Videokurz - Hubnutí na míru se STOBem

Hubnout podle osvědčené metodiky STOBu lze i online a z pohodlí domova! 


>> Chci se zúčastnit videokurzu <<


Mohli byste o hubnutí přednášet, ale už se vám nedaří teoretické poznatky převést do reálného života? Podaří se vám zhubnout, ale vzápětí kila naberete zpět?

V online kurzu Hubnutí na míru se STOBem vám poradíme, jak z tohoto bludného kruhu jojo efektů vystoupit! Naše metodika vychází z vědecky podložených studií, a navíc je prověřena desítkami tisíc účastníků kurzů zdravého hubnutí STOB a osobními zkušenostmi PhDr. Ivy Málkové.

V čem je tento online kurz výjimečný?

Tento online kurz je založený na metodice hubnutí STOB. Ta se od jiných metod hubnutí liší v tom, že se účastníci kurzu nezamýšlí pouze nad tím, co jíst, ale stěžejní částí programu je, jak převést teoretické vědomosti do praktického života a jak docílit splnění svého cíle.

Nebojte se – v tomto kurzu nenabízíme žádné diety, nezakazujeme žádné potraviny. Naučíte se pracovat se svými myšlenkami a emocemi, které vás vedou k přejídání. Nebudete otrokem jiných, kteří určují, co budete jíst. Nepojedete už na "autopilota", kdy ruka nevědomě sahá po jídle, ale budete si jídla vědomě užívat. Nadřadíte kvalitu kvantitě.


Co se v kurzu naučíte?


Pro koho je kurz určen?


Co je zahrnuto v ceně kurzu?


>> Chci se zúčastnit videokurzu <<


Jak s kurzem pracovat?

Kurz je plánován zhruba na tři měsíce, ale postupujte si každý svým tempem. Určitě se ke kurzu budete vracet i v budoucnu. Hlídání váhy je celoživotní kontrola a v tomto komplexním přístupu k hubnutí budete nacházet stále další a další pomocníky pro nově vznikající problémy.

První tři bloky a materiály, které vám zašleme poštou (knihu a praktické brožurky), můžete studovat průběžně. Pomohou vám určit váš problém vedoucí ke kilům navíc a zvolit vhodnou metodu k jeho řešení.

Variabilita kurzu

Kurz je unikátní tím, že přestože se jedná o videokurz, je šitý na míru každému uživateli. Podle typu problému si zvolíte z jednotlivých bloků (IV. Vnější prostředí, V. Emoce, VI. Myšlenky – jako spouštěče k jídlu navíc) tu oblast, která vám dělá největší problémy. Navíc si pak vyberete některou z následujících technik, která bude při zvládání řešení kil navíc vyhovovat právě vám.

Základem kurzu je kognitivně-behaviorální terapie, která je v současnosti uznávaná jako nejlepší metoda redukce hmotnosti s dlouhodobými výsledky.

Součástí videokurzu jsou však i další efektivní přístupy: všímavost (mindfulness) a neurolingvistické programování (NLP). A protože hubnutí by mělo přinášet radost, nebude chybět ani jóga smíchu.


Vzájemná podpora

Při změně návyků velmi pomáhá sdílení svých zkušeností a vědomí, že v tom nejsem sám. Podporovat se můžete navzájem v Diskusní skupině Hubnutí na míru se STOBem - videokurz nebo v naší facebookové skupině Hubneme zdravě a natrvalo.


Co bude výsledkem?

Na konci kurzu budete mít v problematice hubnutí konečně jasno a stanete se sami sobě koučem. Nepodlehnete žádným nesmyslným nabídkám obchodníků s hubnutím ani módním dietám. Nebudete se trápit hlady ani tím, že vám chybí v jídelníčku oblíbené potraviny.

Budete umět nejen zhubnout, ale dokážete si i váhové úbytky udržet.


>> Chci se zúčastnit videokurzu <<


Těšíme se s vámi naviděnou v kurzu!

Iva Málková a celý tým STOBu.

Nejbližší plánované akce


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Bezplatné měření složení těla, online pohybové lekce nebo diskuze odborníků. Zapojte se do aktivit, které pořádáme zdarma ku příležitosti Světového dne obezity!


Představujeme vám STOBí novinku! Vyzkoušejte jedinečnou kombinaci aktivního pobytu v Bystřici nad Pernštejnem doprovázeného 8týdenním online kurzem hubnutí.


Poslední zimní kurz čeká právě na vás!

Přihlaste se do desetitýdenního komplexního kurzu zdravého hubnutí, ve kterém získáte podporu skupiny a péči odbornice na výživu a oblíbené lektorky STOBu Jany Boučkové.