Podpořte nás


Podpořte lektory, cvičitele a celé fungování sdružení STOB


Vážení přátelé,

po celou dobu našeho 30ti letého fungování pomáháme lidem. A to především těm, kdo mají problémy s váhou. Pomáháme jim zhubnout, najít ztracené sebevědomí a dovést je k lepšímu životního stylu.

Bohužel současná situace nás v tom významně zbrzdila. Ze dne na den byly uzavřeny školy i fitcentra, byly zakázány skupinové akce i individuální poradenství, a byli jsme tedy nuceni zastavit většinu našich aktivit.

Snažíme se i v současné složité době v pomoci pokračovat, aktuálně především pomocí online nástrojů, ale abychom tuto dobu přečkali a mohli vám být i v budoucnu k dispozici, velice oceníme vaši podporu směrem k nám.

Pokud Vám to situace dovolí, budeme moc rádi za jakýkoliv Váš finanční příspěvek formou daru.


Jak můžete přispět?

1. Zašlete jakoukoliv částku na účet spolku Hravě žij zdravě, z.s., který se STOBem úzce spolupracuje, a připravuje pro vás celou řadu projektů

Nejčastější částkou je: 200 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč, ale výše závisí na vaší úvaze a možnostech.

Číslo účtu: 35-8056150207/0100.

Spolek Hravě žij zdravě má právní formu neziskové organizace, která úzce spolupracuje se společností STOB, mimo jiné zastřešuje provoz komunitního webu STOBklub a realizuje za podpory ministerstva zdravotnictví projekty jako Výzva 52, Prožij rok zdravě a další. Organizuje pro vás také oblíbené Dny zdraví

2. Vyplňte Vaše jméno a výši příspěvku, případně vzkaz pro nás, do přiloženého formuláře

Do textu uveďte: Daruji .... Kč organizaci Hravě žij zdravě.

Pokud je pro Vás současná situace též náročná a není ve Vašich možnostech finanční podpora, budeme velice rádi i za podporu morální. Napište nám vzkaz do formuláře výše, určitě nás to velice potěší.

Pokud budete mít zájem, uveřejníme vás na webových stránkách jako dárce. Napište nám do formuláře výše. Pokud vyplňujete daňové přiznání, můžete dar neziskové organizaci použít jako odpočitatelnou položku.


Poděkování našim dárcům

Soňa M.

Helena Č.

Věra H.

Pavel J.

Marie M.

Olga S.

Ivana S.

Hana Č.

Zdenka P.


Zůstaňte s námi v kontaktu

Co pro vás děláme a co můžete využít i v současné době?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Děkujeme Vám za podporu a těšíme se, že se s Vámi co nejdříve setkáme naživo při některé z našich akcí.

tým STOBu

Nejbližší plánované akce


5 workshopů, 5 lektorek, 5 pohybových lekcí.

Využijte léto k načerpání nové inspirace pro zdravé hubnutí či změnu životního stylu. Jeden workshop s pohybovou lekcí pouze za 250 Kč!


Cvičte v létě odkudkoliv online a vyzkoušejte si různé druhy pohybu, jako je power jóga, Salsa, zdravotní cvičení či bodystyling.


Souhlasíte s tím, že hubnutí začíná a končí v hlavě?

Zhubněte zdravě a natrvalo za pomoci skupiny a odborníka na psychiku při hubnutí. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.