se desetitýdenního kurzu zdravého hubnutí odkudkoliv online. Pod vedením koučky a výživové poradkyně Venduly Kosňovské a s podporou skupiny můžete být při hubnutí konečně úspěšní. 


Zjistěte o vláknině úplně vše!

Přihlaste se na webinář ZDARMA, kde vám poradíme, jak vlákninu zařadit do jídelníčku. Těšte se také na oblíbené recepty s vysokým obsahem vlákniny.


Přihlaste se do jediného kurzu hubnutí naživo, který proběhne toto léto v Praze!

Pohybová část kurzu, chůze s holemi, bude probíhat v pražských Letenských sadech pod vedením zkušené instruktorky Jany Sedláčkové. Teoretické lekce pak proběhnou v krásném sále centra Alivio a účastníky jimi bude provázet nutriční poradkyně Jana Mouchová. 


Svěřte své děti do rukou odborníků a naučte se společně žít zdravěji. 

Kurzy pro děti od 8 do 13 let a jejich rodiče proběhnou naživo (v Praze a Brně) a také online na platformě Zoom.