Online pokračovací kurz se zdravotním cvičením


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 7 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Lenka Vymlátilová
lenka.vymlatilova@seznam.cz
775 617 340

Instruktor: Olga Běhounková

Termín: 05.10.2022 - 14.12.2022

Cena: 3990 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4005.10.2022Každý týden

Nezůstávejte sami při hubnutí a udržování váhy. Získejte podporu skupiny a dvou zkušených lektorek. 

Ano, v tomto pokračovacím kurzu budete v péči hned dvou zkušených odbornic - odbornice na výživu a potraviny Lenky Vymlátilové a psycholožky Terezy Beníčkové.

Pokračovací kurz zdravého hubnutí je určen v prvé řadě absolventkám a absolventům základních kurzů. Mohou se ho ale zúčastnit všichni, kdo mají nějaké základy redukční výživy a hledají při hubnutí především podporu, odborné vedení a možnost sdílet své zkušenosti s ostatními. 

 Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM. Čeká na vás 8 teoretických lekcí a 11 pohybových lekcí.

  • Prvních 5 teoretických lekcí proběhne po týdnu.
  • Následující 3 setkání v odstupech 14 dní.
  • Pohybová aktivita bude probíhat každý týden od 5. 10. do 14. 12.

Od 18:00 bude probíhat pohybová část kurzu - zdravotní cvičení, které vám dá bezpečně zabrat, pod vedením oblíbené instruktorky Olgy Běhounkové. Na tuto část pak v 19:10 naváží teoretické lekce. 


1. Teoretické lekce 

Hlavní lektorkou kurzu bude nutriční poradkyně a dlouholetá oblíbená lektorka STOBu Lenka Vymlátilová. S její pomocí se budete moci detailněji zaměřit na svůj jídelníček a stravovací návyky. Díky lektorčiným bohatým zkušenostem získáte i mnoho praktických tipů na přípravu jídel či zdravější nákupy.

O prvky psychiky při hubnutí a udržení váhy kurz obohatí lektorka STOBu a psycholožka Tereza Beníčková, která povede 2 po sobě jdoucí lekce. 

Obsah kurzu není předem daný a bude uzpůsobený individuálním přáním účastníků. Lektorky se tedy budou věnovat tomu, co budete aktuálně potřebovat, abyste byli v hubnutí, případně udržování váhových úbytků, úspěšní a celkově spokojení.

Návrh výživových témat pokračovacího kurzu:

  • co dělat, když se hubnutí zastaví
  • módní diety
  • nákupy a plánování jídelníčku
  • pomůcky, které nám usnadňují hubnutí
  • zdravé vaření a recepty

Návrh psychologických témat pokračovacího kurzu:

  • jak zvládat stres bez pomoci...
... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


V lednu 2023 začíná nový cyklus kurzů zdravého hubnutí se skutečnými odborníky. 

Zhubněte zdravě a především natrvalo za pomoci osvědčené metodiky, podpory skupiny a vyškolených lektorek STOBu. Kurzů se můžete zúčastnit naživo v Praze i online.


Chcete si osvojit osvědčenou metodiku rozumného hubnutí (psychologie hubnutí, výživa, pohyb) a stát se lektorem STOBu? Nabízíme tři víkendy s praktickým programem.


Svěřte své děti do rukou skutečných odborníků a naučte se společně žít zdravěji. Tímto jedinečným kurzem budou provádět dětská lékařka Jana Vobrová a psycholožka a psychoterapeutka Zuzana Acar Jarošová. 


Přihlaste se na webinář a načerpejte před Vánoci osvědčené tipy od dvou skvělých odbornic na výživu a psychiku při hubnutí, Petry Mocové a Lenky Vymlátilové.

Pouze za 250 Kč!