Online kurz zdravého životního stylu pro děti


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 3 uživatelé
Upřesnění místa:
platforma Zoom

Lektor:
Mgr. Lenka Štěchová
lstechova@seznam.cz
777146796

Termín: 18.02.2024 - 21.04.2024

Cena: 1490 Kč

Původní cena: 3490 Kč

Online kurz zdravého životního stylu pro děti již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Neděle18:00 - 19:2021.01.2024

Díky mimořádné podpoře je původní cena 3490 Kč snížena na 1490 Kč. Využijte jedinečné nabídky zúčastnit se tohoto kurzu v roce 2024 o 2000 Kč levněji.

Projekt finančně podporuje společnost Boehringer Ingelheim, která se dlouhodobě věnuje péči o zdraví jak současných, tak budoucích generací.

Dětem pojištěným u ZPMV ČR vrací pojišťovna kurzovné v celé výši. 


Svěřte své děti do rukou skutečných odborníků a naučte se společně žít zdravěji.

Otevíráme online kurz zdravého životního stylu určený všem dětem ve věku od 8 do 14 let.

Potřebuje vaše dítě zlepšit stravovací návyky a více se hýbat? Nebo má kila navíc? Víte, že čím déle tomu tak bude, zvyšuje se riziko, že to tak už zůstane? Neriskujte zdraví Vašeho dítěte, spolupracujte s odborníky. V tomto jedinečném čtvrtletním kurzu se za pomoci vyškolené lektorky STOBu děti naučí stravovat podle zásad zdravého životního stylu, dozví se vše potřebné o výživě a pohybu a s podporou odbornice a skupiny převedou tyto znalosti do praktického života pokud možno natrvalo. Děti budou vedeny zábavnou formou k postupné změně životního stylu s případnou možností redukce nadváhy. Program využívá skupinové dynamiky, kdy děti mohou využívat podporu ostatních, s nimiž sdílejí podobné problémy, a společně hledají fungující řešení. 

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. V tomto kurzu bude metodika uzpůsobena potřebám dětí a celé rodiny.


 


>> Pokud máte o kurz zájem, přihlaste se co nejdříve ZDE <<Jak kurz probíhá?

 • Dětem nabídneme 5 společných online lekcí, a to vždy v neděli od 18 do 19.20 hodin
 • Termíny lekcí: 18. 2., 3. 3., 17. 3., 7. 4. a 21. 4. 2024
 • V rámci kurzu proběhnou také 2 individuální konzultace online
 • Kurz probíhá na platformě ZOOM. 

Co bude náplní kurzu?

 • Každá lekce kurzu bude věnovaná specifickému tématu jako jsou jídelní režim,  pitný režim (omezování sladkých nápojů), zařazování zeleniny, princip zdravého talíře,  "zdravé slavení" a zvládání jídla "navíc"  (např. jedení u televize, u počítače, ze stresu a pod.). Děti budou podporovány v pohybové aktivitě. 
 • Lektorka seznámí děti s jednoduchými a zdravými recepty a přinese i další praktické tipy, díky kterým bude změna životního stylu snadnější a zábavná.

Co je zahrnuto v ceně kurzu?

 • 5 online lekcí pod vedením lektorky STOBu (60 minut lekce pro děti, 20 minut v případě zájmu rodičů konzultace s lektorkou, jak se dětem daří a na čem by bylo dobré následujících 14 dní pracovat). Shrnutí lekce dostanou rodiče také e-mailem. V případě zájmu se vytvoří whatsappová skupina.
 • Dvě 30minutové individuální online konzultace s cílem probrat s rodiči, jak podporovat děti při změně životního stylu a případné redukci hmotnosti
 • Individuální přístup k dětem po celou dobu kurzu
 • Praktické atraktivní materiály a pracovní listy (zašleme poštou)
 • Nutriční program Sebekoučink na 12 týdnů (pomůcka pro rodiče)
 • Možnost online cvičení v průběhu celého kurzu - výběr ze 6 lekcí zde: Cvičení je primárně určeno rodičům, v případě zájmu se může účastnit i dítě, ale cvičení není vedeno hravou formou.

