Jana Boučková

Specializace: lektor kurzů rozumného hubnutí, pobyty STOBu

Motto: Cesta, která má tisíc mil, začíná prvním krokem......

Kontakt:
j.bouckova@seznam.cz
603 313 998

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 8 uživatelů
Vzdělání a praxe:

- SŠ chemicko-technologická, obor biochemie v potravinářství
- výcvik Kognitivně behaviorální terapie obezity (STOB)
- ukončené 2-leté studium na 1. LF UK – obor Nutriční terapeut
- akreditovaný kurz MŠMT instruktor pilates, zdravotní cvičení
- vzdělávací semináře v oblasti výživy a psychoterapie
- v oboru pracuji 22 let

O mně:

Smyslem mé práce je předávat, kvalitní a objektivní informace z oblasti výživy člověka, které vedou ke zdravému vztahu k jídlu a spokojenějšímu životu. S pomocí metodiky STOBu se jedná o cestu příjemnou, s trvale udržitelnými návyky v jídle i pohybu, na které jsou ztracené kilogramy pouze vedlejším produktem. Skupinové kurzy mi neustále potvrzují, jaká síla se skrývá v kolektivu lidí mající stejný cíl. Lektorování kurzů mi přináší uspokojení a motivaci…

 

 Ráda vám pomohu

- ve skupinových kurzech s pomocí metodiky STOBu

- laskavým přístupem a znalostí problematiky „rozumné redukce váhy“

- jako lektor/cvičitelka na pobytech STOBu

 

Čemu věřím?

Věřím, že kila navíc neurčují kvalitu osobnosti. Věřím, že nezáleží na věku ani váze, pokud opravdu chceme zlepšit své stravovací a pohybové návyky. Věřím, že malými krůčky můžeme dojít k velkým cílům.

 


Máte zájem o konzultaci?

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

admin
Příjemně strávených 10 pondělních večerů v partě bezva ženských s podobnými problémy pod vedením milé a empatické lektorky Jany Boučkové. Ještě jednou děkuji za pomocnou ruku při rozklíčování situací, které dlouhodobě vedly k nabírání zbytečných kil !!! A přeji hodně budoucích spokojených klientů! Lenka O.
admin
Kurz byl bezvadný, Jany jsou profesionální a k nezaplacení, moc děkuji za jejich vedení. Jezdím s nimi i na pobyty, což je vždy perfektně organizované, dobrá společnost, se kterou ráda trávím volný čas a poznávám krásná zákoutí naší země. Kurz byl pro mne hlavně psychologickým a zdravotním přínosem a budu se snažit touto cestou jít dál. Věra N.
admin
Úžasné vedení paní Jany Boučkové. Jana je naprostý profesionál a její empatický přístup je prostě milý a laskavý. Kurzem jsem již procházela po druhé cca po 5 letech a byla jsem velmi mile překvapena, jaký důraz se nyní klade na psychiku! Mým problémem není špatná skladba jídla, ale emoční jedení a nesprávné návyky. Stále na tom pracuji a mám pocit, že si to ještě budu opakovat někdy v následujícím kurzu. Děkuji Lenka B.
admin
Tento pobyt hodnotím jako ten nejlepší, který jsem za 15 let se Stobem absolvovala. Jana se Zbyňkem byli vstřícní, usměvaví, perfektně připravení a bylo s nimi celý týden pohodově, milo a veselo! A to je ten nejvzácnější dar, který jsme od nich obdrželi. Kolektiv, který se na kurzu sešel byl jedinečný a bylo mi ctí i radostí sdílet čas dovolené s příjemnou a milou spolubydlící. Luxusní výběr jídel i komfortní hotelové zázemí můj kladný dojem ještě umocnily. Děkuji všem za krásně prožitý týden! Moc se těším za rok na viděnou. Lada
admin
Moc děkuji Janě a Zbyňkovi za super týden! Ve Špindlu jsem byla potřetí a opět velmi spokojená. Vůbec nevadilo deštivé počasí, alespoň si člověk otestoval kondici na vycházkách. Ranní cvičení mně dělalo moooc dobře i na namožené svaly. Všechny zdraví Jitka Krejčiříková
admin
Laskavý a profesionální přístup Jany i Zbyňka, skvělé zázemí hotelu, nádherná krkonošská příroda. Oproti loňsku nám přálo i počasí (někdy snad až příliš). Takže příště rozhodně znovu. Děkuji. Hanka B.
admin
Již čtvrtý pobyt ve Špindlu rozhodně nezklamal - všechno bylo perfektní. Mám-li vypíchnout jednu věc, je to cvičení s Janou: promyšlené, účinné a každý den trochu jiné. Bude mi chybět! Děkuju Janě a Zbyňkovi za skvělé zážitky a těším se za rok! Markéta K.
admin
Díky Janě a Zbyňkovi jsem prožila moc pěkný týden. Vést dospělé a způsobit nějaký posun v hlavě i výkonnosti je za tak krátkou dobu docela těžké, tak oceňuji, jak se jim to oběma podařilo. Výborné, promyšlené cvičení, vždy krásné túry pro různě výkonné skupiny i akorát té osvěty. Vypadalo tak jednoduše, ale bylo za tím určitě hodně práce a příprav. dD Cvrčková.

Nejbližší plánované akce


Poslední ONLINE kurz hubnutí se STOBem před létem!


Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí v Praze a zhubněte zdravě a natrvalo s podporou odborníka.