Online kurz hubnutí s výživovou poradkyní a se cvičením


Průměrné hodnocení: 4.96
Hodnotilo: 28 uživatelů
Upřesnění místa:
Platforma Zoom

Lektor:
Jana Boučková
j.bouckova@seznam.cz
603 313 998

Instruktor: Olga Běhounková

Termín: 15.02.2023 - 19.04.2023

Cena: 4990 Kč

Zbývá poslední 1 místo.
Objednat kurz


Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa18:00 - 20:4015.02.2023Každý týden

Hubněte ONLINE, ve skupině, a přesto z pohodlí domova! Za pomoci osvědčené metodiky.

Metodika skupinových kurzů STOB je založená na principech kognitivně-behaviorální psychoterapie, která má celosvětově nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především pro udržení hmotnosti. 


Online kurzy hubnutí STOBu - co potřebujete vědět?

  • Setkání lektora a účastníků probíhají v reálném čase, nejedná se tedy o předtočené lekce bez zpětné vazby.
  • Po celou dobu budete v laskavé péči lektora a s ostatními účastníky budete sdílet své úspěchy i starosti, stejně jako na živých kurzech.
  • Tento 10 týdenní kurz zahrnuje nejen teoretické, ale i pohybové lekce.
  • Součástí kurzu je zpětná vazba jídelníčku od lektorky. Díky tomu si postupně sestavíte zdravý redukční jídelníček dle svých chutí a preferencí.


>> Jak se hubne v online kurzu? Přečtěte si příběh jedné z účastnic <<


Jak kurz probíhá?

S ostatními účastníky, s lektorkou i s instruktorkou se budete scházet online skrze platformu ZOOM, a to po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden. Každá lekce bude obsahovat pohybovou a teoretickou část

Ačkoliv bude kurz probíhat online, jedná se o plnohodnotný základní kurz zdravého hubnutí s metodikou STOBu.

1. Teoretické lekce 

Kurz povede dlouholetá lektorka STOBu Jana Boučková. Teoretická lekce bude navazovat na lekci pohybovou a bude trvat od 19:10 do 20:40.

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 


Vzhledem k tomu, že kurz bude probíhat online, bude potřeba mít k dispozici vhodné zařízení s připojením k internetu (tablet, notebook, počítač) a klidnou místnost alespoň po dobu...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Miroslava M.
Bylo to skvělé, skvěloé....a krátké, tak to uteklo, navedlo mne to na určitě dlouhou cestu...ale je stanoven cíl, moc děkuje Mirka
Kateřina H.
Úžasná forma jakou nás lektorka vedla, (laskavost ,pochvaly, povzbuzení, optimismus a samozřejmě její odbornost) velmi oceňuji možnost online, protože bydlím na malé vsi 35 km od Prahy a dojíždění každý týden na kurz a třeba ještě cvičení v jiný den by pro mě bylo nemyslitelné. Za mne nejlepší "investice" jakou jsem pro sebe mohla udělat.
Daniela P.
Kurz mi pomohl, doporučuji.
Effka.jesterka
Kurz mohu jedině vřele doporučit. děkuji za něj
Zuzana M.
Kurz byl skvělý, Cvičení pro mě bylo dost náročné vzhledem k věku a některým zdravotním problémům, ale každý si může cvičení upravit podle svých možností, Naprostá spokojenost, Hlavně za těch pár týdnů je možné se naučit cviky, které jsou vhodné a je možné naučit se jejich správné provedení podle výborného popisu lektorky.
Marie A.
Vjerucha
Petra M.
Kurz předčil mé očekávání. Sešly jsme se výborná parta a že se vídáme jen přes obrazovky vůbec nevadilo. Lektorka Lenka byla výborná. Věcná, ale lidská, motivující. Moc se mi líbila možnost sdílení zkušeností v menších kroužcích, vždycky jsem se tam dozvěděla něco překvapivého. I jóga byla super. Na kurz jsem se vždycky těšila. A co je důležité - zhubla jsem, jak jsem si přála a daří se mi držet v režimu, protože není striktní a pro mne cizí a náročný. HOLKY, MOC VÁM VŠEM DĚKUJU! Petra

Nejbližší plánované akce


Podívejte se na záznam besedy ke Světovému dni obezity 2023.


POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA.

Přihlaste se do jedinečného pražského kurzu pod vedením nutriční terapeutky a psychoterapeutky Jany Šimečkové a zhubněte s podporou skutečného odborníka. 


STOB startuje jedinečný celoroční program péče o děti (8 - 13 let) s kily navíc. Přihlaste se a naučte se společně žít zdravěji.

Pojištěncům Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra bude program zpětně uhrazen v plné výši.