Projekt finančně podporuje společnost Boehringer Ingelheim, která se dlouhodobě věnuje péči o zdraví jak současných, tak budoucích generací. Díky této podpoře je cena kurzu o 2000 Kč nižší.

Pojištěncům ZPMV ČR bude po dokončení kurzu a splnění určitých kritérií zaplacené kurzovné vráceno.

 


Kdo se o vás postará?

 

Mgr. Lenka Štěchová, pedagožka a dlouholetá lektorka STOBu

Lenka je absolventkou FTVS UK, obor učitelství tělesné výchovy a biologie, absolvovala rovněž PF JČU, učitelství 1. stupně ZŠ. Od roku 1992 je lektorkou kurzů rozumného hubnutí metodou kognitivně-behaviorální terapie obezity, má více než dvacet let zkušenosti s vedením pohybových aktivit pro děti i dospělé. Práce s dětmi ji velmi baví  a dovede je nadchnout pro změnu životního stylu. Snaží se každému najít tu "jeho cestu", laskavou a bez zákazů. Lenku můžete kontaktovat na e-mailu lstechova@seznam.cz. 


>> Pokud máte o kurz zájem, přihlaste se co nejdříve ZDE <<

Těšíme se na viděnou v kurzu!

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Gabriela T.
Dlouho jsem pátrala po internetu, jak pomoci dceři s nadváhou, které se to už odráželo na psychice. Narazila jsem na Stob a zrovna byl za nedlouho kurz pro děti její věkové kategorie. Ukázali jsme jí nabídku a rozhodnutí jsme nechali na ní. Váhala, ale nakonec se rozhodla, že za zkoušku nic nedá. První úspěchy a laskavý přístup Lenky, ji motivovaly natolik, že se rozhodla v kurzu pokračovat a navázat dalšími 5ti lekcemi. Je úžasné sledovat, jak rozkvetla, jak se zvyšuje její zájem o jídlo, jak si chystá zdravé svačiny do školy, o víkendu snídaně pro všechny. Neuvěřitelně si to díky Lence srovnala v hlavě a věřím, že další kurz ji opět posune dál. Motivujeme se navzájem, utužily jsme vztah a jídlo je i pro mne po dlouhé době radost a ne jen strach z kil navíc. Rozhodně nelituji peněz za tento kurz, velká sleva je milý bonus, ale rozhodně by to stálo za to i bez slevy :)
Eva Z.
Jsem moc ráda, že jsme s dcerou do kurzu šly. Naučily jsme se jinak přemýšlet o jídle, více plánovat, přidávat a ubírat přesně tak, aby porce byly vyvážené, velké tak akorát a obsahovaly co nejvíce potřebných živin. Dcera si nyní dokáže připravit sama zdravou a chutnou svačinu do školy. Cítíme se obě dobře a máme radost a více sebevědomí ze štíhlejší postavy:-)
Zuzana M.
Kurz splnil plně moje očekávání. Potřebovala jsem nastavit mantinely v jídle, abych shodila kila, která mi překážela zdravotně, ale i abych oblékla věci, které mám ve skříni. Zvolila jsem kurz s jogou, protože jsem si jí chtěla vyzkoušet (doposud jsem neměla příležitost). I ta byla moc fajn a chtěla bych se jí věnovat i nadále.

Nejbližší plánované akce


Připojte se na pravidelné lekce, vyzkoušíte si různé druhy cvičení a cvičit můžete úplně odkudkoliv.


Připravili jsme pro vás letní webináře. Přihlásit se můžete zde.


Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.


Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Zkuste to tentokrát jinak. Přihlaste se do kurzu v Praze!